صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: خرید از دبی؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض خرید از دبی؟

سلام به همه. چند تا سوال:

1- چقدر طول میکشه قیمت کاذب بالای دوربینها که در ابتدای ورودشان به بازار دارند شکسته شود؟

2- دوربین زوم بالا با حداقل 5 مگاپیکسل چی پیشنهاد میکنید؟ 400 تا 500 تومان بودجه

3- خرید از دبی آیا به صرفه است؟ اگر هست بازار خاصی را پیشنهاد میکنید؟ چون اختلاف قیمت بین بازارها در آنجا گاهی بسیار زیاد است.

مرسی از وقتی که میگذارید تا پاسخ دهید.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

پیش فرض پاسخ: خرید از دبی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط horizon

1- چقدر طول میکشه قیمت کاذب بالای دوربینها که در ابتدای ورودشان به بازار دارند شکسته شود؟

2- دوربین زوم بالا با حداقل 5 مگاپیکسل چی پیشنهاد میکنید؟ 400 تا 500 تومان بودجه

3- خرید از دبی آیا به صرفه است؟ اگر هست بازار خاصی را پیشنهاد میکنید؟ چون اختلاف قیمت بین بازارها در آنجا گاهی بسیار زیاد است.

سلام
    من در مورد سوال سومتون ميتونم راهنمايي کنم . شما بهترين جايي که ميتونين دوربين بگيرين در دبي ، فروشگاه هاي RadioShak و Plugin هست که هر دو در سيتي سنتر دبي شعبه دارن و قيمتهاشون هم خوبه ، اختلافي هم با هم ندارن.
    حـُسن اونجا اينه که فروشنده تمام مدل ها و مارک ها رو براتون مياره و به راحتي ميتونين با هم مقايسه کنين.
    :: I want to live till i die , no more , no less ::
    Sh.Jahansooz

كاربر همراه Mojtaba-N آواتار ها
    تشکر کرده
    337

نظر شخصی من: با توجه به اینکه مدلهای Pro1 و S2 IS کانن دوربین های بسیار خوبی هستند ولی من به شما دوربین Panasonic Lumix DMC-FZ30 را پیشنهاد میکنم.
    اگر هم کانن دوست دارید همان دو مدل.

قبل از خرید از دبی دوربین انتخابی خودتان را اینجا هم قیمت کنید، بعضی مواقع برخی مدلها از این جا گرانتر است. ولی برعکس آن هم هست که اختلاف قیمت زیادی با اینجا دارد (ارزانتر).

كاربر فعال arax30th آواتار ها
    تشکر کرده
    1

سلام ...

با قیمت حدود 500 دلار چند مدل دوربین Ultra Zoom پنج مگا پیكسلی هست مثل:

Canon PowerShot S2 IS
    Panasonic Lumix FZ-20
    Sony CyberShot DSC-H1

كه همشون زوم اپتیكال 12 برابر دارند. مقایسه این دوربینها تو سایت dpreview.com هم هست و یه صحبتهایی هم تو فروم راجع بهش شده بود كه اينجا می تونین ببینین:
    http://www.akkasee.com/forum/showthr...=6791#post6791

در كل تو اكثر Review ها Canon S2 IS بهترین شناخته شده. فقط عیبش اینه كه تو بسته دوربین تقریبا هیچ چی جز خود دوربین نیست! قیمت خود دوربین حدود 470 تومن هست كه با شارژر و كیف و كارت حافظه و ... حداقل550 تومن براتون تموم میشه ولی فكر میكنم ارزشش رو داره.

من خودم حدود 5 ماه هست كه این دوربین رو دارم و كاملا ازش راضیم.
    ویرایش توسط arax30th : Sunday 1 January 2006 در ساعت 14:33
    آراز سركارفرشی
    Canon EOS 40D
    Canon EF-S 18-55 IS + Canon EF-S 55-250 IS

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

در مورد دوربین دوستان توضیح دادند و اما در مورد خرید از دبی.. درست دو سال پیش به همراه یکی از دوستان که قصد خرید دوربین داشت آنجا بودم. به یاد دارم که بهترین قیمتها را از میدان جمال عبدالناصر گرفتیم. البته قبل از خرید تلفنی قیمت را با فروشگاه Free Duty فرودگاه چک کردیم که دیدیم قیمت آنجا در عین ناباوری از همه جای دیگر ارزانتر است. تلفنی خواهش کردیم یکی برایمان نگه دارند و موقعی که از دبی خارج میشدیم آنرا خریدیدم. البته نکته اینکه آنجا فروشگاه ترمینال اصلی (یعنی ترمینال 1، همانجا که پروازهای ایران ایر و Emirates از تهران به آن وارد میشوند) دبی بود.
    دقیقا هم به خاطر دارم که دوستم Canon A80 تهیه کرد به قیمت 1299 درهم .
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin
    در مورد دوربین دوستان توضیح دادند و اما در مورد خرید از دبی.. درست دو سال پیش به همراه یکی از دوستان که قصد خرید دوربین داشت آنجا بودم. به یاد دارم که بهترین قیمتها را از میدان جمال عبدالناصر گرفتیم. البته قبل از خرید تلفنی قیمت را با فروشگاه Free Duty فرودگاه چک کردیم که دیدیم قیمت آنجا در عین ناباوری از همه جای دیگر ارزانتر است. تلفنی خواهش کردیم یکی برایمان نگه دارند و موقعی که از دبی خارج میشدیم آنرا خریدیدم. البته نکته اینکه آنجا فروشگاه ترمینال اصلی (یعنی ترمینال 1، همانجا که پروازهای ایران ایر و Emirates از تهران به آن وارد میشوند) دبی بود.
    دقیقا هم به خاطر دارم که دوستم Canon A80 تهیه کرد به قیمت 1299 درهم .
    مرسی از جوابتان

