صفحه 2 از 11 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 109
Like Tree22تشکر

موضوع: Canon EOS 300D / Digital Rebel

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2

پیش فرض Re: پاسخ

نقل قول نوشته اصلی توسط amcanon4
    آقاي سياوش شما به نمايندگي شماره 4 سر نزديد اگر اشكالي هست ميتوانيد با ما تماس

بگيريد يا راهنماپي 8747689 8734728 امير پورمعين :)
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    خيلي ممنون از جوابتون - البته من اين سوال رو در تاريخ 16 مرداد مطرح كرده بودم
    در همان زمان هم تمام دفتر هاي دوربين رو فتوكپي گرفتم حتي يكي از دفترها رو
    هم خانمي كه در نمايشگاه واقع در باشگاه وزارت كار در غرفه كانون بودند لطف كردند
    و براي من پست كردند .
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    سوال ديگه من كه يك بار ديگر هم مطرح كردم در مورد angel finder C
    بود - ظاهرا كانون نه اين سري اكسسريها رو وارد كرده نه در آينده وارد
    خواهد كرد و --------------------- آيا شما در مورد اين مورد اطلاعاتي
    داريد كه به من كمك كند :

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ به سوال آقا سياوش

دوست عزيز چون اين قطعه از accessories Aphomar نمي باشد شما بايد بيعانه اي پرداخت كنيد و ما براي شما سفارش بدهيم تا حداكثر سه ماه ديگر بدست شما برسد.

با تشكر از مسولان سايت :)

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2

پیش فرض عمر شاتر در 300دي؟!

مي خواستم بدونم عمر متوسط شاتر 300دي حدودا چند باره؟ يك جا خونده بودم ولي به نظرم
    پايينتر از حد لازم اومده بود ! الان هم اصلا عددش يادم نيست
    در ضمن اگر شاتر صدمه ببينه تعمير اون به چه صورته ؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    16

هر چي هست از دي70 پايينتره! ::
    M.Behtash

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

عدد دقيق رو كه نمي‌دونم... و اصولا عدد ها رو اينجوري ميدن كمپاني ها
    d2h نيكون 150 هزار شليك تست شده و گارانتيه!
    دوستي دارم 400 هزار عكس گرفته با D1h !!!(گمان ميكنم بيشتر فيلمبرداري كرده!)
    خلاصه اين مورد بيشتر بسته به شانس شماست و ... اصولا دوربين بايد در شرايط سخت بيشتر از 2 سال كار كنه... باز بسته به شانس شما(چون گمان نمي‌كنم كسي شاتر دوربين رو دستكاري كنه!)
    به هر حال اگر شاتر هم مشكلي پيدا كرد به راحتي و با صرف هزينه جذابي(باز دوستی شاتر S2pro فوجي رو 400 تومان عوض كرد. البته اون موقع دوربين 1600 بود...) قابل تعويض ميباشد
    اگر هم خيلي نگراني يه زنگ بزن نمايندگي كنون - بخض تعميرات... ببين قيمت تعويض شاتر چنده(گمان نمي‌كنم بيشتر از 200 تومان باشه) كه از الان بابت هر عكس يه سكه كنار بگذاري! :wink:
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

پیش فرض Crack کردن Firmware دوربین Canon 300D

سلام
    من به صورت زیر دوربینم رو Crack کردم.. برای من مشکلی پیش نیومد از دوستانم 3 نفر دیگه هم به این صورت این کار رو کردن و مشکلی نداشتن. مهمترین مساله اینه که در حین نصب Firmware جدید به هیچ وجه دوربین خاموش نشه..
    به صورت زیر میتونید Firmware دوربین 300D یا Digital Rebel یا Kiss Digital خودتون رو Crack کنید و از امکانات اضافه اون استفاده کنید:
    1-از اینجا این فایل رو داونلود کنید:
    http://satinfo.narod.ru/en/download.html
    2- یک فایل rar هستش به سایز 1.8 مگابایت. بازش کنید .. فایلی که اون تو هستش رو به همون اسم کپی کنید توی CF کارتتون.
    3- باتری دوربین رو کاملا شارژ کنید. این خیلی مهمه!!
    4- وقتی که دوربین رو روشن میکنید بهتون میگه که یک Firmware جدید وجود داره برای آپدیت کردن و از شما OK میخواد. OK کنید و اجازه بدید که دوربین Firmware جدید رو نصب کنه حدود 3-4 دقیقه طول میکشه . در این فاصله به هیچ وجه دوربین رو خاموش نکنید.. اصولا هیچ کاری باهاش نکنید و مواظب باشید که خاموش هم نشه!!
    5- بعد از اینکه نصب شد و دوربین به حالت عادی برگشت میتونید دوربین رو روشن خاموش کنید و با Firmware جدیدش کار کنید..

امکاناتی که این Firmware بهتون میده عبارتند از:
    1- ISO 3200
    2- Mirror Lockup
    3- انتخاب مد فوکوس: AI servo , ...
    4- قابلیت ذخیره سازی RAW+JPEG با کنترل کیفیت
    5- توی مد Av دارای Flash Sync هستش
    6- منوی Custom Functions که بسیار چیزای خوبی توش هست از جمله اینکه میتونید ست کنید که بدون CF دوربینتون عکس نگیره اصلا. تو دوربین های 300D عادی اگه کارت CF داخل دوربین نباشه متوجه نمیشید و ممکنه کلی عکاسی کنید و همش به فنا بره!!
    7- دیگه یادم نیست!!
    من با بسیاری از این امکانات کار کردم و همه درست کار میکردند درست مثل دوربین 10دی ...
    ویرایش توسط Amin : Wednesday 25 May 2005 در ساعت 23:16
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

خيلي جالب بود. و جالبتر اينكه امكاناتي كه اضافه ميشه هم خيلي مفيدند.
    اما به هرحال آپديت كردن firmware يه ريسكه كه اول بايد پذيرفت و بعد اينكار رو كرد.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan
    خيلي جالب بود. و جالبتر اينكه امكاناتي كه اضافه ميشه هم خيلي مفيدند.
    اما به هرحال آپديت كردن firmware يه ريسكه كه اول بايد پذيرفت و بعد اينكار رو كرد.
    بله امکانات بسیار مفیدی اضافه میشوند.. آها امکان جبران نوری فلاش هم اضافه میشه اگر اشتباه نکرده باشم. من چون شخصا زیاد با فلاش کار نمیکنم مطمئن نیستم در این مورد.. دوربین الان همراهم نیست تا منوی Custom Functions که اون هم چیزای خوبی داره رو براتون بنویسم.

و اما در مورد ریسک .. راستش من اول کلی در این مورد تو فروم های مختلف اینترنتی گشتم و تجربیات موفق مردم رو خوندم و در این مورد مطمئن شدم. اصولا این تیپ کارها خالی از ریسک نیستند و خوب میبایست نسبت به امکاناتی که به دست میارید یکبار این کار رو برای خودتون تحلیل کنید.. من خودم دقیقا روز اولی که دوربین رو گرفتم Crackش کردم و زیاد هم نترسیدم با اینکه دار و ندارم رو سرش داده بودم :smile:
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]

كاربر بسیار فعال Pooriya_Online آواتار ها
    تشکر کرده
    183

براي 350دي هم مياد؟ از اين کار هيچ ابايي ندارم برعکس پاک کردن سنسور...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooriya_Online
    براي 350دي هم مياد؟ از اين کار هيچ ابايي ندارم برعکس پاک کردن سنسور...
    بعید میدونم.. چون 300D از نظر سخت افزاری کاملا مثل 10D بود اندازه سنسور و پروسسور و ... و کانن روی نرم افزار 10D تغییراتی داده بود و امکاناتشو کم کرده بود که Cracker های عزیز نشستن و با debug کردن Firmware تونستن این امکانات رو دوباره به 300D ببخشن.
    ولی 350D از نظر سخت افزاری با 20D فرق داره .. سنسورشون فرق میکنه و حتی سایز عکساشون. بنابراین میشه نتیجه گرفت که کانن یک Firmware جداگانه برای 350دی نوشته و از Firmware دوربین 20دی استفاده نکرده. در نتیجه
    من فکر نمیکنم که با Crack کردن Firmware دوربین 20D بشه یک Firmware برای 350D درآورد.. مگر اینکه دوستان موفق بشوند که مطابق با سخت افزار 350دی کد نوشته شده رو تغییر بدهند که خیلی کار سختیه!!!!

در ضمن تمیز کردن سنسور هیچ ترسی نداره!! مثل یه کاشی سبز آشپزخونه میمونه که روشو دستمال میکشی!! البته بدون شیشه شور گلرنگ!!!!
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]

صفحه 2 از 11 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین