نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By sardar

موضوع: sx10مناسب ترين فلاش براي دوربين كانن

كاربر آشنا mthosein آواتار ها
    تشکر کرده
    112

پیش فرض sx10مناسب ترين فلاش براي دوربين كانن

باسلام خدمت استادان و عكاسان محترم
    لطفاً راهنمايي جهت خريد يك عدد فلاش براي دوربين SX10 كانن بفرمائيد:
    1- بنده از قديم يك عدد فلاش مارك ناسيونال دارم كه با دوربين زنيت با آن عكس برداري مي كردم مي خواستم ببينم آيا از اين فلاش مي شود براي دوربين فوق استفاده بهينه نمود و انتظارات را برآورده مي كند يا خير ؟

2- با توجه به اينكه اين دوربين به فلاش سرخود مجهز مي باشد و كنترل آن نيز در منوهاي دوربين پيش بيني شده است آيا نيازي به فلاش اكسترنال هست يا خير ؟ و اينكه آيا دوربين قابليت كنترل فلاش اكسترنال را دارد ؟

3- در صورت اقدام جهت خريد لطفاً يا فلاش با مشخصات و حدالامكان قيمت آن براي بنده عنايت بفرمائيد. باتشكر

كاربر آشنا sardar آواتار ها
    تشکر کرده
    178

پیش فرض پاسخ: sx10مناسب ترين فلاش براي دوربين كانن

سلام
    1-اگه منظورتون اینه،بله قابل استفاده است.ولی به قدری قدرت فلاشش زیاده که تو ایزو بالا و f پایین هم به سختی میشه ازش استفاده کرد،از منوهای دوربین هم قابل تنظیم نیست.
    2-اینکه بدرد میخوره یا نه بستگی به نیاز شما داره ولی من فقط برای fm10 ازش استفاده میکنم.
    3-استفاده از این فلاش رو برای sx10 توصیه نمیکنم.فلاش canonبگیرید بهتره.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    mthosein تشکر می‌کند.

كاربر آشنا mthosein آواتار ها
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط sardar نمایش پست ها
    سلام
    1-اگه منظورتون اینه،بله قابل استفاده است.ولی به قدری قدرت فلاشش زیاده که تو ایزو بالا و f پایین هم به سختی میشه ازش استفاده کرد،از منوهای دوربین هم قابل تنظیم نیست.
    2-اینکه بدرد میخوره یا نه بستگی به نیاز شما داره ولی من فقط برای fm10 ازش استفاده میکنم.
    3-استفاده از این فلاش رو برای sx10 توصیه نمیکنم.فلاش canonبگیرید بهتره.
    با عرض سلام و تشكر
    لطفاً يك مدل از فلاش هاي كنون كه مناسب اس ايكس 10 هستش را به من معرفي كنيد در صورت داشتن قيمت اگر بگوئيد منت گذاشتيد در ضمن در صورت امكان مشخصات و نوع كارايي مدل معرفي شده را بيان كنيد

كاربر آشنا sardar آواتار ها
    تشکر کرده
    178

سلام
    اول یک نکته ای رو خدمتتون عارض بشم.
    یکبار این فلاش رو روی دوربینتون نصب کنید و با اون عکاسی کنید شاید بسته به نیاز شما(مثلا یک محیط باز یا یک فضای پر نور)جوابگوی کارتون بود!چون من نمیدونم برای چه کاری از فلاش میخواهید استفاده کنید.شاید برای عکاسی خبری به کار بیاد(که بازم به خاطر عدم امکان تنظیم زاویه فلاش و فاصله کم فلاش از لنز بعیده)
    ولی اگر به کارتون نیومد میتونید توی تاپیکهای بخش فلاش کلی مطالب مفید برای انتخاب فلاش پیدا کنید.من از قیمت فلاشهای تو بازار مطلع نیستم،انشاا..دیگر دوستان در این مورد راهنماییتون میکنن.

موفق باشید.