صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25
Like Tree12تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد پلاتر

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

سلام
    3 سال کار کرده
    ریز ترین ترامش همان بود که دیدید.
    همانطور که گفتم برای کار های تجاری مناسب است.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

پیش فرض پلاتر موتو

امروز هم سلام.
    پس به این نتیجه می رسیم که موتو rj 900برای کار های تجاری مناسب است .
    حالا به بقیه برند ها گیر میدیم !
    برای چاپ عکس ، یک پلاتر باید چه خصوصیت هایی داشته باشد؟فکر کنم در این بخش رقابت بین اچ پی و کنن و اپسون بالاست.
    در بعضی پلاتر ها دو یا سه رنگ مشکی وجود دارد؟ ایا برای چاپ روی مدیا های خاص از این مشکیها استفاده می شود؟
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پیشنهاد برای "پرینتر پلاتر"

سلام حضار و اساتید گرانقدر
    توی اینترنت علیه سلام هرچه گشتم چیز بدرد بخوری نیافتم.
    در نهایت خواهش چند سوال
    1- پلاتری با حدود عرض "42 که به درد چاپ آلبوم ایتالیایی بخوره و هزینه چاپش هم پایین باشه چیه چند قیمته و هزینه مثلا 50*70 بدون در نظر گرفتن مدیا چقدره. (لطفا چینی ها رو پیشنهاد ندین)
    2- انواع رنگها چه از نظر نوع و مارک و چه از نظر تفکیک مثلCMYK رو توضیح بدید.
    3- انواع مدیا ها
    4- و هرچیز دیگری که من ذکر نکردم و لازم است که بدانم.

ضمنا از اینکه برای سوال من وقت می گذارید ممنونم و مطمئن باشید که قدر وقتتان را که در اختیار من می گذارید می دانم.

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

با عرض سلام
    من هم با ایشون هم نوا هستم دوستان اگه در مورد پلاتر ها و هزینه هاش توضیح بدندممنون می شم
    یکی از دوستان canon IPF6300 رو پیشنهاد گرده

كاربر جديد H A M I D آواتار ها
    تشکر کرده
    1

پیش فرض خرید پلاتر

خیلی فوری
    با سلام خدمت دوستان من حدود یک ماهه که سرگردون شدم چون که میخوام یک پلاتر بخرم ولی اطلاعاتی در مورد نوع پلاترها ندارم ، فعلا به یک شرکت تماس گرفتم که به من پلاتر کنون W8200 رو 12 میلیون قیمت داده که دوازده رنگه واز اونجا که من هر چی داخل سایت سرچ می زنم اسم همین شرکت در مورد پلاتر کنون میاد و هیچ شرکت دیگری رو برای خرید نمی شناسم خواهشمندم ذر صوری که تا حالا پلاتری رو در عکاسی تون داشتید منو راهنمایی کنید (سرمایه جهت خرید پلاتر 6 الی 7 میلیون تومان) هر پلاتری که میدونید کیفیت خوبی برای عکاسی داره و دیگر اینکه نظرتون در مورد پلاتر کنون با 6 رنگ به قیمت 6.5 چیه آیا اونم برای عکاسی مناسبه یا شما چیز دیگری رو به من پیشنهاد میکنید .ممنون میشم سریع جوابمو بدید (DPI هر دو دستگاه 2400 میباشد. ) در صورت تماس میتونید با این شماره تماس بگیرید و منو راهنمایی کنید خیلی ممنونم.09153517856

كاربر فعال majid.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    428

پیش فرض پلاتر

پلاتر خواستید برید ارومیه اونجا از عراق میارند هم نوع هم دست دو
    magid و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط H A M I D نمایش پست ها
    خیلی فوری
    با سلام خدمت دوستان من حدود یک ماهه که سرگردون شدم چون که میخوام یک پلاتر بخرم ولی اطلاعاتی در مورد نوع پلاترها ندارم ، فعلا به یک شرکت تماس گرفتم که به من پلاتر کنون W8200 رو 12 میلیون قیمت داده که دوازده رنگه واز اونجا که من هر چی داخل سایت سرچ می زنم اسم همین شرکت در مورد پلاتر کنون میاد و هیچ شرکت دیگری رو برای خرید نمی شناسم خواهشمندم ذر صوری که تا حالا پلاتری رو در عکاسی تون داشتید منو راهنمایی کنید (سرمایه جهت خرید پلاتر 6 الی 7 میلیون تومان) هر پلاتری که میدونید کیفیت خوبی برای عکاسی داره و دیگر اینکه نظرتون در مورد پلاتر کنون با 6 رنگ به قیمت 6.5 چیه آیا اونم برای عکاسی مناسبه یا شما چیز دیگری رو به من پیشنهاد میکنید .ممنون میشم سریع جوابمو بدید (DPI هر دو دستگاه 2400 میباشد. ) در صورت تماس میتونید با این شماره تماس بگیرید و منو راهنمایی کنید خیلی ممنونم.09153517856
    دوست عزیز البته توجه دارید که عرض چاپ در یک پلاتر بسیار بسیار عامل مهم تر و تاثیر گذار تر از تعداد رنگ است.ممکن است شما یک پلاتر عرض 60 را تا 2 میلیون هم بخرید اما با عرض 120 اش بیش از 10 میلیون تومان باشد....
    suzanfire، majid.sh، magid و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام.
    مطمئنی w8200 هست .چون این مدل قدیمی تر است و 6 رنگ با رزولوشن 1200 هست . شاید منظور شما ipf 8300 هست با 12 رنگ و رزولوشن 2400 .مدل های hp هم یه نگاهی بنداز...اگه بخوای شماره یکی از وارد کنندگان کنون رو به شما بدم .
    نقل قول نوشته اصلی توسط H A M I D نمایش پست ها
    خیلی فوری
    NetNegar تشکر می‌کند.
    behrang 2

تشکر کرده
    1

با تشکر عزیزم من تازه به سایت دسترسی پیدا کردم و خوشحال شدم دیدم که بالاخره سوالمو جواب دادند آره مدل پلاتر 8100 آی پی اف است که 12 رنگه با عرض 44 اینچ که دیروز با یک سرویس کار در مورد کارش صحبت شد میگفت که درسته که 12 رنگه ولی این تعداد رنگ فقط در سرعت چاپ تاثیر میزاره و در کیفیت تاپیر آنچنانی نداره و اینکه هر چی تعداد رنگ بیشتر بشه مسلما هزینه های کار بالا میره مثلا قیمت هد و رنگش، اضافه بر این میگفت که 6 رنگ برای کار شما مناسب و به سرفه تره. نظر شما چیه (چون 6 رنگ هم کمتر پیدا میشه با عرض 44 اینچ ). اگه زحمتت نمیشه برام شماررو بفرست حالا چه کنون چه اپسون چون اپسون 8 رنگو هم تعریف میکنند .ودر آخر اضافه کنم که کنون 6 رنگ عرضش 90 سانته که به نظر شما عرض خوبی برای چاپ در عکاسی هست منظورم اینه که این عرض برای تهیه رول وچیزای دیگش به مشکل نمیخورم(چون بیشترین سایز چاپ 50*70 است)
    در مورد پلاتر های اچ پی در مورد عکاسی زیاد ازشون تعریف نمیکنن چون میگن اصلا کیفیت خوبی برای چاپ با کیفیت بالا ندارن ولی من خودم امتحانش نکردم .وگرنه از لحاظ قیمت نسبت به مدل های دیگه پلاتر ارزون ترند. با تشکر
    NetNegar تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1

با تشکر از اینکه سوال منو جواب دادی
    آره عرض تو قیمت خیلی ماثره این پلاتر 6 رنگی که گفتم عرضش 90 سانته که من زیاد از عرضش خوشم نیومد چون فکر میکنم که عرض 110 مناسبتره، حالا که بحث پلاتر باز شد نظرتو در مورد پلاتر اپسون 8 رنگ با عرض 110 چیه آیا اطلاعات و یا اینکه مرکز خریدی براش داری ؟چون از این پلاتر یکی از همکارها داره که اونو جوهر لیتری گذاشته و روی کاغذ کوتد چاپ میگیره بعدش هم کارشو لمینت گرم میکنه که خیلی براق و ضخیم میشه که این باعث میشه که خریدار هم راضی باشه.(قیمت چاپش هم خیلی منلاسب میشه ) اینکه اسم اپسون آوردم به خاطر اینه که میگن اپسون از کنون برای جوهر مخزنی بهتر جواب میده و دیرتر خراب میشه شما چی میگید ؟ ممنونم حمید
    NetNegar تشکر می‌کند.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین