نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: فلاش اكسترنال براي sx10

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

پیش فرض فلاش اكسترنال براي sx10

دوستان قصد خريد فلاش براي sx10 را دارم فقط هيچ گونه اطلاعاتي در اين زمينه ندارم
    لطفا راهنمايي كنيد چه ماركي مدلي و چي بگيرم كه بشه رو sx10 هم سوارش كرد و ترجيحا باطري قلمي بخوره مثل خود sx10 و حتي بشه به برق مستقيم هم وصل بشه براي عكاسي داخل خانه و روي سه پايه
    با تشكر

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

پیش فرض پاسخ: فلاش اكسترنال براي sx10

نقل قول نوشته اصلی توسط am30 نمایش پست ها
    دوستان قصد خريد فلاش براي sx10 را دارم فقط هيچ گونه اطلاعاتي در اين زمينه ندارم
    لطفا راهنمايي كنيد چه ماركي مدلي و چي بگيرم كه بشه رو sx10 هم سوارش كرد و ترجيحا باطري قلمي بخوره مثل خود sx10 و حتي بشه به برق مستقيم هم وصل بشه براي عكاسي داخل خانه و روي سه پايه
    با تشكر
    دوست من
    دوربينهاي كانن ديجيتال، از فلاشهاي مخصوص ETTL استفاده مي كنن...به عبارتي براي بهترين عملكرد فلاش، بايد از فلاشهاي مخصوص كانن و يا برندهايي مثل سيگما استفاده كنيد.
    عملا فلاشهاي معمولي، يا غيرقابل استفاده هستند و يا اينكه بايد توسط شما بصورت دستي تنظيم شوند كه در اين صورت، فلاش سرخود دوربين عملكرد راحت تري خواهد داشت.
    به موضوع ولتاژ تريگر دقت كنيد...فارغ از موضوع عملكرد، هر فلاشي قابل استفاده برروي دوربين شما نيست و ممكنه صدمه جدي به دوربين بزنه...دفترچه دوربين رو مطالعه كنيد و ببينيد حداكثر ولتاژ تريگر فلاش اكسترنالش چقدر هست (احتمالا بايد 6 ولت باشه كه اگر باشه، هيچ كدوم از فلاشهاي معمولي، حتي ضعيف ترينشون قابل استفاده نخواهند بود)
    در مورد قيمت فلاشهاي مخصوص، قيمتها از حدود 200 هزار تومان شروع مي شه.
    حالا واقعا به يه همچين فلاشي احتياج داريد؟
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

كاربر همراه unforgiven آواتار ها
    تشکر کرده
    2691

پیش فرض پاسخ: فلاش اكسترنال براي sx10

سلام دوست عزيز من در ارسال قبلي ,لينك را اشتباه وارد كردم( slave flash كه مربوط به دوربينهاي بدون بدون كفشگ فلاش مي باشد) كه از اين بابت پوزش ميطلبم
    ضمن تاييد مطلب دوست گرامي ,آقاي نعمت اللهي بنده لينك را تصحيح مي كنم.
    تاپيك راهنمايي در مورد خريد انواع فلاش:
    کد:
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=778&highlight=%D9%81%D9%84%D8%A7%D8%B4+%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A+canon