نمایش نتایج : از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
Like Tree4تشکر
  • 1 Post By ahmad-d
  • 1 Post By Ali_Kh
  • 2 Post By M. Beyrami

موضوع: استفاده از جوهر کنون در پرینتر اچ پی ...

كاربر جديد Ali_Kh آواتار ها
    تشکر کرده
    10

Question استفاده از جوهر کنون در پرینتر اچ پی ...

سلام
    تازه با سایتتون آشنا شدم خیلی باحاله و خیلی هم من مبتدی هستم ...
    قبلا پرینتر کنون داشتم اونم 3تا که هر 3 تا به فنا رفتن با یه مشکل مسخره ... بیخی ...
    چند وقت پیش اچ پی 6500 وایرلس گرفتم که واقعا فوق العادست . حالا یه سوال ( از عنوان تاپیک مشخصه ) میشه جوهرهایی که واسه کنون گرفتم رو واسه اچ پی استفاده کنم ؟ کسی این کار رو انجام داده ؟ به هدش فشار نمیاد خرابش کنه ؟

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

كاربر همراه
    تشکر کرده
    752

سلام
    راستش من برعکس این کار را کردم
    یعنی جوهر اچ پی را در پرینتر کانن ریختم خوب کار کرد ولی جوهر کانن را بهتر از اچ پی دیدم با وجود آنکه می گفتند هردو از یک شرکت هستند خوب این تجربه من بود.
    اگر هم خواستید استفاده کنید ریسکش با خودتان ولی حتما به نوع جوهر هم نگاه کنید.

قبلا پرینتر کنون داشتم اونم 3تا که هر 3 تا به فنا رفتن با یه مشکل مسخره ... بیخی ..
    می شه لطف کنید بیشتر توضیح بدهید؟

پیروز باشید
    Ali_Kh تشکر می‌کند.
    بجای .............. ........ ، عکسی کافیست.

تشکر کرده
    10

بسیار متشکر از شما دوست عزیز ...

در مورد اون کنون ها 2تا Ip1900 و یدونه Ip1800 داشتم که به دلیل پر شدن رم از کار افتادند البته نمایندگی میگفت اینا رمشون که پر میشه بعد از یه مدتی که کار میکنند میزنه کارتریجشون رو هم میسوزونه ( کارتریج و هد این مدلها یک تیکست جدا نیست ) .

کسی دیگه از دوستان تجربه دیگه ای داره ممنون میشم ...
    ahmad-d تشکر می‌کند.

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Kh نمایش پست ها
    up
    سلام
    دوست عزیز نیازی به" اپ "زدن نیست اگر دوستان پاسخی نمیدن یا اگاهی ندارن و یا جواب سوالتون در سایت موجود هست که باید بگرید و پاسخ پیدا کنید.که در این مورد دومی درسته
    در مورد سوالتون هم هرچند پاسخ داده شده قبلا ..
    من توصیه میکنم از جوهر مخصوص همون مارک و مدل دستگاه استفاده کنید .
    واز استفاده جوهر هایی که روش نوشته باشه canon . hp epson ... (یعنی همه مارکها ) خودداری کنید .
    Miri و Ali_Kh تشکر می‌کنند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

تشکر کرده
    10

مزسی از پاسختون . آخه چند نفری گفتن این کار رو کردیم مشکلی پیش نیومده ولی من خودم فکر میکنم مشکلش توی طولانی مدت مشخص بشه . و از اونجایی هم که تعداد زیادی جوهرهای اصلیه کنون رو دارم که استفاده شدن گفتم شاید واقعا مشکلی پیش نیاد از همینا استفاده کنم . ولی فک کنم یه 30 - 40 تومنی باید پیاده بشیم واسه جوهر ..............
    به هر حال ممنون از پاسختون ...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

اگر کیفیت مد نظر شماست نه ولی اگر کیفیت زیاد مهم نیست چون سیستم چاپ کانن و اچ پی تقریبا یکسان است از جوهر کانن برای اچ پی میشه استفاده کرد اما برعکسش انجام ندین واز جوهر اپسون برای کانن و اچ پی استفاده نشه چون سیستمشون فرق داره
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali_Kh نمایش پست ها
    مزسی از پاسختون . آخه چند نفری گفتن این کار رو کردیم مشکلی پیش نیومده ولی من خودم فکر میکنم مشکلش توی طولانی مدت مشخص بشه . و از اونجایی هم که تعداد زیادی جوهرهای اصلیه کنون رو دارم که استفاده شدن گفتم شاید واقعا مشکلی پیش نیاد از همینا استفاده کنم . ولی فک کنم یه 30 - 40 تومنی باید پیاده بشیم واسه جوهر ..............
    به هر حال ممنون از پاسختون ...
    epson pro 7800 =epson r800===epson pro 3800 A2===epson r270,290,295 =hiti 710 roll== canon 20d== canon 450D
    canon ip 8500====canon ip 4200====canon ix 5000=== canon ip4000==canon 5300 ,5200