صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 28
Like Tree46تشکر

موضوع: Nikon Coolpix P500

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

با تشکر از پسر پارسی عزیز
    عمدتا کشور های توسعه یافته تولیداتشونو به صورت نظارتی تو کشور های دیگه مونتاژ میشه حتی کارخونه بنز هم همچین کاری کرده ، و این دلیل بر افت کیفیت نیست و هم دلایل سیاسی داره هم اقتصادی
    و حتی ادم بعضی مواقع در بعضی مدلها نوشته باشه ژاچن باید شک کنه
    من از p500 یه سمپل از فیلمبرداریش دیدم که عالی بود دوستان اگه بیشتر راهنمایی کنند ممنون
    persian.boy و mahdi20 تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

این دوربین رو دیروز تو بازار شیراز دیدم 550 تومان

رویو کامل از www.dcresource.com

کد:
    http://www.dcresource.com/reviews/nikon/coolpix_p500-review
    عمر باتری لیتیومی این دوربین 220 شات است که واقعا ضعیف است.

فکر کنم باید باور کنیم نیکون p500 این ریختی عکس میگیره ! ( با مقایسه با p100 و سمپلهای گالری p500 ) مطمئنم hx100 , hs20 از این نظر مشکلی ندارند. نیکون p500 ایزو کمتر از 160 ندارد.

Untitled.jpg

برای دوربینی که فرمت خام ندارد این بالانس رنگ خیلی بد است و بسیار جای تعجب از نیکون . آدم یاد خروجی webcam های مرکوری و موارد مشابه میافته. این هم نتیجه ژاپنی نبودن در بعضی مواقع.
    ویرایش توسط شاهین اکبری : Friday 1 July 2011 در ساعت 15:18
    persian.boy و Miri تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    من از p500 یه سمپل از فیلمبرداریش دیدم که عالی بود دوستان اگه بیشتر راهنمایی کنند ممنون
    نه اتفاقا من خودم فیلمبرداری این دوربین رو امتحان کردم ونسبت به رقبایی چون fz100 و hx100 خیلی ضعیف کار کرده اولا بعد از این که 4 تا 5 x پشت سر هم زوم میکنی تصویر مات میشه دوما لرزش دست توش خیلی زیا د مشهود است من خودم fz35 داشتم با وجود این که اچ دی فیلم میگرفت اما به نظر بنده خیلی کیفیتش بهتر از فول اچ دی این نیکونه البته این رو بگم که من با تجربه ای که از دوربین های مختلف داشتم به این نتیجه رسیدم که بهترین فیلمبرداری مختص دوربین های سونی و پاناسونیک (شاید به این علت که اونا زودتر از بقیه این کار رو شروع کردن) در ضمن کیفیت رنگ فیلم های این دوربین در مقایسه با دو مدل مذکرو کمتر این جوری بگم انگار بی روحتره
    nor_dez تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    با درود دوباره
    فکر نکنم این مدل ، ژاپنیش هم باشه ... ولیکن اگه باشه هم تفاوتی نداره چرا که نیکون ژاپنی با مدل اندونزیاییش هیچ فرقی نداره و کیفیت ساخت هر دوشون بالاست . دلیل تولید در چین ، پایین آوردن سطح کیفیت دوربین نیست ؛ با این کار تلاش میشه تا دستمزد کارگران و هزینه های حمل و نقل و تهیه ی مواد اولیه کاهش پیدا کنه .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    یک سوال ؟ اگه دوتا دوربین یکسان رو به شما بدن و بگن یکیش ساخت ژاپن ودیگری ساخت چین کدوم رو انتخاب میکنید؟
    من فکر میکنم کارخانه های ژاپنی به اون مدل از دوربین هاشون که کمتر اهمیت میدن اجازه ساخت در چین رو میدن مثل برخی مدل های خاص سونی ولی مثلا مدل محبوبی مثل hx همش ژاپنی

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    اولا بعد از این که 4 تا 5 x پشت سر هم زوم میکنی تصویر مات میشه
    مندی جان درود بر شما
    در تمام لنزهای تله-وایدی که بر روی دوربین های اینچنینی استفاده میشه ، در فواصل بلند کانونی ، رفته رفته کیفیت افت پیدا می کنه . البته بسته به کیفیت لنز ، این افت کیفیت متغییره . خوشحال می شم اگر با ارایه ی سمپل ، این مورد رو در p500 با دیگر بدنه های هم رده مقایسه کنید .

من خودم fz35 داشتم با وجود این که اچ دی فیلم میگرفت اما به نظر بنده خیلی کیفیتش بهتر از فول اچ دی این نیکونه
    تفاوت HD و Full HD در میزان جزییاته ؛ مثل مگاپیکسل در دوربین ها .

