صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16
Like Tree1تشکر

موضوع: چشممان نورانی!

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

پیش فرض چشممان نورانی!

فوجی هم دست به کار شد.... با دوربین های جدید از جمله:
    اس 9000

دوربینهای جدید هر کدام حرفهای زیادی برای گفتن دارن... و فوجی با دوربین 9 مگاپیکسلیش غیر از دوربینی جدید با مشخصاتی جذاب خبر از داغ شدن بازی میده...
    Iso 1600
    قبلا در مورد یکی از دوربین های کامپکت فوجی گفته بودم که ایزو 1600 داره... نویزش هم قابل قبول و قابل مصرف بود...
    حالا این مساله که فوجی از لرزه گیر استفاده نمیکنه بحث جداییه...(که اگه دوربینی لرزه گیر داشته باشه با ایزو 1600 طعم باقلوا میده) که فعلا ندیدم...

من در ظاهر این دوربین جدید چند نکته جذاب میبینم...
    1- 9 مگاپیکسل واقعی! (یعنی دیگه از اون اینترپلوتد های فوجی خبری نیست انشااااا........)
    2-ایزو 1600 (که در این رده دوربین ها نداشتیم... و امیدوارم تست هاش هم خوب باشه)
    3- ایزو 80 ! (دوربین های کوچک فوجی عموما ایزو 200 بودن... و نویز داشتن... گمان میکنم این مشکل برطرف شده باشه....)
    4- لنز 28-300.... من دوربین های پاناسونیک رو خیلی خیلی دوست دارم؟! اما ؟ تنها چیزی که آزارم میده لنز 35 اوناست... 28-300 به گمانم بسیار رنج جذابیه... داشتن واید مناسب روی SLR LIKE....
    5- دوربین اصولا همه مشکلات تاخیر های مدل های قبلی خودش رو برطرف کرده...
    Ultra-fast response times (0.01 second shutter lag and 0.8 second start-up)

این چیزایی که این وسط برای من جذاب بود...
    اما نکته جذاب تر؟
    منتظر کل کل از طرف سونی - نیکون و کنون هستم!
    اوه! کونیکامینولتا و المپوس هم فراموش شد!

چون با دوربین جدید پاناسونیک و فوجی... دوربینهای 8 مگا پیکسلی قبلی کهنه به نظر میرسن!

گمان میکنم دعوا از مگاپیکسل کمی به طرف لنزهای با زوم بالا- کنترل مکانیکی - لرزه گیر(و احیانا ایزو بالا) جهتش عوض شده...
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

یه موردی رو فراموش کردم؟
    SLR like ها با پیشرفت های جدیدشون دارن خودشون رو به خریدار تحمیل میکنن! :biggrin:
    یعنی برای کسی که میخواد عکاسی رو به صورت تفریح جدی! در نظر بگیره! SLR like ها گزینه خوب و حرفه ای خواهند بود....
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash
    فوجی هم دست به کار شد.... با دوربین های جدید از جمله:
    اس 9000

دوربینهای جدید هر کدام حرفهای زیادی برای گفتن دارن... و فوجی با دوربین 9 مگاپیکسلیش غیر از دوربینی جدید با مشخصاتی جذاب خبر از داغ شدن بازی میده...
    Iso 1600
    قبلا در مورد یکی از دوربین های کامپکت فوجی گفته بودم که ایزو 1600 داره... نویزش هم قابل قبول و قابل مصرف بود...
    حالا این مساله که فوجی از لرزه گیر استفاده نمیکنه بحث جداییه...(که اگه دوربینی لرزه گیر داشته باشه با ایزو 1600 طعم باقلوا میده) که فعلا ندیدم...

من در ظاهر این دوربین جدید چند نکته جذاب میبینم...
    1- 9 مگاپیکسل واقعی! (یعنی دیگه از اون اینترپلوتد های فوجی خبری نیست انشااااا........)
    2-ایزو 1600 (که در این رده دوربین ها نداشتیم... و امیدوارم تست هاش هم خوب باشه)
    3- ایزو 80 ! (دوربین های کوچک فوجی عموما ایزو 200 بودن... و نویز داشتن... گمان میکنم این مشکل برطرف شده باشه....)
    4- لنز 28-300.... من دوربین های پاناسونیک رو خیلی خیلی دوست دارم؟! اما ؟ تنها چیزی که آزارم میده لنز 35 اوناست... 28-300 به گمانم بسیار رنج جذابیه... داشتن واید مناسب روی SLR LIKE....
    5- دوربین اصولا همه مشکلات تاخیر های مدل های قبلی خودش رو برطرف کرده...
    Ultra-fast response times (0.01 second shutter lag and 0.8 second start-up)

این چیزایی که این وسط برای من جذاب بود...
    اما نکته جذاب تر؟
    منتظر کل کل از طرف سونی - نیکون و کنون هستم!
    اوه! کونیکامینولتا و المپوس هم فراموش شد!

چون با دوربین جدید پاناسونیک و فوجی... دوربینهای 8 مگا پیکسلی قبلی کهنه به نظر میرسن!

گمان میکنم دعوا از مگاپیکسل کمی به طرف لنزهای با زوم بالا- کنترل مکانیکی - لرزه گیر(و احیانا ایزو بالا) جهتش عوض شده...
    دوستان عزيز
    اول اينكه اين دوربين يه چيزي بين DSLR وِ SLR LIKEاست. يه كلاس جديد تو دوربين ها!!!!!!!
    دوم اينكه اين دوربين لرزه گیر نداره اما يه مد Anti blur داره كه خود فوجي معتقد از لرزه گیر بهتر عمل مي كنه
    سوم اينكه اين دوربين LCD قابل چرخش داره
    چهارم اينكه بايد منتظر review ها بمونيم
    پنجم اينكه اين دوربين داراي Live histogram كه من ديونشم
    ششم اينكه سپتامبر با قيمت 699.95 دلار مياد تو بازار

براي اطلاعات بيشتر لينك زير رو ببينيد
    http://www.fujifilm.com/JSP/fuji/epa...00Overview.jsp
    ویرایش توسط babakdin543 : Thursday 28 July 2005 در ساعت 14:52

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

به اين اعجوبه هاي جديد ، دوربين سامسونگ رو هم اضافه كنيد، مشخصاتش خيلي چشم گيره!
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

ظاهرا کنون تو این کلاس هنوز دوربین خودشو رو نکرده یعنی نسخه بعدی pro 1 که فکر کنم با توجه سیستمی که داشته بقیه رو آچمز کنه
    محمد امدادی

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

كاهش قيمت SLR‌ها پاسخي در خور دريافت نمود، كه آنهم ورود اين سري دوربينهاي SLR-like است كه واقعا و خداوكيلي! ايجاد وسوسه دل و ترديد روح مينمايد...
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر همراه lastframes آواتار ها
    تشکر کرده
    5

عجب ...
    خیلی وقت بود که منتظر همچین دوربینی از فوجی بودم !!
    خیلی دوربین جذابی به نظر میرسه ...

ولی آخر نفهميدم ۹۵۰۰ يا ۹۰۰۰ !؟؟!؟
    عيسی

تشکر کرده
    5

جريان چيه ... سايت ها اين ور اونور می نويسن ۵۲۰۰ ... رو دوربين نوشته ۵۶۰۰ ... مينويسن ۹۰۰۰ روی دوربين نوشته ۹۵۰۰ ...

جداْ قضيه چيه ؟!
    عيسی

تشکر کرده
    5

جريان چيه ... سايت ها اين ور اونور می نويسن ۵۲۰۰ ... رو دوربين نوشته ۵۶۰۰ ... مينويسن ۹۰۰۰ روی دوربين نوشته ۹۵۰۰ ...

جداْ قضيه چيه ؟!
    فهميدم !! :

Fujifilm has today announced the third incarnation of its S series, the FinePix S5200 Zoom (US) S5600 Zoom (Europe). The 5.1 megapixel mini SLR-style camera ...

Fujifilm has today announced what it sees as competition to entry level DSLRs with the 9 million pixel FinePix S9000 Zoom (US) S9500 Zoom (Europe). It features ...

خودم سوال میکنم ... خودم جواب میدم ! اينم يه سيستم جديده ديگه ...
    عيسی

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

ضمنا علاوه بر این قضایا باید منتظر تحولات جدیدی در بازار SLRهای ارزان قیمت هم باشیم. جدیدا حتما خوندید که سونی و مینولتا دست به یک کردن برای تولید DSLR ، اگر تکنولوژی سنسورهای سونی با تکنولوژی ضدلرزش و فوکوس و نور سنجی مینولتا یکی بشه، بخصوص که سونی در ساخت وسایل الکترونیکی رو دست نداره، فکر می کنم دوربینهای جذابی پدید خواهد آمد که یک شوک دیگر (بعد از شوک ظهور دوربین های ارزان SLR شبیه 300 دی و دی 70) به بازار خواهد داد.
    ضمنا سازندگان دیگری نظیر پنتاکس و الیمپوس نیز با دیدن فروش بالای کانن و نیکون در SLR های ارزان قیمت، حسابی عزمشان را جزم کرده اند که برای این بخش از بازار برنامه ریزی جدی داشته باشند، پنتاکس اعلام کرده بود که قصد دارد سالی سه مدل جدید SLR دیجیتال بیرون بده... به نظر می رسد کم کم بازار داره به سمتی پیش میره که دیگر سازندگان مجبور شوند هر چه در چنته دارند رو کنند و عرضه تدریجی امکانات روی دوربینها کمتر مورد توجه باشد...
    الان صحنه رقابت شبه اس ال آر ها در زوم بالا و آنتی شیک و رزولوشن بین 8 تا 10 مگا پیکسل است که با دوربینهای اخیر FZ30 و دوربین جدید فوجی (که البته باید ببینیم چکار کرده، چون در s7000 خیلی موفق نبود) رقابت بیشتر مقلوبه شده و کار دارد به یقه گیری و گیش کشی و گاز و چنگول!!! می کشد... البته اوضاع سازندگان دوربین و تجهیزات عکاسی نیز به غیر از چند سازنده غول رده اول، چندان خوب نیست و خیلی هاشون دارند با چنگ و دندان دراین بازار موقعیت خودشان را حفظ می کنند و هر چند وقت یکبار خبر ورشکستگی و یا ادغام و یا اخراج گسترده کارکنان یکی شون را می شنویم... بیشتر هم علتش از دست رفتن بازار تجهیزات قدیمی و رویکرد شدید به دیجیتال است و شرکتهایی که به موقع این رویکرد را درک نکردند و برنامه ریزی حساب شده یا موفق نداشتند الان حسابی مشکل دارند... ولی کم کم این بازار به تعادل می رسد و البته این به نفع مشتری است که شرکتهای زیادی در این زمینه فعالیت کنند تا بازار دست چند سازنده محدود نباشه...
    امسال سال SLR های جدید و شبه SLR های جذاب است...

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین