نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: انتخاب از بین Sony h1 و panasonic fz20

كاربر آشنا comando2705 آواتار ها
    تشکر کرده
    1090

پیش فرض انتخاب از بین Sony h1 و panasonic fz20

سلام دوستان من مدتهاست دارم روی این دوتا دوربین تحقیق میکنم ولی بازم نمی دونم کدومو بخرم تمام مشخصات فنیشم می دونم از دوستانی تجربه دارن خواهش می کنم کمکم کنن مرسی از همه:) fz20 یا h1
    دوستان من یک دوربین سوپر زوم با قیمت حدود 500 تومن می خوام بگیرم زومش خیلی برام مهمه
    برای همین از بین سونی و پاناسونیم می خواستم ببینم کدوم بهتره البته هر کدوم نسبت به اون یکی یک سری معایب و مزایایی داره ولی فکر می کنم سونی بهتر باشه فقط فوکوس دستی و شوی فلاش نداره
    مرسی
    ویرایش توسط comando2705 : Friday 23 December 2005 در ساعت 12:44

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

كانون A620 بخريد!!!!!!!!!!!!!!!!!! چون ظاهرا با هر بودجه اي كه داشته باشيد و هر كاري بخواهيد بكنيد، دوستان اين دوربين را در انجمن به شما توصيه خواهند كرد. اگر هم A620 نخريديد، اما كانون بخريد، اگر چه ايكسوس اسباب بازي باشد.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر فعال
    تشکر کرده
    35

جناب کماندوی عزیز لطفا در مورد کاری که میخواهید با دوربینتان انجام دهید و توقعی که از ان دارید و بودجه ای که در نظر گرفته اید کمی بیشتر توضیح بدید.اینجوری زودتر و بهتر به نتیجه خواهید رسید.
    ویرایش توسط tonino_baliardo : Friday 23 December 2005 در ساعت 01:04 دلیل: غلط املایی

كاربر همراه kamikam آواتار ها
    تشکر کرده
    0

من حدود یك سالی هستش كه دوربین دومم پاناسونیك Fz20 هستش ... حدود 2 ماه پیش برای پسر داییم بعد از كلی تحقیقات سونی اچ وان رو خریدم و حسابی تا جایی كه جا داشت باهاش ور رفتم ... نتیجه ای رو كه بین این دو دوربین بهش رسیدم بهت میگم ولی پیشنهاد اساتید در مورد كنون رو هم مد نظر داشته باش ( چون من كار نكردم نمیتونم نظری بدم )
    سونی اچ وان واقعا خوش دست و خوش فرم بود به نظر من ... مشكلی كه تو ساعت های اولیش یه خورده منو اذیت كرد مساله باطریش بود ( كه البته این یه مقداریش بر میگرده به بد عادت شدن من چون با اس ال آر كار میكنم و خودت میدونی كه عمر باطری این دو دسته دوربین اصلا قابل مقایسه باهم نیست ) ولی باز هم نسبت به پاناسونیك باطری بیشتری مصرف میكرد ... در مورد كیفیت تصویر مانیتور پاناسونیك اصلا شك نكن بینهایت شفاف و واضح هستش ولی از اون طرف سونی مانیتور بزرگتری داره ! مشكلی كه من با پاناسونیك داشتم و این رو تو سونی احساس نكردم فوكوس كند پاناسونیك بود كه تو این مورد سونی واقعا بهتر جواب میداد ... هر دو دوربین نویز مخصوص خودشون رو دارن ولی باز به مرابت سونی تو این مورد هم به نظر من بهتر عمل میكرد ( مخصوصا تو بوكه ) . منوهای سونی خیلی راحت تر و در دسترس تر بود كه این قابیلت همه دوربین های سونی هستش ... در نهایت من بین این دوتا بهت سونی رو پیشنهاد میكنم ....
    Kambiz akhbari : http://www.kamikam.com
    Nikon D70] -Lens: AF-S NIKKOR 18-70 1:3.5-4.5G ED]
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800