نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
Like Tree9تشکر
  • 3 Post By Mashhadi Vahid
  • 2 Post By Behnam_703
  • 1 Post By amir5831
  • 1 Post By amir5831
  • 1 Post By Mashhadi Vahid

موضوع: لطفا راهنمایی كنید چه دوربینی بخرم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Wink لطفا راهنمایی كنید چه دوربینی بخرم

سلام ..خسته نباشید..می خواهم یه دوربین بخرم تا 600000تومان میتونم هزینه كنم..از بین این مدل ها كه میگم واین مشخصات رو كه دوست دارم دارا باشه بگید چی بخرم...مدل هایی كه دوست دارم..المپیوس..نیكون..ریكو..پ نتاكس..سونی..
    10 مگا به بالا باشه..لرزش گیر واقعی ..ضد قرمزی چشم...فوكوس دستی و اتومات ..فلاش خور..قابلیت نصب انواع لنز تله واید..زوم.....قابلیت عكس برداری روی تلسكوپ از اسمان شب...عكس برداری در مناطق سردسیر گرمسیر و شرجی...فیلمبرداریبا كیفیت بالا...رم سر خود ...قابلیت اتصال انواع فلش مموری و...قابلیت ارایه انواع فرمت های فیلمبرداری ...مصرف باتری كم یا به طور بهتر باتری سر خود قابل شارژ با شارژر همراه...قابلیت اتصال به پرینتر...اگه ممكن بلوتوث دار...كار اسان برای افراد اماتور..خلاصه یه دوربین محشر معرفی كنید..از هر مارك یه مدل و در اخر بهترینش رو معرفی كنید...با سپاس

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: لطفا راهنمایی كنید چه دوربینی بخرم

نقل قول نوشته اصلی توسط soordar نمایش پست ها
    سلام ..خسته نباشید..می خواهم یه دوربین بخرم تا 600000تومان میتونم هزینه كنم..از بین این مدل ها كه میگم واین مشخصات رو كه دوست دارم دارا باشه بگید چی بخرم...مدل هایی كه دوست دارم..المپیوس..نیكون..ریكو..پ نتاكس..سونی..
    10 مگا به بالا باشه..لرزش گیر واقعی ..ضد قرمزی چشم...فوكوس دستی و اتومات ..فلاش خور..قابلیت نصب انواع لنز تله واید..زوم.....قابلیت عكس برداری روی تلسكوپ از اسمان شب...عكس برداری در مناطق سردسیر گرمسیر و شرجی...فیلمبرداریبا كیفیت بالا...رم سر خود ...قابلیت اتصال انواع فلش مموری و...قابلیت ارایه انواع فرمت های فیلمبرداری ...مصرف باتری كم یا به طور بهتر باتری سر خود قابل شارژ با شارژر همراه...قابلیت اتصال به پرینتر...اگه ممكن بلوتوث دار...كار اسان برای افراد اماتور..خلاصه یه دوربین محشر معرفی كنید..از هر مارك یه مدل و در اخر بهترینش رو معرفی كنید...با سپاس
    سلام

دوربین مذكور هنوز اختراع نشده!!! :::big grin:::

چون شما فرمودید قابلیت نصب انواع لنز و اتصال به تلسكوپ را داشته باشد, پس یك SLR میخواهید , كه SLR ها قادر به فیلمبرداری نیستند!!!

بلوتوث هم در چند مدل از دوربینهای جیبی كداك وجود دارد.

ریكو هم در ایران نایاب است.

اگر روی چند تا از فاكتورهای بالا خط بكشید, میشود چند مدل معرفی كرد.

علی الحساب روی Canon-S3 IS هم فكر كن!!!! :::big grin:::
    rezakh، towfigh و Behnam_703 تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2853

پیش فرض پاسخ: لطفا راهنمایی كنید چه دوربینی بخرم

سلام.
    من نمی دونم این مگاپیکسل گرایی چه چیزیه که گریبان یه سری از افراد رو گرفته.....
    با این خصوصیاتی که شما عرض کردید باید صبر کنید یه شونصد سال دیگه دوربین بخرید.....
    بلوتوث......
    به قول آقا وحید باید رو یک سری از فاکتور بالا خط بکشید.
    علی الحساب S9600 و S3is رو داشته باشید.
    در ضمن معنی Soordar رو می دونید چیه؟
    فکر کنم اسم یه کوه توی استان مازندران باشه....
    ویرایش توسط Behnam_703 : Friday 31 August 2007 در ساعت 22:00
    rezakh و Mashhadi Vahid تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

فکر میکنم گزینه مناسب شما n95باشد
    ۹۰ درصد خواسته های شمارو براورده میکنه

علاوه بر اینچیزهایی که خواستید تلفن هم هست جی پی اس هم دارد

كاربر همراه sam_moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    451

چنین دوربینی وجود خارجی نداره!
    اگه به دنبال عكاسی هستید پیشنهادم canon EOS350D و یا canon EOS 400D هست با این بودجه
    هرچند که فیام برداری نمیکنند و بلوتوث ندارند و از قرار این برند چندان خوشایند شما نیست
    دوربین های خوب با نویز پایین و کیفیت خوب و قابلیت نصب انواع لنز...
    به دوربین هایی از قبیل canon s3is و یا fuji s9600 هم فکر کنید دوربین های خیلی خوبی هستند و احتمالاً برای شما مفید تر!
    سام مقدم

كاربر آشنا amir5831 آواتار ها
    تشکر کرده
    18

شما با این همه لیست درخواستی باید دستور بفرمایید شرکتهای بزرگ دوربین سازی یک دوربین مخصوص شما درست بکنن که شاید کم کمش براتون یک 20 میلیون تومنی خرج برمیداره.

لیست شما به این شباهت داره:

ماشنی میخواهم که قیمتش 3 میلیون تومان باشه، با سرعت 400 کیلیومتر در ساعت حرکت کنه و 600 اسب بخار انرژی موتور داشته باشه، 12 سیلندر باشه با گنجایش 8000 سی سی. طولش زیباد نباشه ولی شاسی بلند باشه، بنزین زیاد مصرف نکنه و خیلی خیلی اقتصادی باشه. خودش خودش را تمیز کنه و هرگز نیازی به تعمیر و مکانیکی نداشته باشه. با ماهوراه ارتباط مستقیم داشته باشه و از راه دور بشه باهاش رانندگی کرد.

اینهایی که من اینجا نوشتم تقریبا به یک شکل دیگر همونی است که شما میخواهید. متاسفانه باید بگویم در سال 2007 میلادی در این دنیا دوربینی با توصیف شما و خودروی آن چنین وجود خارجی ندارد.
    Behnam_703 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    18

من میدونم که شما تازه کارید و تازه وارد ولی این دلیل نمیشه که بدون مطالعه درخواستهای عجیبی بکنید. شما دنبال هلو بپر تو گلو هستید. میخواهید بدون مطالعه و تحقیق یکی به شما بهترین چیز را معرفی کند.

ندانستن عیب نیست، و پرسیدن عملی پسندیده است ولی قبل پرسش باید در مورد مطلب یک حداقلی را بدانید. مثل این است که شخصی برای یاد گیری زبان انگلیسی برود اول و کتب شکسپیر را بخواند. مشخص است که چنین شخصی نه تنها چیزی از آن کتاب نخواهد فهمید، بلکه علاقه به یادگیری را هم از دست خواهد داد.

ماشاالله با وجود شبکه جهانی دیگر کسی مشکلی ندارد. همانطور که با فشار دادن چند کلید این مطلب را نوشتید، میتوانستید قبل از آن یک چرخی در دنیای تصاویر دیجیتال بزنید و ببینید که بازار از چه قرار است، بعد بیایید و از دوستان درخواست کمک کنید، البته با شرایط معقولتری.

نمیدانم چرا تازه گیها همه میخواهند همه چیز را آسان به دست بیاورند! بعضی ها اولین پستشون را با ایجاد یک "چه بخرم" آغاز میکنند!
    Behnam_703 تشکر می‌کند.

vetsina61
    Guest

Question پاسخ: لطفا راهنمایی كنید چه دوربینی بخرم

نقل قول نوشته اصلی توسط soordar نمایش پست ها
    سلام به همه :

من فكر ميكنم ايشون يكي از بچه هاي فرومن كه با تجربه هم هستن( آخه احتمال اينكه يه آدم بي تجربه مطالبو بتونه طوري بنويسه كه نشه بهش چيزي رو پيشنهاد كرد خيلي كمه !!! ( اينها همه نشونه اينكه ايشون خيلي هم بي اطلاع از وضعيت دوربينهاي تو بازار نيستن) ) احتمالا خواستن شوخي كنن 0:::big grin::::::big grin::::::big grin:::

اون پيشنهاد N95 هم خيلي جالب بود كلي خنديدم....:biggrin:
    ویرایش توسط vetsina61 : Tuesday 4 September 2007 در ساعت 11:17

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: لطفا راهنمایی كنید چه دوربینی بخرم

سلام

دوستان عزیز, حالا یك بنده خدایی یك چیزی پرسید...نباید كه اینطوری باهاش برخورد كنیم ( اول از همه منظورم خودمه :
    دوربین مذكور هنوز اختراع نشده!!! :::big grin:::
    ) . مثلا" من خودم از موبایل هیچی نمیدونم!!!!!

در مورد اینكه ایشان از اعضای باتجربه فوروم اند شك دارم: چون هم دلیلی برای اینكار وجود ندارد, هم اینكه مدیران با كسانی كه با آیدی دیگری عضو شوند, برخورد میكنند.

من خودم تا چند وقت پیش نمیدانستم دوربینهایی بلوتوث هم دارند و فكر میكردم در نهایت, تك و توكی Wi-Fi دارند و بس...

مطمئن باشید تا همین 2-1 سال آینده, دوربین مورد نظر ایشان تولید خواهد شد.

بنده از جناب Soordar عذر میخواهم و اگر باز هم سوالی بود, همه دوستان در خدمتیم.
    Behnam_703 تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

تشکر کرده
    18

سلام به همه دوستان به خصوص وحید جان

هیمن جا میخواستم بگویم که هیچ کس قصد بی احترامی به کسی را نداشت و فقط یک یادآوری بر این نکته بود که خدا و خرما باهم یکجا جمع نمیشوند.

امیدوارم که اگر کسی بر خود گرفت، ما را ببخشد. ولی سنجیده سخن گفتن یک هنر است و امیدوارم همه ما به این هنر دست یابیم.