نمایش نتایج : از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: panasonic FZ5 یا canonA95

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض panasonic FZ5 یا canonA95

سلام
    من میخوستم از شما اساتید حترم سووال کنم بین panasonic FZ5و canonA95 کدام را انتخاب کنم و چرا؟
    وآیا دوربین های شرکت هایی مثل sony و panasonic که در زمینه عکاسی سابقه زیادی ندارند قابل رقابت باسایر شرکتها مثل canon و یا nikon ویا ... میباشند.ممنون

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

شما نیاز خود را از دوربین تعریف نمایید تا ما بگوییم کدام. آیا به زوم 12 برابر نیاز دارید یا کیفیت برای تان مهمتر است و این قبیل موارد.

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

نقل قول نوشته اصلی توسط aijan52
    سلام
    من میخوستم از شما اساتید حترم سووال کنم بین panasonic FZ5و canonA95 کدام را انتخاب کنم و چرا؟
    وآیا دوربین های شرکت هایی مثل sony و panasonic که در زمینه عکاسی سابقه زیادی ندارند قابل رقابت باسایر شرکتها مثل canon و یا nikon ویا ... میباشند.ممنون
    دوست من از نظر کيفيت کنون ولي از نظر امکانات و کيفيتي کمي کمتر از کنون پاناسونيک...
    در مور سوني و پاناسونيک و سامسونگ و... اين کارخونه ها چون توليد کننده لوازم ديجيتال هستن خيلي کيفيت کاري خوبي دارن به خصوص پاناسونيک که قسمت اپتيک دوربينهاش توسط لايکا ساخته ميشه و قسمت ديجيتال توسط پاناسونيک و درضمن خيلي از دوربينهاي مشهور رو سنسورشونو سوني و... ميسازند.

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

يك پيشنهاد جدا از مسائل فني فكر كنم هر دو تاشونو دستتون بگيريد و از اين نظر هم با هم مقايسه كنيد چون طراحي هاي متفاوتي با هم دارند
    محمد امدادی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Forum Manager
    شما نیاز خود را از دوربین تعریف نمایید تا ما بگوییم کدام. آیا به زوم 12 برابر نیاز دارید یا کیفیت برای تان مهمتر است و این قبیل موارد.
    من عکاس حرفه نیستم ولی مسافرت زیاد میروم و ذوست دارم عکس هایی که می گیرم ماندگار باشه
    تفاوت قیمت 60000 تومان هم برای من مهم نیست فقط می خوام بعد مسافرت با دیدن عکس ها افسوس نخورم!
    باز هم از بذل محبتتون ممنون