نمایش نتایج : از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7
Like Tree3تشکر
  • 1 Post By M@hdi
  • 1 Post By M@hdi
  • 1 Post By E.Herischi

موضوع: سوال در مورد sx200

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پیش فرض سوال در مورد sx200

من از جمهوری یه دوربین sx200 خریدم تو زبان منوش فقط انگلیسی و ژاپنی داره در حالی که تو کاتالوگش 26 تا زبان از جمله فارسی هم داره. کسی میدونه چرا؟ یه نکته دیگه اینکه دفترچه اش هم کپی هستش.
    و رو جعبش هم نوشته" only for japan "

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    91

پیش فرض پاسخ: سوال در مورد sx200

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1583 نمایش پست ها
    من از جمهوری یه دوربین sx200 خریدم تو زبان منوش فقط انگلیسی و ژاپنی داره در حالی که تو کاتالوگش 26 تا زبان از جمله فارسی هم داره. کسی میدونه چرا؟ یه نکته دیگه اینکه دفترچه اش هم کپی هستش.
    و رو جعبش هم نوشته" only for japan "
    اين همون چيزي است که به Gray Market معروف است. کالايي براي منطقه خاصي توليد و ارائه خدمات و پشتيباني نيز ويژه همان منطقه است. دوربين شما براي ژاپن توليد شده و به طور متفرقه (مسافري يا قاچاق) يا حتي توسط واردکنندگان عمده وارد کشور شده... بدون گارانتي گرفتيد؟
    mamad1583 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط M@hdi نمایش پست ها
    اين همون چيزي است که به Gray Market معروف است. کالايي براي منطقه خاصي توليد و ارائه خدمات و پشتيباني نيز ويژه همان منطقه است. دوربين شما براي ژاپن توليد شده و به طور متفرقه (مسافري يا قاچاق) يا حتي توسط واردکنندگان عمده وارد کشور شده... بدون گارانتي گرفتيد؟
    آره mehdi جان فکر کنم گارنتی هم نداره فقط یه لیبل الکی روش زده "ایده ال" حالا اینکه ژاپنیه خوبه یا بد؟
    چرا کاتالوگش را کپی کردن؟
    ویرایش توسط mamad1583 : Friday 29 May 2009 در ساعت 12:16

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    91

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad1583 نمایش پست ها
    آره mehdi جان فکر کنم گارنتی هم نداره فقط یه لیبل الکی روش زده "ایده ال" حالا اینکه ژاپنیه خوبه یا بد؟
    چرا کاتالوگش را کپی کردن؟
    اين که ژاپني باشه يا غير ژاپني، تفاوتي در کيفيت نداره ... کاتالوگ (فکر کنم منظورت دفترچه راهنما باشه) رو هم به اين علت کپي کردند که همراه خودش نداشته... من احتمال زياد مي دم به صورت مسافري وارد شده و مسافر براي اين که ارزيابهاي گمرک بهش گير ندهند، دوربين را از جعبه درآورده و فقط دوربين و وسائل اصلي را به عنوان جنس مستعمل وانمود کرده و و جعبه و دفترچه راهنما و .... بعدا در ايران بهش اضافه شده.
    mamad1583 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

فکر کنم حق با شماست اقا مهدی چون جعبش هم معلومه باز شده
    حالا به نظر شما من باید چکار کنم؟ پسش بدم یا نه؟
    من با زبانش مشکلی ندارم اگه فارسی هم داشت استفاده نمیکردم. فقط می مونه گارانتی که اونم تو ایران نباشه بهتره آدم خیالش راحته که گارانتی نداره.

كاربر آشنا E.Herischi آواتار ها
    تشکر کرده
    1094

سلام
    من فکر نمی کنم نیازی به تعویض باشه (البته اگر دست دوم و کار کرده بنظر نمیاد) چون طبق گفته دوستمون تفاوتی در کیفیت نمی تونه داشته باشه و از طرفی من هم این دوربینو حدودا 1 ماه پیش با همین شرایطی که می فرماید خریداری کردم و تا به امروز شکر خدا هیچ مشکلی باهاش نداشتم و همچنین یکی از دوستانم هم این دوربینو تهیه کرد که اونم همین شرایط داشت و کاملا ازش راضیه
    mamad1583 تشکر می‌کند.
    احسان هریسچی
    Nikon D300+MB-D10 / Nikon 24-70/ Sigma 150-500 / Speedlight SB900 / Manfrotto 190XPROB+804RC2 / Lowepro Computrekker aw

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پیش فرض تشکر

با تشکر از دوستانی که به سوال اینجانب پاسخ دادن؛ داشتم کم کم سکته میکردم یه کم اروم شدم.
    چطوری میشه مطمئن شد که مشکلی نداره؟ یا اینکه کار کرده هستش؟
    آیا راهی برای تست کامل ان وجود داره؟