نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: تعمير عكس هاي خراب شده

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

پیش فرض تعمير عكس هاي خراب شده

با عرض سلام
    من يك دوربين A710 كانن دارم كه كارت مموري آن توشيبا است(2 گيگا).چند روز پيش كه داشتم باهاش عكس مي انداختم ،چند تا عكس سالم انداخت ولي بعد از اون هر چي عكس مي انداختم،روي lcd دوربين play back نمي كرد."ولي عكس را مي گرفت و براي چند ثانيه اي هم نشان ميداد" ولي وقتي در حالت play back مي گذاشتم، فقط يك علامت سوال نشان مي داد و مي نوشت:unidentified image
    عكس ها را روي كامپيوتر هم كه ريختم باز نشان نمي داد، ولي فرمت آن ها به صورت همان jpg است و حجم آن ها هم همانند حجم عكس هاي سالم است،فقط نشان داده نمي شوند و با نرم افزار گرافيكي خاصي هم كه آن ها را باز مي كنم پيغام مي دهد كه فايل شما corrupted شده يا اين كه ناشناخته شده است.
    البته بعد از اينكه مموري كارتم را فرمت كردم اين اشكال بر طرف شد.مي خواستم بدونم اشكال از كجا بوده و اينكه آيا راهي،نرم افزاري براي برگرداندن يا تعمير اين عكس ها وجود دارد؟لطفاً كمكم كنيد
    .......منتظر راهنمايي تان هستم..........
    با تشكر.
    ویرایش توسط infinity : Sunday 9 December 2007 در ساعت 12:25 دلیل: تغییر سایز فونت

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

پیش فرض پاسخ: *****تعمير عكس هاي خراب شده****كمــــــــــــــــــ ـــــك*****

احیانا احساس نمی‌کنید که یه کم زیادی درشت می‌نویسید؟!
    مموری کارت شما مشکل دارد و ممکن است باز هم این مشکل پیش آید.
    تا قبل از فرمت کردن کارت امید بیشتری جهت بازیابی اطلاعات بود. نرم افزارهای مربوطه در بخش نرم‌افزارهای فروم معرفی شده است.
    هادی هژیرآذر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

پیش فرض پاسخ: تعمير عكس هاي خراب شده

ببخشيد آخر دقيقاً نگفتيد راهي هست يا نه؟نرم افزاري هست يا نه؟مشكل دقيقاً از كجاست؟و......
    من مموري كارتم گارانتي داره...برم نشون بدم ؟ مموري كارتم مشكل داره؟
    اگه ميشه يه مقدار مفصل تر راهنمايي كنيد
    با تشكــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــر