نمایش نتایج : از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: رنگها در کنون

aty
    aty آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض رنگها در کنون

سلام
    می خوام کنون ا95 بخرم .وقتی فروشنده باهاش برام عکس گرفت به نظرم امد که رنگهاش خیلی زنده برام نبود در همان موقعیت برام با سونی . وسامسونگ گرفت به نظرم شارپتر و زیبا تر بود. ایا واقعا اینطور است یا من اشتباه کردم؟

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

خوب رزولشون صفحه Lcd سونی و سامسونگ معلومه که باید خوب باشه چون به هر حال هر دو دوتا از سازنده های بزرگ Lcd در جهان هستن ولی کیفیت عکس کنون بهتره و نباید رنگها رو با Lcd دوربین مقایسه کرد....

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

Lightbulb

من کنون 300 دی دارم اما رنگ عکس ها در مانیتور عالیه ولی در کامپیوتر که می ریزم تیره و تار می شود و باید با نرم افزار های کامپبوتری مانند فتو شاپ تصحیح شود.
    كاوه قرباني
    Canon EOS 40D + Canon Lens 17-85 mm + Canon EOS Digital Rebel (300D) + Canon Lens 18-55 + Canon Lens 100-300 mm
    Kaveh3727@gmail.com

كاربر همراه eksir آواتار ها
    تشکر کرده
    557

تيرو و تار؟؟؟؟؟؟؟؟
    محسن مظهری

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

جناب کاوه خوب مقدار پیسکل در نقاط 300دی بیشتر از آ95 هستش (تو مانیتورش) و حتما مانیتورتون تنظیم نیست چون حتما کیفیتش از اون بهتر باید باشه...

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

این قضیه تقریبا در همه دوربین ها صادق هست... که عکسی که تو Lcd دوربین میبینید شفاف تر و زیباتر از وقتیه که روی مونیتور میبینید.... میتونم بگم همه دوربین ها...
    اما اینکه رنگهای سامسونگ و یا سونی زنده تر هست... اصولا کنون رنگهای طبیعی تری داره... اینجوری میتونم بگم... و تنظیمات خاصی برای این منظور داره... حالا اگر رنگها رو دوست ندارید با فتوشاپ میتونید تنظیم کنید و یا هنگام چاپ... و یا اگر دوربین پر رنگ دوست دارید میتونید سونی بخرید...
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه 2004 آواتار ها
    تشکر کرده
    10

حالا عکس های مونیتور کنون نسبت به نیکون خیلی پررنگ تره! حداقل آ75 نسبت به 5400
    ویرایش توسط 2004 : Saturday 2 April 2005 در ساعت 11:29

كاربر همراه
    تشکر کرده
    16

من فک نمي کنم روشن بودن مانيتور دوربين اهميتي داشته باشه. دوربينم هميشه رو کمترين حالت نوري مانيتوره و نيازي هم به روشن بودنش نيست چون فقط کادرمو مشخص کنه کافيه مگه اينکه بخوايم از ال سي دي استفاده ي کول واکر و غيره ببريم. در مورد مقايسه هم نمي شه از روي عکس گرفته شده حتي تو يک شرايط يکسان مقايسه اي کرد چون تفاوتها خيلي جزئيه. نهايتا اينکه هيچوقت موقع خريد دوربين توجه چنداني به روشنايي مانيتور نکنين.
    M.Behtash

aty
    aty آنلاین نیست
    كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط behtash
    من فک نمي کنم روشن بودن مانيتور دوربين اهميتي داشته باشه. دوربينم هميشه رو کمترين حالت نوري مانيتوره و نيازي هم به روشن بودنش نيست چون فقط کادرمو مشخص کنه کافيه مگه اينکه بخوايم از ال سي دي استفاده ي کول واکر و غيره ببريم. در مورد مقايسه هم نمي شه از روي عکس گرفته شده حتي تو يک شرايط يکسان مقايسه اي کرد چون تفاوتها خيلي جزئيه. نهايتا اينکه هيچوقت موقع خريد دوربين توجه چنداني به روشنايي مانيتور نکنين.

سلام
    انگار سوال بد مطرح کردم.من عکسها را در کامپیوتر دیدم و در 1 شرایط و مقایسه کردم.ولی همانطور که دوستان گفتن باید این باشد که کنون رنگهای طبیعی تر و سونی پررنگ تر دارد.