نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: بین V3 و H1 کدام رابخرم

501
    501 آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض بین V3 و H1 کدام رابخرم

با سلام ...بین دوربین های سونی مدل DSC-V3 و DSC-H1 کدام را بخرم.......از نظر قیمت برایم فرقی نمی کند......
    آیا DSC-V3 فیلمبرداری با صدا دارد DSC-H1 چطور....؟
    عکسهایی که با این دو دوربین گرفته شده را از کجا میتوانم ببینم....:confused:

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

پیش فرض پاسخ: بین V3 و H1 کدام رابخرم

عکسها را در سایت
    pbase.com
    در صفحه اول به بخش Camera Database برو و از آنجا مدل سونی را انتخاب کن و سپس با انتخاب نام مدل می توانی عکسهایی را که اعضا این سایت از دوربینشان آپلود کرده اند مشاهده کنی.
    ضمنا در بخش Review سایتهای زیر هم می توانی عکس این دوربین ها را در شرایط مساوی مشاهده کنید:
    dpreview.com
    steves-gigicams.com
    هر دو دوربین فیلمبرداری با صدا دارند.
    مهمترین تفاوت این دو دوربین با هم زوم آنها است. باید ببینید به زوم بالاتر نیاز دارید یا نه

501
    501 آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

ببخشید Dsc-v3 ..مگاپیکسل 7.2 است.......dsc-h1 مگاپیکسل 5.1

كاربر همراه kamikam آواتار ها
    تشکر کرده
    0

دوست عزیز من با هر دو این دوربین ها شاید نزدیک یک ماه کامل کار کردم و آشنایی نسبتا کاملی دارم ( مخصوصا با H1 ) ... همونطور که جناب شهبازی هم فرمودن هر جفتشون فیل برداری 640 در 480 با صدا دارن ... ( سعی کن این یه مورد رو برای تصمصم گیریت کنار بذاری ... چون داری دوربین عکاسی میخری ) ... در همه حالات به نظر من سونی اچ وان بهتر جواب میداد و. به قدری از این دوربین راضی بودم و هستم که الان به همه خریدش رو به عنوان یه دوربین آماتور برای مصرف خونگی پیشنهاد میکنم ...
    اما چرا !
    وی 3 دکمه شاتر سفتی داشت ( حالا نمیدونم مربوط به همون یکی بود یا کلا اینطوریه ... که بعید میدونم اون یک مورد اینطوری باشه چون ایران خودرو که نیست یه سمندش با سمند دیگش فرق کنه !! ) ولی به هر حال این مساله باعث لرزش دست شدید میشد تو عکاسی ... ماکر بسیار ضعیفی داشت وی 3 نسبت به اچ وان که این مساله خیلی اذیت کننده بود ... زوم 12 ایکس اچ وان هم که دیگه جای خود داره .... خوش دستی و راحتی رو هم به این مجموعه اضافه کن ... البته نا گفته نمونه که یکی از مزیتهای عمده وی 3 امکان استفاده از دو نوع مموری بود ( یکی سی اف و یکی مموری استیک که البته غالبا برای کارت سی اف error میداد ....) قربانت ....
    Kambiz akhbari : http://www.kamikam.com
    Nikon D70] -Lens: AF-S NIKKOR 18-70 1:3.5-4.5G ED]
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800