نمایش نتایج : از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: درخواست راهنماپي براي خريد دوربي

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض درخواست راهنماپي براي خريد دوربي

با سلام خدمت دوستان عزيز

من قصد خريد دوربين ديجيتال دارم و چند بار به خيابان جمهوري رفتم ولي فروشنده ها من رو گيج كردند هر كس از دوربيني كه خودش دارد تعريف ميكند
    اگر امكان دارد من رو راهنماپي كنيد
    من از قديم يك دوربين زينت داشتم و عكسهاي خوبي با آن ميگرفتم و تا حدودي هم بعضي تنظيمات دستي رو خودم انجام ميدم .

قيمت دوربين : بين 250 تا 350 هزارتومان باشد
    استفاده : عكسهاي خانوادگي و كلوزآپ و اگر مسافرتي رفتم از مناظر طبيعي

در ضمن من خاطره بدي از نيكون دارم حدود 6 ماه قبل براي يكي از دوستان يك 2200 خريدم
    و حالا كه خراب شده (افتادن از ارتفاع 2 متري با كيف) قابل تعمير نيست مدتي دست تعميرگاه مركزي در ساختمان آلومينيوم بود و فايده اي نداشت

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

در اين محدوده قيمت من كانن A85 را توصيه مي كنم. 4 مگاپيكسل با زوم 3 برابر و مانيتور 1.8 اينچي و كنترلهاي اتوماتيك و دستي كاملتر از دوربين زنيت كه قبلا داشته ايد. كانن A80 هم كمي ارزانتر است و به غير از مانيتور كمي كوچكتر و لنز با كمي فاصله كانوني بالاتر (وايد كمتر) تفاوت ديگري با اين دوربين ندارد.
    ضمنا خريد كارت حافظه اضافي و باتري ظرفيت بالا (1500 mAh به بالا) يادتان نرود.
    ضمنا اون مشكلي كه براي نيكون دوستتان پيش آمده براي دوربين هاي الكترونيكي و ظريف امروزي خيلي عجيب نيست و اين بلا سر هر كدام بيايد احتمالا دچار همين مشكل مي شود. البته بستگي دارد چه بخشي از دوربين مشكل پيدا كند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با تشكر

1 -قيمت اين دوربين و لوازم مورد نياز آن حدودا چند است؟

2 -نظر شما در مورد دوربين آ75 چيست ؟

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

قيمت a85 حدود 340 هزار تومان، 4 باتري 2100 mAh با شارژر مارك CFL حدود 15000 تومان مارك سوني 30000 تومان. حافظه اضافه 256 مگابايت 33000 تومان 128 مگابايت 20000 تومان
    البته قيمتها حدودي است و ممكن است قيمتها كمي بالا يا پايينتر باشند.
    A75 هم مشخصاتي شبيه به A80 , 85 دارد فقط مانيتور آن ثابت است و رزولوشن آن يك مگاپيكسل كمتر است. اگر اين مشخصات براي شما مناسب است حدود 60-70 هزارتومان ارزانتر برايتان در مي آيد.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

پیش فرض Re: درخواست راهنماپي براي خريد دور

[quote="مسعود سميعي"]با سلام خدمت دوستان عزيز

من قصد خريد دوربين ديجيتال دارم و چند بار به خيابان جمهوري رفتم ولي فروشنده ها من رو گيج كردند هر كس از دوربيني كه خودش دارد تعريف ميكند
    اگر امكان دارد من رو راهنماپي كنيد
    من از قديم يك دوربين زينت داشتم و عكسهاي خوبي با آن ميگرفتم و تا حدودي هم بعضي تنظيمات دستي رو خودم انجام ميدم .

قيمت دوربين : بين 250 تا 350 هزارتومان باشد
    استفاده : عكسهاي خانوادگي و كلوزآپ و اگر مسافرتي رفتم از مناظر طبيعي

در ضمن من خاطره بدي از نيكون دارم حدود 6 ماه قبل براي يكي از دوستان يك 2200 خريدم
    و حالا كه خراب شده (افتادن از ارتفاع 2 متري با كيف) قابل تعمير نيست مدتي دست تعميرگاه مركزي در ساختمان آلومينيوم بود و فايده اي نداشت
    من یک دوربین برای فروش دارم باکیف و سه پایه
    CANON PRO 90 300t