نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: خريد 350 دي

كاربر آشنا فرهاد آواتار ها
    تشکر کرده
    73

پیش فرض خريد 350 دي

من دارم ميرم دبي آيا در آنجا ميتوانم دوربين كنون 350 دي را بخرم كسي تا حالا با اين دوربين كار كرده ؟ نقاط ضعفي هم داره يا نه لطف" مرا راهنمايي كنيد

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فرهاد
    من دارم ميرم دبي آيا در آنجا ميتوانم دوربين كنون 350 دي را بخرم كسي تا حالا با اين دوربين كار كرده ؟ نقاط ضعفي هم داره يا نه لطف" مرا راهنمايي كنيد
    سلام

این دوربین تا اونجایی که میدونم هنوز به ایران نیومده و در نتیجه بعید میدونم که دوستان اونرو شخصا تست کرده باشند یا در مورد قیمت احتمالی اون ایده ای داشته باشند. در ضمن این دوربین کمتر از یک ماه است که release شده و خیلی بعیده که تو دبی هم شما به راحتی بتونید پیداش کنید (من هر بار که دبی بودم نمیتونستم دوربین هایی رو که تازه release شدن یا حتی دوربین های slr رو به قیمت خوب پیدا کنم) در هر صورت بازار عمده دوربینها میدان جمال عبدالناصر
    هست تا اونجایی که درست یادمه.
    در مورد کیفیت دوربین راستش طبق معمول بحث خیلی زیاده. ولی بستگی داره که چه نیازی دارین .. اصولا با توجه به قیمت زیر 1000 دلار اون (البته در بازار امریکا) بسیار دوربین خوبی محسوب میشه تا جایی که پدر این دوربین یعنی 300دی سال گذشته پرفروشترین دوربین dSLR در امریکا شد. جایزه بزرگترین تحول در عکاسی رو کسب کرد (درست میگم؟) و ...

سفر خوبی داشته باشید.
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

كاربر آشنا فرهاد آواتار ها
    تشکر کرده
    73

پیش فرض 350 دي

ممنون از راهنماييت امين جان . راستي كسي ميدونه دقيقا"در كجاي دبي محل فروش دوربينها و تجهيزات عكاسي هست ويا نمايندگي اصلي فروش دوربينهاي ديجيتال كنون در دبي كجاست