البته این رو بگم که من با تجربه ای که از دوربین های مختلف داشتم به این نتیجه رسیدم که بهترین فیلمبرداری مختص دوربین های سونی و پاناسونیک
    این صحبت مصداق یک بحث برندیه . دوستان همه شاهدن که من چقدر روی سابقه ی سونی در فیلم برداری تاکید دارم . یادش به خیر ، یادمه روز اولی که در فروم کامنت گذاشتم ، خیلی سر این مسئله ای که شما بهش اشاره می فرمایید با دوستان بحث کردم اما آخرش به این نتیجه رسیدم که یک کمپانی هر چه قدر هم که تجربه داشته باشه ، باز هم "کار و اثری که امروز ارایه میده ملاکه" . سونی و پاناسونیک هر دو واقعا در فیلم برداری عالین ، منتها این دلیل نمیشه که بقیه ی برندها رو کمتر یا در سطح پایین تری بدونیم .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    یک سوال ؟ اگه دوتا دوربین یکسان رو به شما بدن و بگن یکیش ساخت ژاپن ودیگری ساخت چین کدوم رو انتخاب میکنید؟
    با درود دوباره
    نگاه می کنم و هر کدوم که ارزون تر بود ، همونو انتخاب می کنم . دوست عزیز ، کالای چین درجه بندی داره . تمام دوربین هایی که در چین تولید میشن دارای درجه ی +A هستن . دلیل صحبتم هم اینه که همین دوربین چینی ای که شما ازش توی ایران استفاده می کنی ، عیناٌ به آمریکا هم صادر میشه و احتمالا آگاه هستین که گمرک آمریکا بالاترین و سخت ترین استانداردها رو برای پذیرش یک محصول رعایت می کنه .

من فکر میکنم کارخانه های ژاپنی به اون مدل از دوربین هاشون که کمتر اهمیت میدن اجازه ساخت در چین رو میدن مثل برخی مدل های خاص سونی ولی مثلا مدل محبوبی مثل hx همش ژاپنی
    هیچ ربطی به اهمیت و محبوبیت کالا نداره . این موارد تنها به سیاست های کارخونه در کاهش هزینه های تولید بستگی داره . بسیاری از محصولات شرکت های تراز اولی مثل مایکروسافت ، نوکیا و اپل در چین تولید میشن و این در حالیه که همه ی ما از درجه ی محبوبیت و اهمیت و صد البته از کیفیت محصولات این کمپانی ها آگاهیم .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی

پی نوشت : به دلیل واضح بودن موضوع و نیز به دلیل آف تاپیک ، از شما خواهشمندم بحث کشور سازنده رو ادامه ندید .

تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط persian.boy نمایش پست ها
    تفاوت HD و Full HD در میزان جزییاته ؛ مثل مگاپیکسل در دوربین ها .]
    یک کمپانی هر چه قدر هم که تجربه داشته باشه ، باز هم "کار و اثری که امروز ارایه میده ملاکه" .
    با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    ممنون میشم اگه بیشتر توضیح بدید در مورد hd ,full hd؟

خوب من هم با توجه به اخرین کارهایی که این دو کمپانی ارائه دادند مقایسه رو انجام دادم

درضمن از توضیحاتی که در موضوع قبلی دادید متشکرم.
    ویرایش توسط mandy : Saturday 2 July 2011 در ساعت 22:32
    persian.boy تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

با سلام
    کسی مارک خوب برای باتری این دوربین سراغ داره؟ و اینکه از کجا میشه یه باتری بهتری برای این دوربین پیدا کرد.
    من تازه این دوربین رو خریدم. آیا دفترچه فارسی هم داره؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با عرض سلام
    از اساتید و دوستانیکه این دوربینو دارن در مورد فیلمبرداری سوال دارم موقع فیلمبرداری وقتی زوم میکنم تار میشه و فیلم موقع پخش در تلویزیون نویز زیادی داره بقیه دوستان که دوربینو دارن لطفا تست کنید و نظرتونو بدید وقتی فیلمی که با p500 تو کامپیوتر یا تلوزیون پخش میکنید صدای نویز داره آیا میکروفنش خیلی قویه یا دوربین من ایراد داره؟

كاربر آشنا rayanita آواتار ها
    تشکر کرده
    30

از كساني كه اين دوربين را دارند يك سوال دارم.
    تعداد باري كه مي توان با شارژ كامل شات كرد؟
    و آيا ياتري اين دوربين به سرعت خالي مي شود و براي شارژ ان مدت طولاني بايد صبر كرد؟

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین