نمایش نتایج : از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9
Like Tree3تشکر
  • 1 Post By askarpoor
  • 1 Post By afshari
  • 1 Post By xman_a

موضوع: كیوسك خود چاپ عكس دیجیتال

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض كیوسك خود چاپ عكس دیجیتال

دوستان سلام

آیا کسی در مورد کیوسک های خود چاپ عکس دیجیتال چیزی می دونه ؟ من یک تبلیغ در خصوص این کیوسک ها دیدم و برام خیلی جالب بود با یکی از دوستانم که صحبت می کردم می گفت در نمایشگاه هنر عکاسی سالن حجاب اون ها رو دیده و ملت داشتن کلی عکس چاپ می کردند و این جور هم که شنیدم چاپ تصعید رنگ بوده با توضیحاتی که می داد بنظرم کار جالبی به نظر می رسه و خودش می تونه یک شغل قشنگ باشه و می گفت مشتری ها می تونن خودشون عکسهاشون را به صورت خصوصی چاپ کنن و دستگاه می تونه براشون پولشو حساب کنه و کلی امکانات دیگه . لطفا اگه اطلاعات بیشتری دارید برام بفرستید بتونم تصمیم بگیرم .

با تشکر حمید عسکر پور
    ویرایش توسط farhad44 : Thursday 21 May 2009 در ساعت 09:59 دلیل: حذف لينك تبليغاتي
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: كیوسك خود چاپ عكس دیجیتال

آقای عسکر پور
    من یکی از این کیوسک های خود چاپ عکس دیجیتال را در بوشهر دیدم و اتفاقا یک از آنها را هم یک دفعه در اهواز دیدم با آنها عکس هم چاپ کردم خیلی راحت بود یک نرم افزار فارسی راحتی روی کیوسک بود و اگر اشتباه نکنم اسم کیوسک ها پیک نیک یا پیک نت بود البته بیشتر فکر می کنم همان پیک نت بود ( PICNET ) من یکبار چند عکس گوشی موبایلم را با آنها چاپ کردم کارشون جالب بود اما کیفیت چاپ خیلی خوب نبود وقتی به فروشنده گفتم به من گفت کیفیت عکس من وی جی ا است و تصویر خوبی ندارم بعد چند تا از عکسهای خودش را به من نشان داد که خوب الحق چاپ خوبی بود اما در مراچعه بعدی که عکسهای دوربین دیجیتالم را چاپ کردم . عکسها خیلی خوب بود و فروسنده می گفت عکسها دارای ماندگاری زیاد میباشد و حتی در مقابل آب مقاوم است .
    این قدر کار با اون دستگاه راحت بود که دلم می خواست یکیشو بخرم ولی فروشنده گفت برای منزل قیمتش مناسب نیست . بهر شکل کار با هاش خیلی راحت بود.
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر همراه xman_a آواتار ها
    تشکر کرده
    1417

تو نمایشگاه بود من هم چند تا باهاش عکس چاپ کردم سیستمش ریبون حرارتی
    کمی عکسها مات و کدر هستن
    زیاد تعریفی نداره اما قیمت تموم شدش عالی یکی بود می گفت 130 یکی هم بود می گفت 150 تومان برای هر عکس 10 *15 تازه با سلفن
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوستان سلام
    از اطلاعاتی که می دهید تشکر می کنم در خصوص کیفیت عکس که گفتید من دوباره تحقیق کردم دوستم که از نمایشگاه بازدید کرده بود می گفت من از یکی از مسئولین غرفه در خصوص کیفیت عکس سئوال کردم گفت که چاپگرهای دستگاه و کاغذهای مربوطه از میتسوبیشی ژاپن تهیه می شه و کیفیت محصولات ژاپنی را داره . گفته شعاری که در خصوص کیفیت محصولاتش میتسوبیشی در کاتالوگ های پرینتر هاش نوشته اینه که اگه شما بتونید عکس مورد نظرتون را بگیرید من اونو چاپ می کنم . یعنی میتسوبیشی خیلی از کیفیتش مطمئنه
    اما این مهم نیست مهم اینه که دوست خوبم xman_a آیا شما این عکسهایی را که می گی جایی دیگه چاپ کردی که مقایسه ای هم داشته باشی ؟
    عکس گوشی موبایل بود یا عکس حرفه ای ؟

بهرصورت علاقه مندم اگه سایر دوستان اطلاعات بیشتری دارند یا شما دوستان که نظر دادید اطلاعات بیشتر دارید در خصوصش برای من بیشتر توضیح بدهید .
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام - من در مورد این کیوسک ها اطلاعات به قدر زیاد دارم. اگر نیاز داشتید در خدمتتون هستم.

كاربر همراه xman_a آواتار ها
    تشکر کرده
    1417

من اطلاعاتم در حد همون عکسهای که اونجا دادم ظاهر کرد و چند تا عکسی که از خود غرفه دار گرفتم
    و تجربم هم در حد CP740 کنون که دارم
    اما در کل فقط قیمت تموم شده عکس خوب که اون هم با احتصاب استعلاک نمی صرفه
    چند تا عکس موجود خاصتی قرار بزار جایی هم رو ببینیم بدم بیبین این جوری راهت تر تصمیم می گیری

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

آقای myousefi

با سلام خیلی خوب است است شما اطلاعات در خصوص کیوسک ها دارید خوب چرا که نه لطف می کنید مقداری در مورد آن به من اطلاعات بدید هر چه بیشتر بهتر
    با تشکر عسکر پور

آقای xman_a

از شما هم تشکر می کنم اما پاسخ سئوال من را ندادید شما گفتید کیفیت چاپ عکس شما خیلی خوب نبوده است با دیدن عکس شما توسط من هم مشکلی حل نمی شود مگر عکس شما را در جای دیگری هم چاپ کنیم آیا شما اینکار را کرده اید ؟

گفتید با استهلاک نمی صرفه آیا شما برآوردی از استهلاک دستگاه دارید ؟ کدام قسمتهاش مستهلک می شه و بعد از چند تا چاپ عکس ؟ قیمتهاشو می دونید ؟

گفتید چند تا عکس هم از غرفه دارید اگه برای شما امکان داشته باشه برام ایمیل کنید ممنونتون می شم بدم نمی یاد یک چند تا عکس از کیوسک ها در نمایشگاه داشته باشم و احیانا استقبال مردم را هم دیده باشم
    آدرس ایمیل من اینه hamidaskarpoor@yahoo.com
    با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام آ قای عسگرپور

اطلاعات من از این جهت بیشتر است که یک نرم افزار برای همین منظور طراحی کرده ام (البته با شراکت یک شرکت در سنگاپور) که الان در چند کشور جنوب شرق آسیا داره استفاده میشه. در ضمن با کسانی که در این زمینه اونجا کار میکنن آشنایی دارم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض خرید کیوسک

نقل قول نوشته اصلی توسط myousefi نمایش پست ها
    سلام - من در مورد این کیوسک ها اطلاعات به قدر زیاد دارم. اگر نیاز داشتید در خدمتتون هستم.
    سلام عزیز - میخواستم یه کیوسک چاپ عکس بگیرم راهنماییم میکنی ؟ ممنون میشم