نمایش نتایج : از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: Olampus C-8080 پیشنهاد من

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Wink Olampus C-8080 پیشنهاد من

با عرض سلام :
    من دوربین دیجیتال OLAMPUS C-8080 رو با8 مگا پیکسل به قیمت 830 هزار تومان خریداری کرده ام
    و تا به حال که حدود 6 ماه از خریدن اون مگذره حسابی ازش رازی هستم . خرید این دوربین رو
    به همه پیشنهاد میکنم .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

بله دوربين بسيار خوبيه و من شخصا عاشق المپوس هستم و در ابتدا تصميم داشتم المپوس بخرم. البته مدل C770 ultraz zoom رو و اين c-8080 با مشخصاتي كه داره اگر بجاي وايد زوم - تله زوم بالا و در عين حال image stabilizer مي داشت حتما مي خريدمش. ولي در كل قيمت دوربين هاي المپوس در ايران نسبت به بازار جهاني بسيار گران و اختلاف فاحشي دارند و نمي دانم سياست وارد كنندگان المپوس به چه شكل است و جالب است كه المپوس در digital imaging festival در ايران اصلا شركت نكرده بود و بسيار خودمختار و خود راي عمل مي كنند.
    بطور مثال در دو لينك زير كه مقايسه قيمتها از يك سايت مي باشند متوجه اين مساله خواهي شد. شما المپوس رو 830 خريدي و لوميكس fz20 كه من خريدم در ايران 480 است و حالا قيمت اين دو رو اگر با هم مقايسه كني ميبيني كه يا در ايران fz20 رو خيلي ارزان مي فروشند يا c-8080 را گران.

http://www.smarter.com/product/19432...y=SmarterPrice

http://www.smarter.com/product/23561...y=SmarterPrice

اگر دقت كني ميبيني ارزان ترين قيمت براي c-8080 در مقايسه قيمت فروشگاهها 449$ و براي FZ20 همانطور كه مشاهده مي كني 446$ است. در صورتي كه شما c-8080 رو 830 و من FZ20 رو 480 خريدم
    ویرایش توسط fz20 : Monday 13 June 2005 در ساعت 06:07
    بهنام عزيزيان
    Lumix DMC-FZ20

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Wink تشکر از بهنام عزیزیان عزیز

بهنام جان سلام
    از اینکه به پیغام من جواب دادی بسیار متشکرم .
    از محتوای پاسخ شما متوجه شدم که شخص مطلع و صاحب نظری در این زمینه هستید .
    میخواستم از شما درخواست کنم اگر مقدور بود مشخصات دقیقتری از دوربین Fz20 برای من
    بفرستید و اینکه آیا Fz20 برای عکاسی آتلیه مناسب هست یا خیر و اگر هست چه مزیتهایی
    نسبت به C- 8080 دارد
    با تشکر فراوان
    اسماعیل پور

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

مشخصات دقيقش رو ميتوني در لينك زير مطالعه كنيد.

http://www.dpreview.com/reviews/panasonicfz20/

ضمنا من خودم تازه كار هستم و اين اطلاعات رو موقع خريد بدست آوردم و با اينكه بشدت بدنبال المپوس بودم ديدم كه نسبت به پولي كه مي پردازم در ايران ارزش خريد ندارد. و اين پورياي عزيز بود كه در خريد دوربين با اين مبلغ بمن كمك كرد و ازش راضي هم هستم. ولي الان كه قابليت ها و تفاوت ها را ميبينم احساس ميكنم كه بايد بيشتر هزينه ميكردم و دوربين بهتري ميگرفتم.
    در مورد مناسب بودن براي عكاسي آتليه بايدد دوستان صاحبنظر نظر دهند و من خودم فكر ميكنم كه مناسب تر از fz20 باشد .چون شما نياز به زوم و استابيلايزر fz20 نخواهيد داشت و از طرفي c-8080 8مگاپيكسل است . ولي شما شايد بتوانيد با اين مبلغ يا يه كم بيشتر دوربين خيلي بهتري از c-8080 يا fz20 بگيريد.
    بهتره دوستان نظر دهند و شما هم حداكثر بودجه خود را تعين كنيد.
    بهنام عزيزيان
    Lumix DMC-FZ20

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad2018
    بهنام جان سلام
    از اینکه به پیغام من جواب دادی بسیار متشکرم .
    از محتوای پاسخ شما متوجه شدم که شخص مطلع و صاحب نظری در این زمینه هستید .
    میخواستم از شما درخواست کنم اگر مقدور بود مشخصات دقیقتری از دوربین Fz20 برای من
    بفرستید و اینکه آیا Fz20 برای عکاسی آتلیه مناسب هست یا خیر و اگر هست چه مزیتهایی
    نسبت به C- 8080 دارد
    با تشکر فراوان
    اسماعیل پور
    سلام دوست عزيز

اگر در جستجوي دوربين مناسبي براي آتليه هستيد بهتر است از سري دوربينهاي SLR انتخاب كنيد . در ميان دوربينهاي SLRlike ظاهرا سوني 828 دوربين مناسب تري است هرچند دوربين انتخابي شما هم حرفهاي زيادي براي گفتن دارد . در تاپيكهاي قبلي بحث مفصلي در اين زمينه شده بود كه متاسفانه تاپيك مورد نظر را پيدا نكرده تا آدرس آن را براي شما بگذارم . اگر عكسهاي اين دوربينها را با هم مقايسه كنيد متوجه اختلاف آنها مي شويد به خصوص عكسهاي گرفته شده indoor .
    در صورت تمايل به لينك زير مراجعه كنيد .

موفق باشيد