نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By photo_bolbol

موضوع: پرینتر-بودجه ۳۰۰ هزار به بالا-اولویت چاپ عکس:پیشنهاد شما؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

پیش فرض پرینتر-بودجه ۳۰۰ هزار به بالا-اولویت چاپ عکس:پیشنهاد شما؟

وضعیت فعلی:
    پرینتر ندارم. به طور متوسط دو هفته یک بار یکی دو صفحه مزاحم کامپویتری سر کوجه می شم. علاقه به چاپ عکس ها دارم و بیشتر شاید به عنوان هدیه بدم(بعد از خرید پرینتر). اما نه زیاد. شاید متوسط یکی دو عکس در هفته(بعد از خرید پرینتر) . با توجه به این که شنیدم جوهر افشان برای عکس بهتره جوهر افشان پیشنهاد بدید.

می خوام این نوع پرینتر بخرم:
    *کیفیت: قابل قبول داشته باشه. از نظر دقت چاپ یه چیزی در حد این لابراتوارها که چاپ می کنند.
    *ماندگاری:به دور از نور خورشید تفاوتش با عکسی که تو عکاسی چاپ شده زیاد محسوس نباشه.
    *سرعت:اصلا مهم نیست.
    *مواد مصرفی: همون طور که گفتم(نهایت متوسط ۲ عدد چاپ عکس و ۵ ۶ صفحه کتن معمولی) زیاد کار ازش نخواهم کشید. بنابراین مواد مصرفی به نسبت ۳۰۰ تومنی که میدم ارزون تر از بقیه پرینتر ها باشه( به دلیل کاربرد کم فکر نکنم تانک لازم باشه٬ لازم هست؟)
    *اندازه چاپ:همین A4 فکر کنم کافی باشه. ولی بیشتر بهتر:دی
    *امکان چاپ روی cd/dvd: با توجه به این که دست نم ناک مشکل ایجاد می کنه چندان مهم نیسن اما خوبه که باشه.
    *چند کاره بودن: اگر همین طور که فکر می کنم چند کاره بودن باعث پایین اومدن کیفیت دستگاه میشه همون فقط چاپگر.
    حدود بودجه: ۳۰۰ هزار تومان. اما اگر بیشتر ارزش داشت بیشتر هم می تونم.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ : پرینتر-بودجه ۳۰۰ هزار به بالا-اولویت چاپ عکس:پیشنهاد شما؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed234 نمایش پست ها
    وضعیت فعلی:
    پرینتر ندارم. به طور متوسط دو هفته یک بار یکی دو صفحه مزاحم کامپویتری سر کوجه می شم. علاقه به چاپ عکس ها دارم و بیشتر شاید به عنوان هدیه بدم(بعد از خرید پرینتر). اما نه زیاد. شاید متوسط یکی دو عکس در هفته(بعد از خرید پرینتر) . با توجه به این که شنیدم جوهر افشان برای عکس بهتره جوهر افشان پیشنهاد بدید.

می خوام این نوع پرینتر بخرم:
    *کیفیت: قابل قبول داشته باشه. از نظر دقت چاپ یه چیزی در حد این لابراتوارها که چاپ می کنند.
    *ماندگاری:به دور از نور خورشید تفاوتش با عکسی که تو عکاسی چاپ شده زیاد محسوس نباشه.
    *سرعت:اصلا مهم نیست.
    *مواد مصرفی: همون طور که گفتم(نهایت متوسط ۲ عدد چاپ عکس و ۵ ۶ صفحه کتن معمولی) زیاد کار ازش نخواهم کشید. بنابراین مواد مصرفی به نسبت ۳۰۰ تومنی که میدم ارزون تر از بقیه پرینتر ها باشه( به دلیل کاربرد کم فکر نکنم تانک لازم باشه٬ لازم هست؟)
    *اندازه چاپ:همین A4 فکر کنم کافی باشه. ولی بیشتر بهتر:دی
    *امکان چاپ روی cd/dvd: با توجه به این که دست نم ناک مشکل ایجاد می کنه چندان مهم نیسن اما خوبه که باشه.
    *چند کاره بودن: اگر همین طور که فکر می کنم چند کاره بودن باعث پایین اومدن کیفیت دستگاه میشه همون فقط چاپگر.
    حدود بودجه: ۳۰۰ هزار تومان. اما اگر بیشتر ارزش داشت بیشتر هم می تونم.
    به نظر من البته با اجازه اساتيد از نظر كيفيت كانن سري ip
    از نظر پركاري و كم هزينه بودن و مقرون به صرفه epson photo
    ميتونيد روي اين مدلها كمي فكر كنيد canon ip 4700
    epson t50 شش رنگ
    epson c91 حدود 60 تومان
    saeed234 تشکر می‌کند.
    epson pro 7800 =epson r800===epson pro 3800 A2===epson r270,290,295 =hiti 710 roll== canon 20d== canon 450D
    canon ip 8500====canon ip 4200====canon ix 5000=== canon ip4000==canon 5300 ,5200

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

این قدر دوستان سریع جواب دادند:دی
    چند روزه همون T50
    رو گرفتم.با کارتریج روش که کیفیت خوب بود. ببینیم با تانکر چی میشه

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed234 نمایش پست ها
    این قدر دوستان سریع جواب دادند:دی
    چند روزه همون T50
    رو گرفتم.با کارتریج روش که کیفیت خوب بود. ببینیم با تانکر چی میشه
    اگر هر روز پرینت داری تانک خوبه والا اصلا بهش فکر نکن نهایتا کارتریج قابل شارژ بگیری بهتره
    این نظر منه استادید بهتر میتونند دراهنمایی کنند
    epson pro 7800 =epson r800===epson pro 3800 A2===epson r270,290,295 =hiti 710 roll== canon 20d== canon 450D
    canon ip 8500====canon ip 4200====canon ix 5000=== canon ip4000==canon 5300 ,5200