نمایش نتایج : از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: Casio ex-z750

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

پیش فرض Casio ex-z750

سلام دوستان
    من دنبال یک دوربین آلترا کامپکتم و تصمیم گرفتم که این دوربین کاسیو را بخرم نظر شما چیه؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: Casio ex-z750

سوني هم يك دوربين تقريباً با مشخصاتي شبيه انتخاب شما داره
    يه نگاه به اون هم بندازي بد نيست
    عليرضا وحيد
    Canon EOS350D,Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 II
    Canon EOS500, EF 28-80mm f/3.5-5.6 MC
    Flash:Canon Speedlite 220EX
    عاشق طبيعت و گردشگري

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام.
    این دوربین یکی از انتخابهای منهم بود ولی علیرغم تمام امکاناتی که داره یک اشکالش برایم قابل تحمل نبود اونهم ضعیف بودن فلاشش است.

توصیه میکنم این review را بخوانی و تصمیم بگیری :
    http://www.dpreview.com/reviews/casioz750/page9.asp
    که بعد از شمردن کلی مزایا و امکانات در پاراگراف آخر گفته :
    On the downside there are only two serious problems - The ludicrously over-processed appearance of shots taken at the default settings (something you can at least fix by tweaking the sharpness, contrast and saturation) and - more seriously - the woefully underpowered flash. Pocket cameras like this are used in social situations requiring flash, making the poor performance all the more unfortunate. So, if you want a camera that allows you true control in a very compact body, there can be no other choice, and if you rarely use flash you'll find little to complain about. In fact I'm going to stick my neck out here and - even with the underpowered flash - put my money on the Casio EX-Z750 as the best ultra-compact 7 megapixel on the market today for the serious photographer. Perfect? No. Very impressive? Certainl

با فرض اینکه کوچکی معیار اصلی شما بوده است گزینه خیلی نزدیک به این دوربین Panasonic Fx9 را هم بد نیست بررسی کنید یا Sony P200. اگر بعضی تنظیم دستی را هم ندیده بگیری دوربینهای دیگری هم مثل :Fuji F10- Canoon Ixus 750 با اندازه ههی کوچک موجودند.
    اما اگر کیفیت برایتان مهمتر است بسراغ امثال Canon A620 بروید که متاسفانه جثه بزرگتری دارد.

بنظر من دوربین فوق هم از نظر امکانات و حتی کیفیت و حجم فیلمبرداری بسیار خوب است اما متاسفانه فلاش خیلی ضعیفی دارد.
    موفق باشید.
    مجتبي خياطزاده
    دوربين : Canon IXUS 750

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

اين a540 هم مصالحه خوبي بين کيفيت، امکانات و اندازه ميباشد و از نظر ايزو هم تاحدودي نسبت به مدلهاي قبلي بهتر شده
    http://www.dcresource.com/reviews/ca...ew/index.shtml

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

دوستان ممنون از راهنماییتون ، من تمام بررسی هایی که در مورد این دوربین تو سایتهای مختلف نوشته شده بود رو خوندم نظر همه شون مثبت بود ، بهر حال من دنبال یک دوربین خیلی کوچک و جمع و جور بودم که بتونم همیشه با خودم حملش کنم ، اولش قصد داشتم کونیکا مینولتای X 60 رو بگیرم ولی باطری ضعیفش نگرانم کرد . بعد که قیمت این دوربین کاسیو رو دیدم -265،000 - تومان دیدم که از نظر قیمت و از نظر کیفیت عکس و از نظر تنظیمات کامل دستی که فکر می کنم هیچ دوربین دیگری در این کلاس این تنظیمات دستی را ندارد ، تصمیم گرفتم این دوربین رو بخرم . متشکرم از لطف و توجه همه ، من پریروز این دوربین را با همین قیمت گفته شده خریدم ولی هنوز فرصت نکردم باهاش درست و حسابی کار کنم ، یک چیز دیگه من فکر می کردم ژاپنی باشه ولی دیدم نه کاملا چینیه ! و فروشنده گفت تموم دوربینهای کاسیویی که آورده ساخت چینه ، بهر حال من عکس هاش رو که توی اینترنت می دیدم زیرش نوشته بود ، ساخت ژاپن .