صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: Canon S3IS مصرف باطری

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Unhappy Canon S3IS مصرف باطری

از دوستانی که با S3 IS تجربه دارند خواهش می کنم منو راهنمایی کنند که چرا مصرف باطری دوربین من اینقدر زیاد است. حتی زمانیکه خاموشه باطری مصرف می کنه. موقع خرید براش Fujifilm 2500 میلی آمپر گرفته ولی هیچ وقت موفق نشده ام که به موقع عکس بگیرم و هر وقت دوربینمو لازم داشتم باطری نداشت.:(

كاربر آشنا تازه کار آواتار ها
    تشکر کرده
    40

پیش فرض پاسخ: Canon S3 Is مصرف باطری

دوست عزیز سلام ســال نـــو مبـــارک!
    به قول یکی از دوستان اهل فن خصوصا" باتری
    1-باتريهاي نو (در صورت سلامت) بعد از دوسه بار شارژ و تخليه كامل به ظرفيت نهايي خود مي*رسند و روي شارژ اول و دوم آنها نبايد قضاوت كرد.
    2-توسط يك وسيله پرمصرف و غيرحساس مانند چراغ قوه، باتريها را سه يا چهار بار كاملاً تخليه و سپس با شارژر كاملاً شارژ كنيد.
    من شارژر سونی BCG-34HRE4 با 4 باتري 2500mAh خریدم خیال خودم رو راحت کردم.خوبیش اینه که دکمه Refresh داره که به كمك آن هر از چندگاه باتريها را كاملاً میشه تخليه كرد تا راندمان اوليه خود را (البته در طول عمر مفيدشان) حفظ كنند.
    براي هر باتري، چراغ شارژ (LED) مستقل تعبيه شده كه جز نشان دادن روند شارژ هريك جداگانه، باتري خراب احتمالي نيز فوراً كشف میشود.
    داراي 4 باتري سوني ژاپني اصل به ظرفيت 2500mAh خواهید شد.
    4 باتري 2500mAh را ظرف 5/4 تا 5 ساعت شارژ می كند. و پس از شارژ کامل ، اتوماتیک قطع میکند.

.پارسال که این شارژر رو گرفتم هم تازه وارد بازار شده بود و نمونه تقلبی نداشت ضمن اینکه یاتریهاش هم به دلیل جدید بودن مدلش سالم بود وانصافا" هم اذیت نکرده.
    با شارژ کامل باتری 2500mAh دست کم باید بتونید (دست کم)400 تا عکس بگیرید.
    مگر اینکه باتری هایی که خریداری کردید قبل از استفاده , عمرشون به سر اومده باشه!
    موفق باشی.:)
    رضـــا انصـــاری

كاربر آشنا MohsenPro آواتار ها
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Arin نمایش پست ها
    از دوستانی که با S3 IS تجربه دارند خواهش می کنم منو راهنمایی کنند که چرا مصرف باطری دوربین من اینقدر زیاد است. حتی زمانیکه خاموشه باطری مصرف می کنه. موقع خرید براش Fujifilm 2500 میلی آمپر گرفته ولی هیچ وقت موفق نشده ام که به موقع عکس بگیرم و هر وقت دوربینمو لازم داشتم باطری نداشت.:(
    دوست عزیز
    من در ابتدا باتری های سونی 2500 آمپر استفاده می کردم که چند مرتبه اول پس از شارژ کامل و استفاده در دوربین متوجه شدم که بسرعت تخلیه میشن و مشکل شما رو داشتم با توجه به گفته های دوست عزیزمون تو پست قبلی دقیقن متوجه این موضوع بصورت تجربی شدم که در چند مرتبه اول شارژ این باتری ها توانایی خودشونو بدست نمیرن حالا دلیلشو نمی دونم
    سپس باتری های انرژی زر خریدم که واقعا احساس می کنم یه چیز متفاوتی هست در مورد خرید باتری ها اگه از اصل بودنشون مطمن نیستی می تونی بطور تقریبی از وزن سنجی تو دست استفاده کنی که باتری های اصل سونی تو یه کفه ترازو با دو باتری تقلبی هموزن هست
    بازم اگه از باتری هات راضی نیستی من یشنهاد می کنم بعنوان زاپاس هم شده باتری های انرژی زر که من بقیمت پک چهار عددی 10000 تومان خریدم خرداری کنی
    ویرایش توسط MohsenPro : Tuesday 3 April 2007 در ساعت 20:08 دلیل: افزودن توضیحات
    Nikon D5000
    Nikkor 18-55 ,Nikkor 55-200
    Canon S3IS
    Yashika Electro35-Osram Flash

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام خدمت همه دوستان.
    من تازه واردم و هنوز به اينجا آشنايي ندارم. اگر بخواهم در مورد اين مدل دوربين اطلاعات بگيرم چه كار بايد بكنم؟

دوربين من متاسفانه دفترچه راهنماي انگليسي نداره و فقط ژاپني نوشته و من هنوز روش كار با حالتهاي مختلفش را بلد نيستم ممكنه كمكم كنيد؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

Smile پاسخ: Canon S3 Is مصرف باطری

نقل قول نوشته اصلی توسط باد بهاري نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان.
    من تازه واردم و هنوز به اينجا آشنايي ندارم. اگر بخواهم در مورد اين مدل دوربين اطلاعات بگيرم چه كار بايد بكنم؟

دوربين من متاسفانه دفترچه راهنماي انگليسي نداره و فقط ژاپني نوشته و من هنوز روش كار با حالتهاي مختلفش را بلد نيستم ممكنه كمكم كنيد؟
    سلام دوست عزیز :
    مشکل نیست... چیزی که خدا رو شکر زیاده تو اینترنت اطلاعاته. من این لینک رو پیدا کردم واست. ببین احتمالا به دردت میخوره.پیشنهاد میکنم با استفاده از save target as فایل pdf رو بگیری. البته resume support نیست بنابراین مواظب باش که همشو یک دفعه بگیری.
    http://www.starbatteries.com/cas3dicaowma.html
    اگه هم نشد باز هم مشکلی نیست از طریق دیگه ای میتونم واست manual دوربینتو پیدا کنم.
    ممنون
    علی

كاربر آشنا MohsenPro آواتار ها
    تشکر کرده
    7

Wink پاسخ: Canon S3 Is مصرف باطری

با سلام خدمت همه دوستان.

دوست عزیز
    این تاپیک هم مربوط به مدل دوربین شماست می تونی اطلاعات خوبی در مورئ اون توی تاپیک ببینی

و اما در مورد دفترچه رهنمای انگلیسی دوربین بصورت ارژینال خود شرکت تولید کننده به 2 صورت Basic و Advanced و نیز اطلاعات بیشتر و دریافت فایل ها و نرم افزار های مربوطه به این لینک مراجعه کنی
    فقط فزاموش نکن که بعلت طراحی سایت دسترسی مستقیم به قابل رو نمیتونستم لینک کنم تو لینک بالا که بری خودت پیدا می کنی
    ویرایش توسط MohsenPro : Thursday 5 April 2007 در ساعت 03:29 دلیل: لینک جدید
    Nikon D5000
    Nikkor 18-55 ,Nikkor 55-200
    Canon S3IS
    Yashika Electro35-Osram Flash

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

خيلي ممنون دوستان عزيز.
    كار كردن با اين دوربين يك كم سخت به نظر مي رسه مصرف باطريش هم كه خيلي وحشتناكه. من كه خيلي هم به عكاسي وارد نيستم مي خواستم ببينم حالا دوربين به درد بخوري هست يا اينكه بهم انداخته اند؟!

كاربر همراه saeedglx آواتار ها
    تشکر کرده
    26

من باطري 2100 آمپر فوجي دارم خيلي ازشون راضيم انقدر كه ار خود دوبين انقدر راضي نيستم:biggrin:
    ولي دركل دوربين معركه ايه و مشكل شما باطريه كه احتمالا تاريخ گذشته است
    سعيد

CANON A620
    CANON PowertShot S3 IS

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

خيلي ممنون دوستان عزيز.
    كار كردن با اين دوربين يك كم سخت به نظر مي رسه مصرف باطريش هم كه خيلي وحشتناكه. من كه خيلي هم به عكاسي وارد نيستم مي خواستم ببينم حالا دوربين به درد بخوري هست يا اينكه بهم انداخته اند؟!
    سلام:
    من توضیح نسبتا کاملی از اینکه این دوربین به عنوان دوربین حد واسط هستشو در یک پست دیگه در یک انجمن دیگه دادم اما به هر حال شما یکی از بهترین دوربینها رو که به قیمتش خیلی می ارزه رو خریدین. در مورد مصرف باطری هم ای کاش بتونین یک شارژر سونی واقعی و نه تقلبی پیدا کنین و اینجوری مشکل حل میشه. در مورد کار با دوربین هم اگر مشکلی هست میتونین در انجمن مطرح کنین دوستان بسیار با تجربه ای هستن راهنماییتون میکنن.
    در ضمن راهنمای دوربین s3 is به حجم تقریبی 2.4 مگابایت هم هستش( به صورتpdf )در صورتی که خواستین بفرمایین. راستی دوستان عزیز اگر اینجا یک آرشیو فایل داشت هم بد نبود برای مثال همن الان میتونستم بری این دوستمون راهنماشو بفرستم !
    ممنون
    علی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام.
    من برای دوربینم (s3is)، کیت شارژر کانن CBK4-200 و باتری کانن NB-2AH که NiMh خریداری کردم(با کلّی مکافات){ساخت چین} با 2300mAh که شارژ آن 4 ساعت و 40 دقیقه طول می کشد. عمر باتری هم 300 بار(دور) شارژ قید شده است.
    در مورد مصرف باتری هم باید بگویم که 300-400 عکس را جوابگوست(در حدود 1 گیگابایت کار!). آن چه مهم است این که استفاده مکرر از صفحه نمایش LCD مصرف زیادی دارد. بنابراین استفاده از منظره یاب در مصرف باتری به صرفه است.
    فیلم برداری با این دوربین، پدر باتری را در می آورد!!!
    ویرایش توسط azim : Monday 9 April 2007 در ساعت 12:59 دلیل: مطالب دقیق تر

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین