صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: خرید دوربین canon s1is

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

پوریا جان به هر حال بهت پیشنهاد می کنم اگر عجله نداری سه ماه دیگه صبر کن تا دوربین جدید کنن به بازار ایران برسه
    مطمئن هستم که در اون زمان دوربین پاناسونیک رو می تونی بسیار ارزون تر بخری
    چون قیمتی که کنن برای این دوربین در نظر گرفته بسیار رقابتی هست
    همین الان قیمتش رو دیدم:

panasonic FZ 20 : 590$
    Canon S2 IS : 500$

بنابراین فکر میکنم که قیمت دوربین های هم رده اش پایین بیاد
    البته باز هم باید صبر کرد تا ببینیم کارکرد این دوربین چطور ارزیابی میشه و نمیشه خیلی پیش داوری کرد
    به هرحال این دوربین قراره اول تابستون به بازار ارائه بشه و تا اون موقع کلی اتفاقات ممکنه بیفته
    سعيد متعبد
    آنالوگ: canon AE1
    normal lens 50mm & wide lens 28mm
    دیجیتال: Canon S1IS
    http://saeedmoteabbed.blogspot.com

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

واقعا تا كسي باهاشون كار نكنه نميتونه نظري بده

Fz20 لنز برتري نسبت S2is داره....يه چيزي در رده سري L كنون
    موتور ونوس اون هم به نظر خوب مياد....من نمونه عكساشو ديدم...عالين.........اما تا حالا از نزديك كسي رو نديدم كه باهاش كار كنه و معايبش رو بگه

در آخر خودتون بايد تصميم بگيريد.......موفق باشيد

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

تمامی این نظرات نسبی است
    و هر کس با دید و سلیقه خود به نکات توجه میکنه
    از طرفی بهترین حالت برای انتخاب دوربین بعد از تحقیقات فنی در دست گرفتن اون و در صورت امکان حالت ایده آل عکاسی با اون میباشد ( که معمولا کم پیش میاد)
    خوب مثلا از نظر من در اون قسمت تئوری انتخاب دوربین نتیجه نهایی محصول یعنی عکس مهمه
    داشتن یک لنز خوب و با کیفیت بنظرم به تنهایی کافی نیست
    fz20 در حال حاضر در رده ultra zoom با قیمتهای حدود 500 دلار حرف اول رو میزنه
    ولی هنوز محصولات جدید sony و canon تو این رده تست نشده اند و باید منتظر بود
    محمد امدادی

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

خوب حالا نوبت منه:

S022: اصلا اين دوربين در رده Fz20 نيست و نميشه باهاش مقايسه کرد چون کامپکت هستش و اگه مقايسه اي هم باشه ميتونيم با Fz5 پاناسونيک مقايسشون بکنيم که بازم يه جورايي از کنون بهتره...

Me: منم عکسهاي گرفته شده با پانا رو ديدم کيفيتي بينظير دارن و نويزش هم توي ايسو 200 و 400 (اونم توي شب) خيلي پايينتر از S1is هستش (حالا نسل دوم اونو نميدونم نويزش چه طوره) که بازم نويزهاي قرمز و سبز ايجاد نميکنه بلکه توي همون رده زنگ ايجاد ميشه و ديگه اينکه نويزي که داره اونقدر نيست که منو ناراخت کنه...
    درمورد دوربينهاي سوني هم من به شخصه سوني رو توي کار دوربين ديجيتال دوست ندارم اگرم پاناسونيک با لايکا نبود به هيچ وجح قبول نميکردم که خوبه چون اين شرکتها توليد کننده تخصصي دوربين عکاسي نيستن ولي وقتي شرکت بزرگي مثل لايکا مياد با پانا يه دوربين ميده بيرون ديگه چيزي نميشه گفت چون قسمتهاي اپتيکي توسط لايکا ساخته شده و قسمتهاي ديجيتالي توسط غولي به اسم پاناسونيک اگر سوني هم ميامد با يکي از اين شرکتها ساخت رو انجام ميداد اونم حرفي براي گفتن داشت...

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

بارها مديران سايت اين مسئله رو متذكر شدند و راجع به اين قضيه بحث شده اما مثل اينكه فايده نداره.

