صفحه 27 از 38 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 261 تا 270 , از مجموع 373
Like Tree483تشکر

موضوع: Canon PowerShot SX10 IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: Canon SX10 IS

سلام دوستان
    با توجه به فرمت فيلمبرداري sx10 كه MOV ميباشد حجم يك فيلم 13 دقيقه‌اي حدودا برابر 1 گيگ ميگردد. آيا نرم افزار خاصي جهت كاهش حجم فيلم بدون كاهش كيفيت وجود دارد. از چند نرم افزار رايج مثل DawnArk Video Converter استفاده كردم ولي كيفيت كاهش يافت. براي بايگاني چه فرمتي را پيشنهاد مي‌كنيد. با تشكر جلال آقابابا

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

دوستان میخواستم ببینم این شایعه که تعدادی از فروشنده ها میگند درسته که sx10 دیگه تولید نمیشه؟ یا اینکه این دروغ رو برای فروش دوربین با قیمتی بالاتر مطرح میکنند؟
    الان این دوربین در خیابان جمهوری همین امروز از 440 تا 524 تومان دیده میشه.بستگی به گارانتیش داره.524 با گارانتی آفومار و 440 با گارانتی ایده ال و بدون بیمه.تک فروشگاه هایی هم هستند که پشت تلفن قیمت 420 رو گفتند ولی احتمالا تا که خواستی بخری میزنند زیرش.

كاربر آشنا mthosein آواتار ها
    تشکر کرده
    112

:confused:::سلام به همگي دوستان حرفه اي و آماتور مثل من
    چند وقتيه كه دارم اين تايپيك جستجو ميكنم و همينطور صفحه هاشو ورق ميزنم ولي چيزي دستگيرم نميشه راستش بعضي از بحثاش كه خوبه خيلي تخصصيه
    غرض از اين عرض اينكه من چند وقتي كه دوربين sx10 خريدم اوايل مشكل باطري داشتم كه با راهنمايي صميمانه دوستان خصوصاً آقاي قديري با خريد باطري مشكلم حل شد ولي تو اين مدت كه عكس ميندازم چون با منو دستي وارد نيستم و از اتومات استفاده مي كنم با اينكه خيلي از اين دوربين تعريف مي كنند ولي عكس هاي كه مي گيرم زياد به دلم نميشينه يه جورايي تاريك و يا تيره است . دفترچه فارسي دوربين و پيدا نكردم فكرم نميكنم دفترچش بتونه كمكم كنه چون يك سري اطلاعات عكاسي بايد كسب كنم در هر صورت دوستان اگر مي تونن ميانبرهايي كه فعلاً‌ مي تونم از اونا براي عكاسي استفاده كنم برام بنويسند چون من از صفر دارم شروع مي كنم مثلاً‌ لرزش گيري كه ميگن براي من يا عمل نميكنه يا من نميدم چطور بايد عمل كنه يا اينكه با قسمت اتوماتيك امكان عكاسي پشت سر هم نميده و ...
    ببخشيد زياد شد ! يه راهنمايي براي وارد شدن در منوي دستي به من بدهيد.

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

من قبلا sx10 داشتم
    اوایل من هم مثل شما مشکل داشتم ولی به مرور حل شد
    قابل توجه دوستانی که sx10 دارند:
    1- قدر این دوربین را بدانید
    2- اگر با ویرایش عکس آشنایی ندارید از همین امروز شروع کنید
    3- مد auto این دوربین را فراموش کنید سعی کنید در مد m عکاسی کنید
    4- برای فلاش زیاد حساب باز نکنید
    5- لنز این دوربین در تله ترین حالت یعنی 20 ایکس زوم تصویر شارپ و قابل قبولی ایجاد میکند
    6- این دوربین تا دلتون بخواد نویز داره بیشتر از iso200 را هم فراموش کنید
    7- اگر تا مدتها میخواهید از این دوربین استفاده کنید قبل از خرید شارجر با انواع مارکهای مختلف Sony BCG-34HRMF که همراه با 4 باطری 2700 میلی آمپر هست بگیرید و خلاص
    فعلا اینها به نظرم میرسید...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط aghababa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با توجه به فرمت فيلمبرداري sx10 كه MOV ميباشد حجم يك فيلم 13 دقيقه‌اي حدودا برابر 1 گيگ ميگردد. آيا نرم افزار خاصي جهت كاهش حجم فيلم بدون كاهش كيفيت وجود دارد. از چند نرم افزار رايج مثل DawnArk Video Converter استفاده كردم ولي كيفيت كاهش يافت. براي بايگاني چه فرمتي را پيشنهاد مي‌كنيد. با تشكر جلال آقابابا
    ازany dvd converter استفاده كن ورژن 3.7.3
    يا حق

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

سلام
    مي خواستم بدونم كسي براي SX10 فيلتر UV خريده و استفاده كرده؟ به نظر مي رسه كه به اين دوربين فيلتر نمي خوره!

كاربر جديد khashak آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام
    من اين دوربين رو در تاريخ 1388.03.21 به قيمت 465.000 تومان با گارانتي و بيمه نامه شركت آفومار از خيابان جمهوري (2تا پاساژ قبل از علاالدين) خريداري كردم. اگه كسي اطلاعاتي در زمينه خريد خواست، پيام بگذاره، در ضمن خيلي خوشحال ميشم اگه كسي در مورد كاركرد دوربين اطلاعاتي داره، در اختيار من هم قرار بده.
    با سپاس
    ميثم

كاربر جديد ahmadarm آواتار ها
    تشکر کرده
    2

با سلام به همه من امروز رفتم دوربن sx10 رو گرفتم اما حالا متوجه شدم که موقه ای که دوربین خاموش هست یه صدای لق زدن توش میاد آیا این طبیعیه

با تشکر.

كاربر جديد ahmadarm آواتار ها
    تشکر کرده
    2

یه مشکل دیگه دوربین پیغام (مموری قفل است) رو میده اما مموری قفل نیست چند بار هم امتحان کردم هم حالت قفل رو گزاشتم توی دوربین هم باز ولی جواب نمیده آما رو کامپیوتر جواب میده.

كاربر آشنا mh.attari آواتار ها
    تشکر کرده
    75

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadarm نمایش پست ها
    با سلام به همه من امروز رفتم دوربن sx10 رو گرفتم اما حالا متوجه شدم که موقه ای که دوربین خاموش هست یه صدای لق زدن توش میاد آیا این طبیعیه

با تشکر.
    مال من sx1 هست همین صدا رو داره نمی دونم از چیه؟

صفحه 27 از 38 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 ... آخرینآخرین