نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By mdarvish

موضوع: دوستان برای دریافت دفترچه راهنمای فارسی کانن S3 راهنمایی کنید.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    37

پیش فرض دوستان برای دریافت دفترچه راهنمای فارسی کانن S3 راهنمایی کنید.

با سلام:
    دوستان عزیزم آیا لینکی برای دریافت دفترچه راهنمای فارسی کانن S3 از سایت خود کانن و یا جای دیگه ای وجود داره؟(برای استفاده از S5 میخوام دانلودش کنم)در صورت امکان راهنمایی کنید.
    با سپاس فراوان رضا

كاربر جديد mdarvish آواتار ها
    تشکر کرده
    17

پیش فرض پاسخ: دوستان برای دریافت دفترچه راهنمای فارسی کانن S3 راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza,n نمایش پست ها
    با سلام:
    دوستان عزیزم آیا لینکی برای دریافت دفترچه راهنمای فارسی کانن S3 از سایت خود کانن و یا جای دیگه ای وجود داره؟(برای استفاده از S5 میخوام دانلودش کنم)در صورت امکان راهنمایی کنید.
    با سپاس فراوان رضا
    سلام دوست عزیز
    من دفترچه فارسی S3 رو داشتم كه می خوام مطمئن تون كنم بی فایده ترین كتابیه كه در زمینه دوربین S3 موجوده همین ترجمه فارسیه.
    بسیار بد ترجمه شده و غیر قابل استفاده است.
    خوشحال میشم اگه سوالاتتون رو بپرسید تا اونجایی كه میدونم بهتون راهنمایی میكنم.
    Mashhadi Vahid تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: دوستان برای دریافت دفترچه راهنمای فارسی کانن S3 راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mdarvish نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من دفترچه فارسی S3 رو داشتم كه می خوام مطمئن تون كنم بی فایده ترین كتابیه كه در زمینه دوربین S3 موجوده همین ترجمه فارسیه.
    بسیار بد ترجمه شده و غیر قابل استفاده است.
    خوشحال میشم اگه سوالاتتون رو بپرسید تا اونجایی كه میدونم بهتون راهنمایی میكنم.
    سلام

دقیقا" همینطوره, معمولا" دفترچه های راهنمای دوربین را طوری مینویسند كه در آنور دنیا هم یك جهان سومی مثل من بتواند از آن استفاده كند, اگر هم انگلیسیتان مثل من تعریفی ندارد, كافیه یك دور گذرا آن را بخوانید و بعد زیر لغات سخت خط كشیده و یك دفعه همه آنها را ترجمه كنید, با این كار هم به اصل متن (بدون غلط املایی و چاپی و هم بدون ترجمه ناشیانه) دسترسی دارید, هم اینكه با اصطلاحات خارجی عكاسی نیز آشنا میشوید.

ما كه تا حالا خیری از راهنماهای ترجمه شده ندیدیم. (یكیش همین راهنمای فارسی S3 IS كه توسط آفومار تهیه شده)!!!
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    37

پیش فرض پاسخ: دوستان برای دریافت دفترچه راهنمای فارسی کانن S3 راهنمایی کنید.

دوستان عزیزم بسیار ممنون که پاسخ دادید مثل اینکه باز هم مجبورم که مزاحم شما عزیزان بشم.
    رضا