نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: كمك. مشكل در مورد فتوشاپ و چاپ عكس

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض كمك. مشكل در مورد فتوشاپ و چاپ عكس

با سلام. من مشكلي در مورد فتوشاپ دارم. هر بار من نياز به عكس پرسنلي دارم به عكاسي مي روم كه از دوربين ديجيتال استفاده مي كند و عكساها را با استفاده از فتوشاپ چاپ مي كند. عكس هاي گرفته شده با رزلوشن 72 مي باشند و print size آنها به عرض 33.87 و بطول45.16 مي باشد. Pixel dimension اين عكس ها به عرض 960 و طول 1280 است. اندازه اين عكس ها به كمك فتوشاب به 4*3 يا 4*6 تغييرداده مي شوند مطمئن نيستم كه آيا رزلوشن عكس تغيير مي كند يا خير. سپس عكس به يك صفحه خالي منتقل مي شود كه در آنجا تبديل به 6 نسخه شده و سپس براي پرينت فرستاده مي شود. تمام اين مراحل به صورت اتوماتيك و با زدن يكي از دكمه هاي f1 تا f10 انجام مي شود. من خيلي تلاش كردم كه اين مراحل را تكرار كنم حتي بصورت غير اتوماتيك ولي موفق نمي شوم. عكس را كه به يك صفحه جديد كپي مي كنم اندازه آن تغيير مي كند. من مي خواهم بدانم كه اين مراحل چگونه انجام مي شود يا حداقل چگونه مي توانم عكس را بعد از تغيير سايز آن به يك صفحه جديد منتقل كنم و آن را به 6 عكس يا بيشتر افزايش دهم بدون اينكه سايز آن ها در صفحه جديد تغيير كند. لطفا به من كمك كنيد. ايميل من pe2535@gmail.com است.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    326

پیش فرض پاسخ: كمك. مشكل در مورد فتوشاپ و چاپ عكس

دقت کنید صفحه جدیدی که برای چیدن عکسها درست میکنید با فایل عکس که سایز کرده اید یک dpi داشته باشند. معمولا 300 را استفاده میکنند.