صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
Like Tree12تشکر

موضوع: پرينترهاي حرفه اي ديجيتال

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: پرينترهاي حرفه اي ديجيتال

دوستان سلام

من حمید هستم خودم یک سئوال گذاشته بودم در خصوص کیوسک های خود چاپ دیجیتال که در اینجا دیدم موضوعی کم و بیش شبیه به اطلاعاتی که خودم لازم دارم بحث شده بنا براین حداقل اگه خودم هنوز جوابم را پیدا نکردم شاید بتونم کمک شما بکنم.
    در خصوص پرینترهای حرفه ای چاپ من در همین تحقیقات کیوسک خود چاپ متوجه شدم پرینترهای خیلی خوب زاپنی با مارک میتسوبیشی در حال حاضر در ایران قابل تهیه است که با کیفیت خیلی بالا عکس چاپ می کند عکسهایی که با ماندگاری بسیار بالاست و مقاوم در مقابل آب و رطوبت چون یک لایه مقاوم روی عکس کشیده می شه . این کیوسک ها میگن کار یک مینی لب را با قیمت خیلی پایین انجام میده
    قیمت تمام شده هر عکس هم گویا برای یک 10 در 15 زیر 150 تومان است.
    خودم علاقه مند هستم کیوسک آنرا خریداری کنم و دارم تحقیق می کنم .
    موفق باشید

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    6

http://pro.sony.com/bbsc/ssr/cat-printers/cat-kiosks/

اينا يه سري كيوسك هاي سوني هستن كه قيمت مناسبي دارن و بايد با وارد كننده براي وارداتشون صحبت كنيد

كاربر همراه DorDanI آواتار ها
    تشکر کرده
    556

نقل قول نوشته اصلی توسط askarpoor نمایش پست ها
    دوستان سلام

من حمید هستم خودم یک سئوال گذاشته بودم در خصوص کیوسک های خود چاپ دیجیتال که در اینجا دیدم موضوعی کم و بیش شبیه به اطلاعاتی که خودم لازم دارم بحث شده بنا براین حداقل اگه خودم هنوز جوابم را پیدا نکردم شاید بتونم کمک شما بکنم.
    در خصوص پرینترهای حرفه ای چاپ من در همین تحقیقات کیوسک خود چاپ متوجه شدم پرینترهای خیلی خوب زاپنی با مارک میتسوبیشی در حال حاضر در ایران قابل تهیه است که با کیفیت خیلی بالا عکس چاپ می کند عکسهایی که با ماندگاری بسیار بالاست و مقاوم در مقابل آب و رطوبت چون یک لایه مقاوم روی عکس کشیده می شه . این کیوسک ها میگن کار یک مینی لب را با قیمت خیلی پایین انجام میده
    قیمت تمام شده هر عکس هم گویا برای یک 10 در 15 زیر 150 تومان است.
    خودم علاقه مند هستم کیوسک آنرا خریداری کنم و دارم تحقیق می کنم .
    موفق باشید
    سلام آقا حمید
    می خواستم در مورد این کیوسک دید شما رو عوض کنم
    بنده خودم از اولین کسانی بودم که محو این تکنولوژی جدید شدم و بدون تامل و نگاه فنی و دقیق اقدام به خرید HITI 16*21 کردم و 3 تومن باهاش دادم اما بزار از معایبش بگم و این که اصلا نمیشه اونو با یه مینی لب مقایسه کرد ..
    اساس کار این دستگاه ها چاپ حرارتیست که رنگ را از روی نوارهای رنگی پلاستیکی که از سه رنگ R G B برای چاپ استقاده می کند و گرمای بیش از حد این دستگاه

تفکیک رنگ بسیار پایین و در نتیجه کیفیت چاپ پایین در مقایسه با پرینت و چاپ دارو حتی در پرو فایل رنگی S-RGB

نا توانی در سایز دهی دلخواه به دلیل تک سایز بودن ریبون و کاغذ

قیمت چاپ بالا به نسبت مینی لب ها 15*10 حدودا 150 که در مینی لب ها از 100 هم کمتره

ساده بودن طراحی و نبود امکانات پیشرفته برای استفاده حرفه ای

بدون تنوع در کاغذ چاپ و فقط یک مدل و آن هم براق با کنتراست خف

درکل آقا هر چی بیشتر پول بدی بیشتر آش می خوری
    behzad225 تشکر می‌کند.
    محمد دردانی
    Nikon D7100 + Nikon AF-S DX NIKKOR 18-140mm F/3.5-5.6G ED VR Lens +tripod fancier و دیگر هیچ

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2