نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: Canon_ Ixus_950 Is كمكد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض Canon_ Ixus_950 Is كمكد

سلام لطفا كمی درمورد دوربین كانون ای ایكس ای اس 950 اطلاعات می خواستم . ودر ضمن ایا كتابچه فارسی برای این دوربین وجود دارد ؟ یا خیر . من یك اماتور هستم و هیچ اطلاعی در مورد تنظیم این دوربین نمی دانم . وقتی كه در حالت اتوماتیك عكس میگیرم عكس من بصورت محو می شود و یا خیلی بدون كیفیت . همچنین در بعضی مواقع كه روی حالت دستی میگذارم . در صورتیكه همان عكس را با موبایل میگیرم خیلی با كیفیت بهتر . ایا مگر همانطوری كه فروشنده میگفت این دوربین لرزه گیر ندارد ؟ چرا وقتی كه من عكس میگیرم عكس من خراب میشود . درست مثل عكس كسی كه دارد حركت میكند.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: Canon_ Ixus_950 Is كمكد

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrgan_n نمایش پست ها
    سلام لطفا كمی درمورد دوربین كانون ای ایكس ای اس 950 اطلاعات می خواستم . ودر ضمن ایا كتابچه فارسی برای این دوربین وجود دارد ؟ یا خیر . من یك اماتور هستم و هیچ اطلاعی در مورد تنظیم این دوربین نمی دانم . وقتی كه در حالت اتوماتیك عكس میگیرم عكس من بصورت محو می شود و یا خیلی بدون كیفیت . همچنین در بعضی مواقع كه روی حالت دستی میگذارم . در صورتیكه همان عكس را با موبایل میگیرم خیلی با كیفیت بهتر . ایا مگر همانطوری كه فروشنده میگفت این دوربین لرزه گیر ندارد ؟ چرا وقتی كه من عكس میگیرم عكس من خراب میشود . درست مثل عكس كسی كه دارد حركت میكند.

سلام

حروف IS مخفف Image Stabilizer به معنی لرزشگیر است, حالا چرا فروشنده از جنس خودش بد گفته.....حتما" شكسته نفسی كرده!!! :::big grin:::

منظورتون از حالت دستی چیه؟؟؟ چون این دوربین تنظیمات دستی نداره, جز ایزو و وایت بالانس و..!!!!

شاید از شخص یا سوژه متحرك عكس میگیرید؟؟؟ یا شاید تكانهای دست شما آنقدر شدید است كه دیگر لرزشگیر قادر به كنترل آن نیست, احتمالا" بیشتر در محیطهای كم نور و بدون فلاش این اتفاق نمی افتد؟؟؟

در مورد دفترچه فارسی هم فكر نمیكنم باشد, مگر با گارانتی آفومار كه آنها هم آنقدر غلط دارند كه ...

اینهم در مورد دوربینتون:
    http://www.dpreview.com/reviews/spec...on_sd950is.asp
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: Canon_ Ixus_950 Is كمكد

سلام

اول یه اشتباهی رو كه مشهدی در پست قبلی كرده اصلاح كنم. این دوربین به نام پاورشات SD850 در آمریكا شناخته می شود و در واقع صفحه ی مربوط به آن در DPreview صفحه ی زیر است نه آنكه وحید گذاشته ( من كه آخر متوجه دلیل این نامگذاری های احمقانه ی كنن نشدم. حالا برای آمریكا اسم جداگانه می خواهید چرا شماره رو عوض می كنید ؟ )

کد:
    http://www.dpreview.com/reviews/compare_post.asp?method=sidebyside&cameras=canon_sd850is&show=all

حالا بریم سر اصل مطلب :

یكی از دوستان خوب من كه ایگزس 950 دارند دنبال این هستند كه آیا فرمور جدید یا هك فرمور برای این دوربین وجود دارد یا نه . ( منظور اصلی ایشون امكان تنظیم دستی سرعت و دیافراگم در مود منوال دوربین است). دوستان اگر خبری دارند بفرمایند. من كه چیزی در اینترنت نیافتم.
    فرهاد حسيني