نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: مشکل با ZoomBrowser EX

كاربر جديد grayfox آواتار ها
    تشکر کرده
    0

Unhappy مشکل با ZoomBrowser EX

سلام دوستان
    من در واقع تازه کارم :ی یه مشکلی دارم با برنامه Zoom Browser EX و اون اینکه دوربین خودم رو که وصل می‌کنم ( canon 500D ) و روی گزینه connect to camera کلیک می‌کنم یه اروری میده و میگه که :
    camera window in not compatible with the detected camera
    بیچاره دوربین من :ی

می‌خوام ببینیم این مشکل چرا ایجاد شده و چطور میشه رفع بشه. یا کلا این مدل دوربین با این برنامه این مشکل رو داره.
    ضمنا آپدیت هم کردم برنامه رو اما باز مشکل پابرجاست. ممنون میشم که راهنمایی کنید
    ویرایش توسط grayfox : Tuesday 19 October 2010 در ساعت 22:19

كاربر همراه amirmisagh آواتار ها
    تشکر کرده
    659

در مورد این ارور نمیدونم چی بگم اما همیشه به جای وصل کردن دوربین مستقیماً به کامپیوتر یک رم ریدر بگیرید و از اون استفاده کنید هم امن تره هم سریع تر.
    اگر هم دوربین رو متصل میکنید به کامپیوتر باید قبلش نرم افزار مخصوص رو نصب کرده باشید ( مراجعه کنید به دفترچه راهنمای دوربین) بعد از متصل کردن کابل به دوربین و usb کامپیوتر نرم افزار utility خود به خود راه میفته.
    بعد از کپی شدن عکسها به هارد کامپیوترتون میتونید از zoom browser استفاده کنید و اونها رو مرور کنید.
    اگر موضوع چیز دیگیه ای هست بگید
    امیر نادری

كاربر جديد grayfox آواتار ها
    تشکر کرده
    0

با سلام

من همه برنامه های مربوط به دوربین رو نصب کردم. آپدیت هم شدن. تو این 1 سال که این دوربین رو دارم تا الان از این برنامه زوم براوزر استفاده نکرده بودم. اما وقتی خواستم استفاده کنم دیدم که همه امکانات برنامه های مختلف مربوط به دوربین کار می کنن اما این زوم براوزر فقط با دوربین کانکت نمیشه.

مشکلی در استفاده از دوربین یا امکانات وجود نداره فقط سوالی که واسم پیش اومده اینه که آیا این برنامه با همه ی کنون های 500 دی مشکل داره یا فقط با دوربین من و راهی هست برای درست شدن این مشکل یا نه؟

با تشکر از پاسخ شما