صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23
Like Tree29تشکر

موضوع: خرید دوربین برای مشق عکاسی پرتره

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

با سلام
    شما برای ایجاد یک آتلیه کوچک به چیزهای زیادی نیاز دارید که کم اهمیت ترینشون بدنه است. شما باید همین الان قبل از انتخاب برند به همه موار فکر کنید. شما بجز بدنه به یک لنز مناسب و تجهیزات نورپردازی نیاز دارید که باید بر اساس اینها و بودجه بدنه انتخاب بشه.
    در انتخاب بدنه به امکانات کنترل وایرلس تجهیزات نورپردازی، قیمت فلاشهای مورد نظر و یا کیت نور پردازی مناسب و قیمت لنز را باید در نظر بگیرید. در مورد کنترل وایرلس فلاش گویا در حال حاضر دی600 و 90دی از ارزانترین بدنه های موجود با این امکان هستند. لنزهای متفاوتی هم برای این کار در هر برند موجود است ولی بصرفه ترین 18-105 نیکون میتواند باشد که اگر بصورت کیت روی بدنه خریداری شود ارزانتر خواهد بود. در مورد تجهیزات نور پردازی و قیمت آنها اطلاعات زیادی ندارم حتما دوستان مطلع راهنمایی میکنند.
    Miri و mojtaba79 تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر همراه mojtaba79 آواتار ها
    تشکر کرده
    606

با مطالعهء مطالب مختلف فروم فعلا 600D رو در نظر دارم.
    حالا یه لنز متوسط برای عکاسی پرتره (در استودیوی خانگی ) چیه؟ کیفیت و شارپنس عکس خیلی برام اهمیت داره. فضای کارم هم یه اتاق 3X4 هست.
    لطفا یکی دو مورد پیشنهاد بدید. تا حدود 300 تومن هم براش در نظر گرفتم. اگر لازمه می تونم کمی اضافه کنم.

چه لنزی خوب مچ میشه با 600D یا 550D?

كاربر همراه Asri آواتار ها
    تشکر کرده
    5552

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba79 نمایش پست ها
    با مطالعهء مطالب مختلف فروم فعلا 600D رو در نظر دارم.
    حالا یه لنز متوسط برای عکاسی پرتره (در استودیوی خانگی ) چیه؟ کیفیت و شارپنس عکس خیلی برام اهمیت داره. فضای کارم هم یه اتاق 3X4 هست.
    لطفا یکی دو مورد پیشنهاد بدید. تا حدود 300 تومن هم براش در نظر گرفتم. اگر لازمه می تونم کمی اضافه کنم.

چه لنزی خوب مچ میشه با 600D یا 550D?
    سلام دوست عزیز
    اگر 300 تومان برای لنز کنار گذاشته اید به عقیده من هیچ جاره ای جز همان لنز کیت معروف 55-18 نخواهید داشت . نهایتا میتوانید یک 50 میلیمتر 1.8 هم داشته باشید تا بودجه را کاملا خرج کنید ;)
    mojtaba79 تشکر می‌کند.
    You can take the boy out of Suffolk, but you can't take Suffolk out of the boy

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

و یا با کمی هزینه بیشتر لنز 135-18 کنون...تا بعدها اون رو تعویض کنید
    mojtaba79 تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    با سلام
    شما برای ایجاد یک آتلیه کوچک به چیزهای زیادی نیاز دارید که کم اهمیت ترینشون بدنه است. شما باید همین الان قبل از انتخاب برند به همه موار فکر کنید. شما بجز بدنه به یک لنز مناسب و تجهیزات نورپردازی نیاز دارید که باید بر اساس اینها و بودجه بدنه انتخاب بشه.
    در انتخاب بدنه به امکانات کنترل وایرلس تجهیزات نورپردازی، قیمت فلاشهای مورد نظر و یا کیت نور پردازی مناسب و قیمت لنز را باید در نظر بگیرید. در مورد کنترل وایرلس فلاش گویا در حال حاضر دی600 و 90دی از ارزانترین بدنه های موجود با این امکان هستند. لنزهای متفاوتی هم برای این کار در هر برند موجود است ولی بصرفه ترین 18-105 نیکون میتواند باشد که اگر بصورت کیت روی بدنه خریداری شود ارزانتر خواهد بود. در مورد تجهیزات نور پردازی و قیمت آنها اطلاعات زیادی ندارم حتما دوستان مطلع راهنمایی میکنند.
    با سلام
    قابليت كنترل وايرلس فلاش در دوربينهاي مورد اشاره شما، ربطي به كنترل فلاشهاي استوديويي نداره و مربوط به فلاشهاي كفشكي همون برند مي شه
    Miri و mojtaba79 تشکر می‌کنند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

به نظر من بهتره همراه کیت 18-55 یک لنز 55-250 هم بگیرند که برای پرتره مناسب می باشد و قیمتش هم که عالی است

تشکر کرده
    606

نقل قول نوشته اصلی توسط K_NMT نمایش پست ها
    با سلام
    قابليت كنترل وايرلس فلاش در دوربينهاي مورد اشاره شما، ربطي به كنترل فلاشهاي استوديويي نداره و مربوط به فلاشهاي كفشكي همون برند مي شه
    راستی این قابلیت کنترل وایرلس دوربین 600D به چه کاری میاد؟ مگه فلاش های کفشکی نیاز به کنترل وایرلس دارن؟

فردا دارم میرم آمستردام. (مسافرت کاری 4 روزه) ببینم قیمت ها اونجا چطوره؟ گاهی بعضی از لوازم الکترونیکی مثل دوربین ها تخفیف های خوبی می خوره.
    55-250 چطور لنزیه؟ کیفیت خوبی داره؟

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba79 نمایش پست ها
    راستی این قابلیت کنترل وایرلس دوربین 600D به چه کاری میاد؟ مگه فلاش های کفشکی نیاز به کنترل وایرلس دارن؟

فردا دارم میرم آمستردام. (مسافرت کاری 4 روزه) ببینم قیمت ها اونجا چطوره؟ گاهی بعضی از لوازم الکترونیکی مثل دوربین ها تخفیف های خوبی می خوره.
    55-250 چطور لنزیه؟ کیفیت خوبی داره؟
    برای پرتره نسبت به قیمت لنز مناسبی است
    کنترل فلاش وایرلس برای فلاش بازی با فلاش های هاتشو است نه برای فلاش های استدیو

تشکر کرده
    606

اگر بخوام یکی از لنز های زیر رو انتخاب کنم کدوم رو پیشنهاد می کنین؟
    من تو مقالات اینترنتی به این موارد برخوردم اما اونی که تجربه کرده بهتر می تونه نظر بده.

EF-S 18-135mm
    24-105
    55-250
    18-55

و یا از سری پرایم:
    50mm F/1.8 II
    85mm F/1.8

در نظر داشته باشید که برای دوربین کراپ دار 600D می خوامش.

من فقط برای پرتره می خوام و همونجوری که عرض کردم شارپنس و وضوح برام خیلی مهمه. بنوعی همون قدرت فوکوس

خیلی ممنونم

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

105 24 لنز بسیار با کیفیتیه اما قیمتش نسبت به لنزای دیگه که انتخاب کردین خیلی متفاوته . اگه بخواین تا این حد بیشتر هزینه کنید بنظر من بهترین انتخابه ...
    mojtaba79 تشکر می‌کند.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین