نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
Like Tree2تشکر
  • 1 Post By behrang 2
  • 1 Post By chubin008

موضوع: سوال در مورد استفاده از تانک جوهر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

Exclamation سوال در مورد استفاده از تانک جوهر

سلام
    سوال یک :من یه سال پیش یک تانک جوهر برای پرینترم که R295 هستش خریدم الان سطح جوهرش در حدود 2 سانتی متری هست وقتی میخوام پرینت بگیرم نمیتونه جوهر رو بکشه داخل کارتریج . میخواستم ببینم میشه یه کاری کرد که تا آخرین قطره جوهر را استفاده کرد؟ من هم هد کلین کردم هم تانک بردم بالا ولی فایده ای نداشت.
    سوال دو : الان میخوام جوهر براش بگیرم آیا خودم هم میتونم توش جوهر بریزم یا باید پرینتر رو با خودم ببرم؟ اگه میتونم روش کار رو بفرمایید؟
    سوال سه : باید بگم چه جوهری میخوام ؟مارک های خوب جوهر برای این پرینتر چی هستش؟و حدود قیمت ؟
    سوال چهار : داخل شلنگ هاش خیلی هوا هست هر کاری که میکنم این هوا از بین نمیره ؟ با هد کلین هم نمیشه چکار کنم؟
    با تشکر لطفا جواب همه رو بدید خیلی عجله دارم میترسم جوهرش خشک بشه بدبخت بشم.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    227

سلام
    از نصب تانک راضی هستی؟ دردسر برات نداشت؟ راستش منم یه p50 تازه گرفتم فکر نمیکنم با مدل شما تفاوت آنچنانی داشته باشه حالا میخوام تانک نصب کنم اما اینقدر گفتند تانک دردسر داره که آدم میترسه نصب کنه
    به نظرتون کارتریج قابل شارژ بهتره یا تانک؟
    مرسی

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام.
    من ار 290 دارم که از همون اول تانک داشته و تا حالا اصلا اذیت نکرده . جوهر رو خودتون می تونید بریزید و تو بازار مارک های زیادی هست و برای 200 سی سی حدود قیمت بین 3/5 تا 5 تومنه. تجربه من نشون میده که نزارید سطح جوهر خیلی کم شه .پرینت با مخزن پر بهتر کار می کنه. در مورد هوا تو لوله ، از جایی که جوهر میخرین در مورد هواگیری سوال کنید .
    chubin008 تشکر می‌کند.
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

جواب آقا سامان
    سلام
    از نظر به صرفه بودن خیلی خوبه .من خودم استفاده چندانی ندارم ولی کارتریج خودش 3 ماه بیشتر دوام نیاورد ولی حالا تانک که بستم الان 14 ماه که دارم ازش استفاده میکنم تازه 1 رنگش کامل تمام شده و بقیه رنگاش یه مقدار دارن. از نظر کار کردن باهاش بستگی به خودت داره اگه ناوارد باشی اولای کار ممکنه یکم اذیت بشی موقع پرینت. مثلا ممکن هوا بیفته تو شلنگاش یا بعضی رنگا رو نزنه و ... . که با کسب تجربه و آزمون و خطا قلقش میاد دستت. در کل خیلی با تانک بهتره . همون کارتریج را باید 30 تومن پول بدی ولی تانک با 15 تومان میتونی یه سال ازش استفاده کنی البته برای مصرف کم.
    NetNegar تشکر می‌کند.