نمایش نتایج : از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By Mashhadi Vahid

موضوع: درخواست راهنمایی برای كار با S3is

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض درخواست راهنمایی برای كار با S3is

سلام خدمت تمام دوستان عزیز :)
    بالاخره بعد از كلی تحقیق و بالا پایین یه S3is خریدم :biggrin:. راستشو بخواین یه كمی مرددم كه دوربین خوبی خریدم یا نه ولی به هرحال فكر می كنم به خاطر این باشه كه نمی تونم باهاش خوب كار كنم . فروشنده به همراه دوربین یه فایل PDF فارسی راجع به تظیمات و كاركرد S3is تهیه شده بوسیله شركت نور نگار به من داد كه كمك زیادی به من نكرد در واقع كلی گویی داره. فكر میكنم بعضی از چیزهایی كه گفته توی دوربین من نیست مثل استفاده از رنگهای دلخواه و گزینه My Color كه انگار در دوربین من وجود نداره . حالا از شما دوستان تقاضا دارم كه اگه كسی متن ، جزوه یا مطلبی درباره آموزش S3is داره كه به زبان ساده باشه ، برام بذاره سپاسگذار میشم .
    در ضمن یه چیزایی هم میخوام در باره هك كردن دوربین بدونم كه هك كردن یعنی چی و چطوری میشه نرم افزار مربوط به اونو در دوربین نصب كرد . ( راستشو كه بخواین من برای اولین باریه كه دوربین دیجیتال می خرم و كمتر از زیر و زبر اون سر در میارم )
    راستی یه سوال دیگه ، باطری شارژی خوب برای این دوربین چیه ( مارك اون چی و چند میلی آمپر باشه ؟ شارژر چطور ) با یك بار شارژ چند تا عكس میشه گرفت ؟( یعنی باید گرفت ؟) و آیا اصولا آداپتور كارایی داره یا نه ( قیمت آداپتور مخصوص S3is چند است ؟ ( 25 تا 30 هزارتومن ؟ ) )
    ازشما چه پنهون كه بعد ماه رمضون عروسیمه اگه زودتر راهنماییم كنید تامن هم بتونم زودتر یاد بگیره تا لااقل به درد عروسیم بخوره باز هم سپاسگذار می شم .
    ویرایش توسط Mehrab : Wednesday 3 October 2007 در ساعت 15:10

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: درخواست راهنمایی برای كار با S3is

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrab نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام دوستان عزیز :)
    بالاخره بعد از كلی تحقیق و بالا پایین یه S3is خریدم :biggrin:. راستشو بخواین یه كمی مرددم كه دوربین خوبی خریدم یا نه ولی به هرحال فكر می كنم به خاطر این باشه كه نمی تونم باهاش خوب كار كنم . فروشنده به همراه دوربین یه فایل PDF فارسی راجع به تظیمات و كاركرد S3is تهیه شده بوسیله شركت نور نگار به من داد كه كمك زیادی به من نكرد در واقع كلی گویی داره. فكر میكنم بعضی از چیزهایی كه گفته توی دوربین من نیست مثل استفاده از رنگهای دلخواه و گزینه My Color كه انگار در دوربین من وجود نداره . حالا از شما دوستان تقاضا دارم كه اگه كسی متن ، جزوه یا مطلبی درباره آموزش S3is داره كه به زبان ساده باشه ، برام بذاره سپاسگذار میشم .
    در ضمن یه چیزایی هم میخوام در باره هك كردن دوربین بدونم كه هك كردن یعنی چی و چطوری میشه نرم افزار مربوط به اونو در دوربین نصب كرد . ( راستشو كه بخواین من برای اولین باریه كه دوربین دیجیتال می خرم و كمتر از زیر و زبر اون سر در میارم )
    راستی یه سوال دیگه ، باطری شارژی خوب برای این دوربین چیه ( مارك اون چی و چند میلی آمپر باشه ؟ شارژر چطور ) با یك بار شارژ چند تا عكس میشه گرفت ؟( یعنی باید گرفت ؟) و آیا اصولا آداپتور كارایی داره یا نه ( قیمت آداپتور مخصوص S3is چند است ؟ ( 25 تا 30 هزارتومن ؟ ) )
    ازشما چه پنهون كه بعد ماه رمضون عروسیمه اگه زودتر راهنماییم كنید تامن هم بتونم زودتر یاد بگیره تا لااقل به درد عروسیم بخوره باز هم سپاسگذار می شم .
    سلام

مبارك باشه!!
    حالت رنگهای دلخواه در این دوربین وجود داره و بسیار هم خوب كار میكنه. در تاپیك مربوط به این دوربین این حالت و بسیاری از مسایل این دوربین شرح داده شده:

http://www.akkasee.com/forum/showthr...t=3134&page=29

اینم در مورد هك:
    http://www.akkasee.com/forum/showthr...5231#post55231

باتری هم از 2100 میلی آمپر تا 2700 و ...
    مارك شارژر هم فوجی, دوراسل, انرجایزر و سونی (اصلش)
    آداپتور مخصوصش هم من ندیدم, اگر هم باشه خدا میدونه چند باشه!!!

لطفا" برای جلوگیری از پراكندگی مطالب, از این به بعد سوالهاتون رو در همان تاپیك مخصوص S3 IS مطرح بفرمایید.

پیشاپیش ازدواجتان را هم تبریك میگم.
    Mehrab تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

پیش فرض پاسخ: درخواست راهنمایی برای كار با S3is

این فایل پی دی اف رو که فروشنده بهت داده رو بزار تو سایت که ما هم یه حالی کنیم
    من نمیگویم سمندر باش یا پروانه باش
    چون به فکر سوختن افتاده ای مردانه باش

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

دوستان درود :)
    من خیلی سعی كردم فایل آموزشی كار با S3is رو براتون بذارم ولی نتونستم .
    لطفا برام توضیح بدین چطوری میشه این كار رو كرد ؟
    بدرود

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

فایلتو واسم میل کن من میزارم تو سایت
    اینم میل من :
    nozarian2003@gmail.com
    من نمیگویم سمندر باش یا پروانه باش
    چون به فکر سوختن افتاده ای مردانه باش