اصلا اشكالي نداره كه يكي از يك دوربين خوشش بياد يكي بدش بياد (ما همه كم و بيش نسبت به دوربين ها اين احساس رو داريم) اما تروخدا كلي گويي نكنيد و به شركتهاي دوربين سازي گير نديد. مثلا همين سوني كه پوريا بهش گير داده ccd خيلي از دوربين هاي دنيا ساخت سونيه، تقريبا هر دوربين 5 يا 8 مگاپيكسل شبه SLR كه ميبينيد، CCD اش ساخت سونيه! مثلا غول نيكون D2X چيپ CMOS خيلي جالبي داره كه ساخت سونيه.
    اگه پاناسونيك براي لنزهايش با لايكا همكاري ميكنه، سوني هم با زايس همكاري ميكنه و تازه اگر هم نميكرد چيزي عوض نميشد.
    مثلا حتما خونديد كه سامسونگ يه دوربين شبه اس ال آر بيرون داده. خوب كي ميگه كه نميتونه از دوربين هاي فعلي بهتر باشه؟ مگه اونا براي ساخت يك وسيله پيشرفته ديجيتال از كانون و نيكون يا من و شما اجازه ميگيرند؟ واقعا اشتباهه كه بگيم اين كمپاني مثلا لوازم خونگي ميساخته و طبعا نميتونه دوربين بسازه، يا هر چيزي شبيه اين. من اينا رو فقط مثال زدم ، شما جاش هر برند ديگه اي رو كه خواستيد بگذاريد. هيچ وقت علاقه تونو به يك دوربين به مسائل كلي تعميم ندهيد.

اينجوري فقط خودمون ضرر ميكنيم. اگه اينطور باشه همه بايد كداك ميخريديم!
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

تشکر کرده
    183

والله من اصلا تعصبي روي پاناسونيک ندارم تازه با دوربينهاي فيلمبرداريش مشکل دارم و در عوض دوربينهاي فيلمبرداري سوني رو خيلي خوب ميدونم (تجربه خودم البته تجربه آماتوري)
    درمورد سوني هم اينقدرا هم بد نيستم باهاش ولي خوب اولا دوربينهايي که ميزنه اصلا قيمتشون اونقدر نيست که ميفروشه و يا اينکه خيلي متنوع نميسازه و با لنزش موافقم... کيفيت خوبي هم داره اين سوني ولي رنگها يه جوريه و نمياد روي دوربينهاش تغييرات زيادي بده و اکثر کاراي دوربين اتومات هستش و يه مقدار هم مشکل داره ولي کلا من بين دوربينها کنون-المپوس-پنتاکس-کداک رو خيلي دوست دارم و از کارايي و کيفيتشون هم خيلي خوشم مياد (تو اين ليست علاقات من اسمي از پانا بود؟) ولي چون پاناسونيک اين دوربين رو داد بيرون با اين همه امکانات و زوم بالا و کيفيت خوب و لنز خوب و قيمت مناسب عاشق اين مدل شدم ولي هرگز نميگم که پاناسونيک از سوني يا کنون يا برعکس سوني از پانا و کنون يا بازم برعکس بهتره چون هر کدوم از اينا يه خصوصياتي دارن و هر دوربيني که ميزنن از زمين تا آسمون فرق داره (حالا نه به اين بلندي (:) ولي در کل من ميگم چون کنون اين مدل رو زده نميشه بگيم اف-زد20 ديگه آشغاله بلکه خصوصياتي داره که اون نداره و ديگر مسائل....
    نميدونم تونستم ممنظورم رو برسونم يا نه...

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

به نظرم شما مدتهاست انتخابتون رو کردید پس اگر میتونید سریعا دوربینتون رو تهیه کنید.....معطل تکنولوژی جدید نمیخواد بشید.......مطمئن باشید اختلافهای این دو دوربین اونقدر کم هست که به صبر کردن به هیچ عنوان نمی ارزه.....در عوض میتونید طی این مدت کلی تجربه کسب کنید........به عنوان تجربه میگم که چندان درگیر مسائل فنی در مقام مقایسه نباشید....تا حدی لازمه اما متاسفانه ما معمولا به قدری تو ابن کار افراط میکنیم که از اصل موضوع غافل میشیم.............مطمئنا دوربین لومیکس دوربین خوبیه......نمونه عکسا به خوبی بازگو کننده هستند..............بهتره تو سایتای نه چندان معروف و شخصی دنبال نمونه باشید چون از همین طریق بود که پی به کیفیت مصنوعی سونی و یا لایه خاکستری نیکون رسیدم.

راستی چیزی از مدل LC1 میدونید ...من که جایی تو ایران ندیدمش......به نظرم دوربین فوق العاده ایی باشه....یک دوربین slr-like با لنز کاملا آنالوگ ........نمونه عکساش که فوق العاده بودن و البته قیمتش که در حدود 1600 دلار بود!!!!!!!!!!!!!!!1
    ویرایش توسط physboy : Wednesday 27 April 2005 در ساعت 16:27

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

http://www.bytesector.com/data/bs-article.asp?ID=314

این یک review راجع به panasonic Lumix LC1
    محمد امدادی

تشکر کرده
    183

به نظرم اينجارو هم ببينيد خوب باشه:

http://www.akkasee.com/digitalworld/archives/001812.php

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

پوريا جان، دوربين Fz20 هم كه جايزه تيپا رو برد، ديگه معطلش نكن. راستي چقدر بود قيمتش؟

http://www.dpreview.com/news/0504/05042602tipa_2005.asp
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین