صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 140
Like Tree518تشکر

موضوع: Canon EOS 80D

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط fantome نمایش پست ها
    چند تا ویدیو آنباکسینگ دیدم که اونجور که معلوم بود پلمپی وجود نداره! پس همه چی وابسته است به انصاف فروشنده که اکتفا می کنم به لیست موجود در سایت شرکت گارانتی کننده!
    شرکت های وارد کننده و گارانتی کننده برچسب برای اطینان مشتری روی جعبه نصب می کنند.
    در مورد چک در مرکز تعمیر میشه لطف کنید بگید که چه چیز هایی رو می تونن چک کنن و چه اطلاعاتی می تونن در اختیارم قرار بدن؟
    با جناب آقای قاسمی هماهنگ کنید، هر چیزی که فکر می کنید رو می توانند کنترل کنند.
    و در مورد تعداد شات ها! می تونم با استفاده از فوتوشاپ از exif عکس اطلاعات بدرد بخوری بکشم بیرون؟؟
    بله
    حتی اگر اشتباه نکنم سایتی بود که وقتی عکس رو آپلود می کردید تعداد عکس شاتر رو مشخص می کرد. اما در منوی خود دوربین هم این امکان وجود داره.
    ارادتمند
    fantome تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

تعیین تعداد شات دوربین در منو خود دوربین؟
    این امکان در 80D اضافه شده؟
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Nouri نمایش پست ها
    تعیین تعداد شات دوربین در منو خود دوربین؟
    این امکان در 80D اضافه شده؟
    درود
    ممنونم از یاداوری شما!
    تقریبا مطمئنا چیزی دیدم ولی متاسفانه الان هرچی می گردم پیداش نمی کنم.
    بنابراین درحال حاضر باید ملاک رو به همون حرف جنابعالی بگذاریم. ظاهرا از طریق منو شدنی نیست.
    ضمن عرض پوزش از دوستان و تشکر از شما
    ارادتمند
    fantome تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    131

در منو 80D تعداد شات به ازای هر شارژ باتری نمایش داده می شود که با هر شارژ به صفر برمیگردد.
    msh2200 و fantome تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    شرکت های وارد کننده و گارانتی کننده برچسب برای اطینان مشتری روی جعبه نصب می کنند.

با جناب آقای قاسمی هماهنگ کنید، هر چیزی که فکر می کنید رو می توانند کنترل کنند.

بله
    حتی اگر اشتباه نکنم سایتی بود که وقتی عکس رو آپلود می کردید تعداد عکس شاتر رو مشخص می کرد. اما در منوی خود دوربین هم این امکان وجود داره.
    ارادتمند
    من واقعا دوست دارم به همون برچسب بازرگانی وارد کننده اعتماد کنم و دیگه خودمو درگیر دستان های بعد و رمزگشایی های مختلف نکنم!! اما همین جا دوستان فرمودن که با هر گارانتی هم که گرفتم ببرم چکش کنن!! من خودم سر این قضیه که چیزی که دارم می خرم اگر برچسب نو خورده روش! واقعا نو باشه بشدت حساس هستم. حالا می فرمایید در حد 10 شات هم نو هست این قابل قبوله! مثل ماشین که نمیشه اگر کیلومترش مثلا 10 تا انداخته بهش برچسب دست دو زد!
    از اونجایی که شنیده بودم دوربین های کانن که در ایران هستن اکثرا استوک و در بهترین حالت ریفربیشد هستند این حساسیت برام ایجاد شد! یه بررسی هم که انجام دادم انگار دو تا بازرگانی این مدل رو گارانتی می کنن که هر دو هم 15 ماه بیمه کنار گارانتیشون دارن. حالا نمی دونم کدوم بهتر و مسوولیت پذیر تر هست!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    158

من واقعا دوست دارم به همون برچسب بازرگانی وارد کننده اعتماد کنم و دیگه خودمو درگیر دستان های بعد و رمزگشایی های مختلف نکنم!! اما همین جا دوستان فرمودن که با هر گارانتی هم که گرفتم ببرم چکش کنن!! من خودم سر این قضیه که چیزی که دارم می خرم اگر برچسب نو خورده روش! واقعا نو باشه بشدت حساس هستم. حالا می فرمایید در حد 10 شات هم نو هست این قابل قبوله! مثل ماشین که نمیشه اگر کیلومترش مثلا 10 تا انداخته بهش برچسب دست دو زد!
    از اونجایی که شنیده بودم دوربین های کانن که در ایران هستن اکثرا استوک و در بهترین حالت ریفربیشد هستند این حساسیت برام ایجاد شد! یه بررسی هم که انجام دادم انگار دو تا بازرگانی این مدل رو گارانتی می کنن که هر دو هم 15 ماه بیمه کنار گارانتیشون دارن. حالا نمی دونم کدوم بهتر و مسوولیت پذیر تر هست!
    درود

چند موردی که دوربین با گارنتی یکی از همین شرکتها خریدم بادی و لنزها پلمپ، پلاستیک شده بودن، بدترین حالتی که میشه درنظر گرفت اینه که بادی و لنزو فله ای وارد کنن و اینجا پلمپش کنن و بزارن تو جعبه (شک دارم برای کالایی مثل دوربین همچین کاری کنن)
    درمورد ریفربیشد و استوک بودن هم اینو درنظر بگیرید 80d جزو جدیدترین مدلهای کنون هست که وارد بازار شده به این زودی این مدل با شرایط استوکی نباید اومده باشه
    در کل بنظرم خرید از جای مطمئن کافی هست، حساسیت بیش از اندازه باعث میشه از خرید جدیدتون اون لذتی که میبایستو نبرید.
    yaghoobi تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط havokh نمایش پست ها
    درود

چند موردی که دوربین با گارنتی یکی از همین شرکتها خریدم بادی و لنزها پلمپ، پلاستیک شده بودن، بدترین حالتی که میشه درنظر گرفت اینه که بادی و لنزو فله ای وارد کنن و اینجا پلمپش کنن و بزارن تو جعبه (شک دارم برای کالایی مثل دوربین همچین کاری کنن)
    درمورد ریفربیشد و استوک بودن هم اینو درنظر بگیرید 80d جزو جدیدترین مدلهای کنون هست که وارد بازار شده به این زودی این مدل با شرایط استوکی نباید اومده باشه
    در کل بنظرم خرید از جای مطمئن کافی هست، حساسیت بیش از اندازه باعث میشه از خرید جدیدتون اون لذتی که میبایستو نبرید.
    دقیقا درسته!
    حالا باید ببینم وضعیت چطور میشه اگر اتفاقی نیافته طی چند روز آینده اقدام می کنم!

تشکر کرده
    4653

...
    ببینید اینکه بگیم بدنه های یک برند استوکه و اون یکی نه، درست نیست! این حرفهای بازار پسنده برای ترغیب مشتری به خرید محصول موجود.
    اونی که کنون داره مثلا می گه نیکون مالزیه و چین هست و کنون تایوان و ژاپن، اونی که نیکون داره می گه کنون استوکه! اینها همش حرفه. منکر احتمالات نیستم اما مطمئن باشید این کالای استوک گونه اگر باشه هم تو فروشندگان جز پیدا می شه و وقتی شرکتی میاد محصولش رو گارانتی و بیمه می کنه حاضر نیست ریسک مرجوع شدن حتی یک مورد رو داشته باشه.
    شما بررسی کنید ببینید خدمات پس از فروش هر گارانتی چطور و توسط چه شرکتی انجام می شه و بعد تصمیم بگیرید.
    ارادتمند
    yaghoobi، DELL، Ahmad_ و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    ببینید اینکه بگیم بدنه های یک برند استوکه و اون یکی نه، درست نیست! این حرفهای بازار پسنده برای ترغیب مشتری به خرید محصول موجود.
    اونی که کنون داره مثلا می گه نیکون مالزیه و چین هست و کنون تایوان و ژاپن، اونی که نیکون داره می گه کنون استوکه! اینها همش حرفه. منکر احتمالات نیستم اما مطمئن باشید این کالای استوک گونه اگر باشه هم تو فروشندگان جز پیدا می شه و وقتی شرکتی میاد محصولش رو گارانتی و بیمه می کنه حاضر نیست ریسک مرجوع شدن حتی یک مورد رو داشته باشه.
    شما بررسی کنید ببینید خدمات پس از فروش هر گارانتی چطور و توسط چه شرکتی انجام می شه و بعد تصمیم بگیرید.
    ارادتمند
    ممنونم به خاطر پاسخگویی تون. بله متاسفانه این حرف ها تو هر صنفی هست. بخصوص صنف موبایل که باهاشون درگیری داشتم فراوان از این صحبت ها در مورد برند هایی که خودشون ندارن یا کمتر پول تبلیغات می دن شنیده میشه.
    بزرگترین نگرانی در مورد برند کانن این هست که اساسا هیچ نمایندگی رسمی در ایران نداره و در سایتش هم نه محل تعمیرات رسمی در ایران ذکر شده و نه محل فروش رسمی (هرچند بماند که سال گذشته از سایت اصلی یکی از کمپانی های لوازم الکترونیکی آدرس نمایندگی های رسمی رو برداشتم و از یکیشون خرید داشتم که اون هم تجربه لذت بخشی نبود!!)
    در مورد گارانتی های موجود ظاهرا دو تا بازرگانی هستن که یکیشون انگار ید طولایی در تعمیرات داره و اصلا وارد سایتش هم که بشید همه اش در مورد تعمیرات گفته!!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    36

سلام خدمت دوستان در راستای سوالات قبلی میخواستم ببینم کدوم گارانتی کننده کانن رو پیشنهاد میکنید. آفومار یا ایده آل.

صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین