صفحه 199 از 206 نخستنخست ... 99 149 189 195 196 197 198 199 200 201 202 203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,981 تا 1,990 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره کیف Lowepro Protactic 450 یا 350 رو از کجا میشه پیدا کرد ؟
    یا اصلا این مدل بهتره یا prorunner 450 ?

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    37

سلام

وقتی دوربین رو گرفتم یک مدل کیف رودوشی مانفرتو گرفتم که خیلی ازش راضیم ولی الان که دو تا لنز اضافه کردم مجبورم یک کوله بگیرم.
    میخوام کوله رو طوری انتخاب کنم که آبنده نگری کرده باشم و جای اضافه برای وسایلی که در آینده اضافه میکنم داشته باشه.
    امروز کمی تو جستجو کردم و چند مدل دیدم.

یکی Vanguard Quovio 44 بود که جای خوبی داشت و کیفیتش هم خوب بود. فقط قسمت بالایی کیف از جنسی کار شده بود که به نظرم در آینده ممکنه مشکل دار بشه (فقط یک تیکه بالای کیف) قیمش هم 580 تومن.

مدل بعدی Manfrotto Pro Backpack 30 بئد که ائنم کیفیتش عالی بود و قیمتش 710 تومن و من عیبی توش ندیدم. البته به جای لنزش دقت نکردم و نمیدونم جای لنزش کجا هست.

یک مدل هم از لوپرو دیدم که 400 WA بود. البته به این هم دقت نکردم که پسوند و پیشوندش چی بود و از چه سری بود ولی فکر کنم فلیپ ساید بود و قیمتش 520 بود که الان دیدم تو بعضی سایتها تا 740 هم قیمت دادن!!

دوستان نظرتون چیه و معایب و محاسن اینها چیه و کدومشون برای خرید بهتره؟

با سپاس

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط amjad2 نمایش پست ها
    سلام

وقتی دوربین رو گرفتم یک مدل کیف رودوشی مانفرتو گرفتم که خیلی ازش راضیم ولی الان که دو تا لنز اضافه کردم مجبورم یک کوله بگیرم.
    میخوام کوله رو طوری انتخاب کنم که آبنده نگری کرده باشم و جای اضافه برای وسایلی که در آینده اضافه میکنم داشته باشه.

یکی Vanguard Quovio 44 بود که جای خوبی داشت و کیفیتش هم خوب بود. فقط قسمت بالایی کیف از جنسی کار شده بود که به نظرم در آینده ممکنه مشکل دار بشه (فقط یک تیکه بالای کیف) قیمش هم 580 تومن.

مدل بعدی Manfrotto Pro Backpack 30 بئد که ائنم کیفیتش عالی بود و قیمتش 710 تومن و من عیبی توش ندیدم. البته به جای لنزش دقت نکردم و نمیدونم جای لنزش کجا هست.

یک مدل هم از لوپرو دیدم که 400 WA بود. البته به این هم دقت نکردم که پسوند و پیشوندش چی بود و از چه سری بود ولی فکر کنم فلیپ ساید بود و قیمتش 520 بود که الان دیدم تو بعضی سایتها تا 740 هم قیمت دادن!!

با سپاس
    درود
    ببینید تو انتخاب کیف مهمترین مسئله کیفیت زیپ و دوخت هست.
    بنده تجربه مانفرتو را ندارم
    بین ونگارد و لور پرو شخصا همانطور که بارها گفتم لور پرو یک سر و گردن بالاتره
    اگر قراره چیزی بخرید که عمرانه برای شما کار کنه و نگرانی از بابت حفاظت لوازم و سلامت بدن نداشته باشید Lowerpro تهیه کنید.
    البته قیمتش هم بالاست.
    مانفرتو هم روی کاغذ محصولات بسیار باکیفیتی داره ولی بنده نمی تونم نظر بدم.
    ارادتمند
    DELL و amjad2 تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

سلام

با سپاس
    به کوله مانفرتو mb pl 35 نگاهی بندازید. من مدت زیادیه دارمش و ازش راضی ام.
    amjad2 تشکر می‌کند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام

با سپاس
    من سالهاست از کوله لوپرو استفاده میکنم و کیفیتش فوق العاده بالاست ، الان هم اگر مجددا بخواهم خرید کنم و محدودیت مالی نداشته باشم بدون شک لوپرو میخرم.
    amjad2 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    37

سلام

با تشکر از راهنمایتون
    امروز یک کوله لوپرو flipside 400 aw گرفتم. کیفیتش واقعا عالیه . داخلش هم از نظر جا و ضربه گیری خیلی خوبه و از همه مهتر اینکه با قیمت خوبی هم گرفتم.
    برای من 520 تومن تموم شد.

با تشکر
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

منم مثل شما به مانفروتو فکر کردم ولی وقتی از نزدیکگ دوخت و جنس رو دیدم پشیمون شدم اصلا محکم به نظر نمیرسه بیشتر فانتزیه بین ونگارد و لوپرو هم هر کدوم رو خرید کنید عاله من خودم تا الان 2 تا کوله داشتم هر دو ونگارد اتفاقا قصد خرید لوپرو هم داشتم ولی از جنس تقسیم کننده های داخلش خوشم نیومد خیلی خشک بود خودم الان یک ونگارد skyborne 53 دارم درسته کمی سنگینه ولی خیلی جاداره و محکم و اروگونومیک البته قیمتشم خیلی کم نیست در حد همون لوپرو ها هست دیگه بستگی به خودتون داره چی بخواید بگیرید باید برید ازنزدیک هر دو برند رو ببنید
    amjad2 تشکر می‌کند.
    CANON 5D MARK IV / TAMRON 85MM 1.8 SP VC / TAMRON 15-30MM 2.8 SP VC
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

تشکر کرده
    136

یک عدد کوله پشتی ویستلر 450 لوپرو خریداری شد

Whistler-BP-450-AW_best.jpg
    GODOX AD600B / NISI ND 1000 150×150 / NISI ND GRAD 0.9 150×70/ LOWEPRO WHISTLER 450
    Kupo C stand 40

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    یک عدد کوله پشتی ویستلر 450 لوپرو خریداری شد

Whistler-BP-450-AW_best.jpg
    خوب قیمتش چند؟ حداقل قیمتش بگو ما بدونیم چند خریدی scorpion جان یک چیزی هم گیر ما بیاد این وسط. خبر خریدنت که چیزی نصیب ما نمیکنه جز خوشحالی برای تکمیل تجهیزاتت انشالله چرخش برات بچرخه

تشکر کرده
    136

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    خوب قیمتش چند؟ حداقل قیمتش بگو ما بدونیم چند خریدی scorpion جان یک چیزی هم گیر ما بیاد این وسط. خبر خریدنت که چیزی نصیب ما نمیکنه جز خوشحالی برای تکمیل تجهیزاتت انشالله چرخش برات بچرخه
    سلام قربانت ممنون والا چرخ دار نگرفتم چرخاش نمیچرخه
    تجهیزاتو که تکمیل نکردم کوله پشتی قبلیم ونگارد اسکای بورن 53 بود خیلی کوله جا دار و خوبی بود ولی دیگه این آخرا کمر درد و شونه درد گرفتم فروختمش رفت چون کوله خالیش 3.5 کیلو وزن داشت با کلی بررسی و دیدن همه کیف های ممکن حتی مدل های جدید آلتا اسکای ونگارد نظرم به برند لوپرو جلب شد با مطالعه ای که تو سایتش کردم و نکات بسیار خوبی که تو سایت لوپرو میشه پیدا کرد اعم از راهنمایی برای خرید کیف و اینکه با چه تجهیزاتی چه کیفی میشه خرید این از نکات خیلی ارزشمند این سایت بود بلاخره بین دو کیف
    pro runner 450 و whistler 450 اینو انتخاب کردم میخوام دلیلشم بگم شاید کسانی قصد خرید داشته باشن مدل رانر نکات مثبتش اینه که بسیار جا داره و کلی لوازم میشه توش جا داد اعم از لپ تاپ و فیلترو و خلاصه هر چی بخواید و دسته از بغل و بالا داره برای حمل راحت ولی مشکلش بدنه غیر مستحکمش هست که باعث میشه هم عمر کیف کم بشه هم کیف بعد از حمل لوازم سنگین دفورمه میشه و ظاهر اولی خودشو از دست میده و مشکل بعدی اینه که اگر کسی مثل من دوست داره عکاسی طبیعت و و فضای غیر شهری داشته باشه این کیف به دلیل اینکه در کفش پایه های پلاستیکی برای قرار دادن رو زمین نداره خیلی زود کف کیف روی سطوح سخت و طبعت به مشکل میخوره کیف های ونگارد این خوبی رو دارند که کفه های لاستیکی دارند اما بریم سراغ کوله ویسلتر دلایل انتخاب من برای این کوله ایناست میگم شاید کمک به بقیه هم باشه برای انتخاب این مدل
    نکات مثب این کیف : رویه بسیار مستحکم و مواد اولیه درجه یک برای تولید این کیف ضد خش ضد سایش مقاوم بسایر بالا در برابر آب و مایعات - فریم فایر گلاس بسیار مسحتکم دور تا دور کوله که باعث میشه کوله بعد از مدت ها حالت اولیه و زیبایی خودشو از دست نده و اینه مقاومت بسیاز زیادی در مقابل جوادث داره - نکته مثب دیگه اینکه کیف از پشت باز میشه و احتمال سرقت و ضربه دیدن وسایل خیلی پایین میاد - مورد بعدی قسمت جلویی کوله هست که یکی از جالبت ترین قسمت های این کوله هست که برای اولین بار هست که من در کوله های مخصوص عکاسی میبینم اینکه زیپ جلوی مخصوص قرار دادن لباس های خیس هست به طوری که این قسمت کاملا ضد آب بوده و از قسمت لوازم عکاسی کاملا توسط صفحه ای محکم جدا شده و داخل این قسمت روکش ضد آب داره و آب هم از یه سوراخ پایین این قسمت خارج میشه - مورد بعدی قسمت اصلی هست که وقتی از پشت باز میکنید توسط یه روکش ضد آب پوشونده شده که میشه توسط زیپ اونو باز کرد مورد بعدی جدا کننده های داخل کیف هستند که بسیار گیرندگی و جذب خوبی دارند به صورتی که لوازم خیلی فیت و محکم داخلش قرار میگیره و بر عکس کیف های دیگه اصلا لوازم ناگهانی به بیرون ریخته نمیشه وجود جداکننده های جیب مانند هم نعمت بزرگیه که میشه توش هر چیزی که مثل باتری و کابل و یا لوازم نظافت پول و هر چیزی رو داخلش گذاشت و درش رو بست مورد بعدی پد های پشت کیف و زیر بند های شونه ای هست که من برای اولین بار هست که ددر کوله های عکاسی این مدل پد رو میبینم پد های محکم با دیزاین شیک و نکته مهم اینکه پف و باد بیخودی تو این بند ها و فوم ها نیست که باعث بشه وقتی لباس زمستونی به تن دارید کوله حجیم بشه به جرات میتونم بگم با توجه به وزن خام کوله 3.3 کیلو گرمی کوله به شدت ارگونومیک و حرفه ای طراحی شده و اصلا شما حس نمیکند مثلا 6 یا 7 کیلو لوازم به همراه دارید بند های کمری هم که عالی طراحی شده و یکشون زیپ داره میشه هر چیزی رو توش قرار داد . تنها نکته منفی کیف البته از نظر من نداشتن جایی برای قرار دادم فیلتر های مربعی یا از نظر بعضی ها نداشتن قسمت لپ تاپ هست ولی خب طراحی این کیف بر مبنای عکاسی ماجراجویانه و طبیعت صورت گرفته و مثل کیف های شهری لزومی برای حمل لپ تاپ نیست مورد آخر هم که قسمت که داخل دوربیو ن تجهیزات قرار میگیره کامل توسط 4 بند جدا میشه و میشه کوله به صورت کوله مسافرتی استفاده کرد مورد آخر هم اندازه و ابعاد کوله هست که واقعا عالیه نه قطر خیلی عجیب غریب داره که تو تردد اذیت کنه نه عرض زیاد داره نکته آخرم که کفه کوله هم از پوشش خیلی مقاومی ضد آب تهیه شده

من تا الان نکته منفی ندیدم البته از نظر خودم شاید بستگی به شرایط نکات منفی هم توش دیدده بشه

در مورد قیمت هم قیمت فروش این کوله 1960 هزار تومان هست ولی خب بنده چون آشنا داشتم کمتر خریدم

2.jpg
    3.jpg
    4.jpg
    msh2200، Fereidoon، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Kupo C stand 40