نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: سلام بچه ها من میخواهم با150000تومان یک دوربین حدودا 4مگاپیکسلی خوب بخرم لطفا راهنمای

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Wink سلام بچه ها من میخواهم با150000تومان یک دوربین حدودا 4مگاپیکسلی خوب بخرم لطفا راهنمای

می خواهم با150000تومان یک دوربین 4مگاپیکسلی خوب بخرم؟؟؟؟؟؟
    من در مبارکه از استان اصفهان زندگی می کنم اینجا یک دور بین با مارک DG KAMباقیمت 120000تومانو دارای 6.6مگاپیکسل کیفیت اومده پیشنهاد شما چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    کسی از قیمت پرینتر فتو اسمارت hpمدل های 7960و7660اطلاعی دارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط payman : Wednesday 8 June 2005 در ساعت 18:43

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

طبق معمول پيشنهاد ميكنيم كه دوربين ديجيتال از مارك معتبر بخريد. با اين بودجه( يا كمي بيشتر) ميتوانيد دوربيني نظير Canon A300 يا A400 يا چند مدل از نيكون و فوجي بخريد كه قيمتهاي مناسبي دارند. چندان به مگاپيكسلهاي بالا در ماركهاي غير معتبر توجه نكنيد.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

متشکرم نیما جان ولی راجع بهdg Kamچی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

Thumbs up

نقل قول نوشته اصلی توسط payman
    می خواهم با150000تومان یک دوربین 4مگاپیکسلی خوب بخرم؟؟؟؟؟؟
    من در مبارکه از استان اصفهان زندگی می کنم اینجا یک دور بین با مارک DG KAMباقیمت 120000تومانو دارای 6.6مگاپیکسل کیفیت اومده پیشنهاد شما چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    کسی از قیمت پرینتر فتو اسمارت hpمدل های 7960و7660اطلاعی دارد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من که می گم مدل nikon 4100یکی از بهترین دوربین هاست که 4مگا پیکسلیه و خیلی عالیه.اما قیمتش یه ذره زیاده.حدود 250هزار تومن قیمت این دوربین با گارانتیه.

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

نقل قول نوشته اصلی توسط payman
    متشکرم نیما جان ولی راجع بهdg Kamچی میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    متاسفانه راجع به اين مارك اطلاعي ندارم.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نیما جان راجع به پرینتر ها چی میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟hp7960یا7660 یا245

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

دوست عزيز منم با جناب نعما موافقم و يه مارک معتبر با 3مگاپيکسل بهتر از يه مارک متفرقه با 6 مگاپيکسل هستش و در مورد DG Cam هم بگم حتي از کريتيو و مرکوري بدرد نخورتره (چه کيفيت يه زوم) و اصلا بهت توصيه نميکنم...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

پیش فرض S2 ماکرو داره يا نه؟ با هشتصد هزار تومن چه دوربيني از کنون ميشه خريد ؟

خدمت همه دوستان عزيز سلام عرض مي کنم. اين اولين پست منه. به اميد خدا قصد دارم که يه دوربين ديجيتال مناسب تهيه کنم. الان يه کنون آ 300 دارم که ازش خسته شدم.سوالم اينه که با هشتصد هزار تومن پول از مارک کنون چه دوربين مناسبي رو ميشه خريد؟ در ضمن من به اس 2 که تازه اومده علاقه زيادي پيدا کرده ام اما اينجا توي اين لينک ديدم که نوشته فوکوس ماکرو نداره ... يعني نوشته بود صفر. حالا منم توي شک افتادم. يعني ماکرو نداره ؟ چون من به مارو خيلي علاقه دارم.از راهنمايي شما خوشحال ميشم.

http://www.dpreview.com/news/0504/05042201canons2is.asp

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض ماکرو = 0

سلام . من فکر میکنم فاصله عکاسی ماکرو مساوی صفر به معنی اینست که از حداقل فاصله ممکن میتوان عکاسی کرد (بعضی ها آنرا super macro مینامند) . یعنی برعکس برداشت شما قابلیت عکاسی ماکرو آن دوربین خوب است . ولی چون من کارشناس این کار نیستم خواهشمندم سایر دوستانی که وارد هستند راهنمایی بیشتری بفرمایند .

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط kamira
    خدمت همه دوستان عزيز سلام عرض مي کنم. اين اولين پست منه. به اميد خدا قصد دارم که يه دوربين ديجيتال مناسب تهيه کنم. الان يه کنون آ 300 دارم که ازش خسته شدم.سوالم اينه که با هشتصد هزار تومن پول از مارک کنون چه دوربين مناسبي رو ميشه خريد؟ در ضمن من به اس 2 که تازه اومده علاقه زيادي پيدا کرده ام اما اينجا توي اين لينک ديدم که نوشته فوکوس ماکرو نداره ... يعني نوشته بود صفر. حالا منم توي شک افتادم. يعني ماکرو نداره ؟ چون من به مارو خيلي علاقه دارم.از راهنمايي شما خوشحال ميشم.

http://www.dpreview.com/news/0504/05042201canons2is.asp
    دوست عزيز من فکر ميکنم اون 0سانتي متري که نوشته و جلوشم ستاره زده حداقل فکوس هستش و يعني از 1سانتيمتري هم کمتر ميتونيد به سوژه نزديک بشيد حالا درست و نادرستش رو نميدونم ولي اين يک مذيت نسبت به نسل قبلي اين دوربين هستش (تو همون لينک نوشته)...
    درضمن با 800تومن به نظر من يه Pro1 بگيريد يا يه کونيکا مينولتا A2 که واقعا کيفيتهاي نسبتا خوبي دارن ولي اگه ميتونيد خرجهاي بعدي رو هم بپردازيد بهتون پيشنهاد ميدم 300D بگيريد يا صبر کنيد تا 1-2ماه آينده 350D هم به اين قيمت برسه (داره روز به روز ارزونتر ميشه اول که پرسيدم 960 بعد 950 بعد 940 بعد 935 و بعدش 930 تومن)