منم قبلا فروشگاه های اطاف میدان جمال عبدالناصر را دیدم و از اونجا موبایل خریدم. منتها اونجا یک بازار با ظاهر سنتی و قدیمی است و تقریبا هر کالای الکترونیکی را بدون گارانتی و یا با گارانتیهای الکی خودشون(مثلا گارانتی مغازه) و البته قیمت پایین عرضه میکنند. گارانتی دوربینی که از آنجا خریدید چطور بود؟

دیگه اینکه چطور تلفنی با duty free صحبت کردید؟ یعنی چه شماره ای را گرفتید؟ تا جاییکه من میدانم اجناس duty free به خاطر اینکه بدون مالیات هستند ارزانترند اما معمولا شامل ارزانیهای بعدی (یعنی شکسته شدن قیمت دوربین پس از مدتی) نمیشوند. لذا برای کالاهای نسبتا جدید که هنوز قیمت بالای خود را حفظ کرده اند مناسب است. نظر شما چیست؟

مرسی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

ضمنا بازار های اصلی دوربین در تهران كجاست و از كجا باید قیمت كرد؟ دیگه اینكه وضعیت گارانتی دوربینها در ایران چطور است؟

و آخر اینكه آیا از قیمت panasonic fz30 اطلاعی دارید؟

مرسی از همگی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

در مورد دوربین Sony H1 نظرتان راجع به خبر اخیری كه سایت dpreview هم به آن لینك داده چیست؟

http://www.dpreview.com/news/0512/05...y_chinacam.asp

كاربر فعال arax30th آواتار ها
    تشکر کرده
    1

در مورد دوربین Sony H1 نظرتان راجع به خبر اخیری كه سایت dpreview هم به آن لینك داده چیست؟
    http://www.dpreview.com/news/0512/05...y_chinacam.asp
    سلام ...

خوب در كل دوربین بدی نیست ولی نسبت به S2 IS كانن تو چند مورد مثل ماكزیمم سرعت شاتر و میزان موثر بودن لرزشگیر و ... ضعیف تره. در مورد این دوربین هم باز تو بخش دوربین دیجیتال سایت یه مطالبی بود. ولی دركل با توجه به دوربینهای هم رده خودش اگه من باشم یا Canon S2 IS میگیرم یا اگه قیمت پایین تر بخوام Panasonic چون اینها هر كدوم یه مزیتی نسبت به H1 دارن ولی H1 تقریبا برتری خاصی به اینها نداره. و مخصوصا اینكه لرزشگیرش زیاد خوب كار نمیكنه!
    آراز سركارفرشی
    Canon EOS 40D
    Canon EF-S 18-55 IS + Canon EF-S 55-250 IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط arax30th
    سلام ...

خوب در كل دوربین بدی نیست ولی نسبت به S2 IS كانن تو چند مورد مثل ماكزیمم سرعت شاتر و میزان موثر بودن لرزشگیر و ... ضعیف تره. در مورد این دوربین هم باز تو بخش دوربین دیجیتال سایت یه مطالبی بود. ولی دركل با توجه به دوربینهای هم رده خودش اگه من باشم یا Canon S2 IS میگیرم یا اگه قیمت پایین تر بخوام Panasonic چون اینها هر كدوم یه مزیتی نسبت به H1 دارن ولی H1 تقریبا برتری خاصی به اینها نداره. و مخصوصا اینكه لرزشگیرش زیاد خوب كار نمیكنه!
    مرسی از جوابتان. اما منظورم این بود یك نگاهی به لینك بالا بیندازید. اگر این كار را بكنید میبینید نوشتهاز میان 9 مدل دوربین سونی كه مورد ارزیابی مركز ملی نظارت بر كیفیت چین قرار گرفته اند 6 مدل رد شده اند و سونی هم فروش این 6 مدل را در چین قطع كرده است.این 6 مدل عبارتد از:

DSC-H1, DSC-L1, DSC-P200, DSC-W7, DSC-W5 and DSC-S90

و در پایان خبر هم آمده است كه كلا 13 مدل دوربین در ارزیابی فوق رد شده اند كه بیشترشان متعلق به شركتهای ژاپنی بوده اند. حالا نظر شما راجع به Sony H1 چیست؟

همچنان منتظر جوابهای دوستان هستم.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین