نمایش نتایج : از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: نظر شما در مورد Nikon e8700

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض نظر شما در مورد Nikon e8700

سلام. دوستان عزيز و عكاسهاي حرفه اي گل .
    غرض از مزاحمت يه درخواست داشتم....بعد از چند سال ( حدود 6 سال ) كه با يه دوربين BenQ DC S40 عكس گرفتيم ( نخندين بابا . اينم تو زمان خودش دوربيني بود هااا!! ) حالا تصميم گرفتيم ( بالاخره ) يه دوربين بهتر بگيريم !
    بعد از گشتن و ديدن چند مدل مثل سوني HX1 و يه فوجي فيلم ( فكر كنم مدل S2000HD قيمتش هم 270000 تومن)، سوني به دليل قيمت بالاش ( كه تو رنج قيمتي ما نيست ) و 535000 تومن قيمتشه كنسل شد و فوجي فيلم تقريباً انتخاب شد.
    حالا يه دوربين دست 2 پيدا شده كه مال همكار بابامه : نيكون E8700 .
    ميخواستم نظرتونو در مورد اين دوربين بدونم. و اينكه قيمتش چنده؟
    انتظارمن از دوربين :‌ مثل خودم آماتور ميگم : عكسهاش مثل سوني H5 و يا بهتر از اون باشن...از همه لحاظ .
    ضمناً اين رو هم عرض كنم كه اين دوربين فقط براي عكاسي در مراسم عروسي استفاده شده ( چون همكار بابا فيلمبردار عروسي هم هست ) . و كاملاً تميز و نو هست از نظر ظاهر.
    آيا دوربين ديگه اي تو قيمت 200000 تا 250000 يا كمي بيشتر هست كه انتظار منو برآورده كنه؟
    ولي من تا اسم Nikon رو فهميدم كلاً نظرم عوض شد و ميشه گفت يه جورايي از فوجي بدم اومد .
    آدرس وبلاگ من : http://dez-negar.blogfa.com (البته 2 مطلب اخير ، عكسهاش رو خودم نگرفتم و اصل مطلب برا عكسها نيست و عكسها صرفاً جنبه روشن تر كردن ذهن مخاطب رو دارن....لطفاً به آرشيو مراجعه كنين)
    ببخشيد زياد حرف زدم .
    با تشكر . محسن شيرزاده .
    ویرایش توسط mshirzad68 : Monday 15 February 2010 در ساعت 21:12 دلیل: كامل نبودن متن