صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 106
Like Tree389تشکر

موضوع: Nikon1 - J1 and V1

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط ahp نمایش پست ها
    با سلام. دوستان من رویو های مختلفی راجب این دوربین خوندم به نظرم انتخاب بدی نمیاد حتی با در نظر گرفتن سایز سنسور کوچکش ولی کیفیت خوب عکس و نویس کم بعلاوه سرعت و دقت فوکس عال. حال به نظر شما با قیمت ۱۰۰۰$ آمازون این دوربین خرید خوبیه ؟ برای من اول قابل حمل بودن دوربین سپس سایر مشخصات حائز اهمیتند. متشکرم
    درود

صحبتش را هم نفرمایید ، البته نه اینکه چیز بدی باشد ابدا ، اما وقتی با این قیمتها
    گزینه هایی بهتر قابل انتخاب است ، دیگر جذابیت خود را از دست خواهد داد

اصلا فکر کنید ، سایز دوربین برایتان قابل توجه است یا وزن یا قیمت تمام شده یا کیفیت
    یا مخلوطی از همه اینها !

با ساختن یک تبدیل ، که قیمتش زیاد تر از مقداری بود که ارزش فکر کردن
    داشته باشد، می شود لنز های مانت F نیکون را روی آنها هم استفاده کرد ، اما در این صورت دیگر
    کوچک بودن و وزن مجموعه با وزن و ابعاد SLR ها فرقی نخواهد داشت پس اینکه این بدنه ها امکان تعویض لنز دارند
    اما قرار نباشد لنز تعویض کنید و تنها با همان 10-30 ( که البته به دلیل کراپ 2.7 آن در واقع 27-81 هست و این یعنی همان 18-55 که در کراپ 1.5 ضرب شوذ !) و باتوجه به سایز سنسورشان این خیلی آنها را متفاوت تر از کامپکتها نکرده است

اگر هم بنا باشد از لنز های دیگر این مانت Nikon 1 استفاده کنید که باید هزینه بیشتری کنید و وزن بیشتری هم پیدا میکند و نتیجه باز هم غیر قابل مقایسه با
    یک d3100 + لنز 18-105 خواهد شد چه از نظر کیفیت سنسور دوربین و چه امکانات دیگر و تازه گران تر هم در میآید !

مصارف افراد مختلف با هم فرق میکند گاهی ممکن است محصولی مصرف کننده های خاص خود را داشته باشد اما هر چقدر سعی کنیم از
    زوایای مختلف به Nikon 1 نگاه کنیم این دوربین ها با این قیمت ها هیچ توجیح مصرفی ندارند.

گرانترین قیمتی که برای این دوربین ها برازنده است ، نهایت 400 دلار خواهد بود تازه اگر اون تبدیل لنزهای مانت F را
    هم اشنانتیون بدهد یا در صورت فروش جداگانه 50 دلار فقط قیمت داشته باشد در حالی که فقط همان تبدیل اگر اشتباه نکنم 400 دلار قیمت دارد!

من فکر میکنم نیکون اصلا روی فروش اینها حسابی باز نکرده !
    و تنها اینها را برای جا انداختن این سری تولید کرده ، که بعید میدانم بتواند موفق شود

موفق باشید

انوش
    K_NMT، ahp، M. Beyrami و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

می‌خوام بدونم غیر از اون چند نفری که دوست دارن کنار لنز ۶۰۰ مم توی کیفشون یکی از اینا داشته باشن، نیکون چندتا از اینا فروخته! و به چه کسانی!
    Daruosha، Anoosh-Em، M. Beyrami و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

ahp
    ahp آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

با تشکر از شما انوش عزیز
    ولی من چند وقت پیش جایی بودم خیلی توریست بود و دست اکثر توریست های ژاپنی و کره ای چه به صورت منفرد و چه در کنار دوربین اس ال ار این دوربین رو داشتن و من توی
    فروشگاه توی دستم هم گرفتم و اندازه ی قابل قبولی داشت این دوربین کیفیت ساخت خوبی هم دارد ولی الان کنون هم دوربیینgx را معرفی کرده که 800$ قیمتت داره و سنسور بزرگتری دارد
    من توی یک رویو دیدم این دوربینو با d700 مقایسه کرده بود و نتایج قابل قبولی هم داشت در نویز بالا ولی حرف های شما کاملا منطقی است ولی واقعا اندازه قابل مقایسه ای با دوربین های اس ال ار ندارد از لحاظ حمل با چه با لنز 10-30 و یا 30-110
    همانطور که گفتین بزرگترین مشکل این دوربین قیمت آن است که کنون هم دوربین جدید خود را با قیمت بالایی معرفی کرده
    امیر حسین.پ

تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط ahp نمایش پست ها
    1-من توی یک رویو دیدم این دوربینو با d700 مقایسه کرده بود و نتایج قابل قبولی هم داشت در نویز بالا

2- واقعا اندازه قابل مقایسه ای با دوربین های اس ال ار ندارد از لحاظ حمل با چه با لنز 10-30 و یا 30-110
    درود

بستگی دارد منظورتان از قابل قبول چه باشد ، در مورد بند 1 هر دوربینی را میتوان با هر دوربینی مقایسه کرد
    اما این دوربین در مقایسه با D700 بطور حتم بالای 6 برابر نویزی تر است
    در نتیجه مثل این است که بفرمایید در یک جایی دیدم پراید با بوگاتی ویرون مقایسه شده بود و نتیجه قابل قبولی هم داشت !

در مورد بند 2 یعنی ابعاد ، فکر میکنید این دو واقعا چقدر اختلاف عملی و کاربردی با هم دارند:

با

همانطوری که مشخص است فقط در پهنا با هم فرق دارند فرق بین 3.6 سانتیمتر با 7.2 سانتیمتر در واقع !

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Monday 6 February 2012 در ساعت 22:21
    ahp تشکر می‌کند.

كاربر همراه Amin Zarif آواتار ها
    تشکر کرده
    6314

سلام

فکر میکنید این دو واقعا چقدر اختلاف عملی و کاربردی با هم دارند
    به نظر من خیلی تفاوت دارند!
    21% ارتفاع و %50 عرض کمتر ،تفاوت قابل گذشتی نیست.
    این دوربین شاید به نظر من و شما جالب نباشد اما انصافا ابعاد آن بزرگ نیست.(هرچند که کوچکی بیش از حد هم همیشه امتیاز نیست).
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.
    امین ظریف مهدیزاده

تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin Zarif نمایش پست ها

به نظر من خیلی تفاوت دارند!.
    درود

خوب این خیلی یعنی 3.6 سانتی متر در پهنا و 2 سانتیمتر در ارتفاع !
    سوال این است که عملا چه تفاوتی را میتواند ایجاد کند 3 سانت کمتر یا بیشتر؟

با سپاس

انوش

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها
    درود

خوب این خیلی یعنی 3.6 سانتی متر در پهنا و 2 سانتیمتر در ارتفاع !
    سوال این است که عملا چه تفاوتی را میتواند ایجاد کند 3 سانت کمتر یا بیشتر؟

با سپاس

انوش
    جناب انوش!
    همين دو سه سانتيمتر در اين مقياس ميشه تفاوت. نميتونيم بگوييم اين دو بدنه تقريبا در يك ابعاد هستند.

تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin594 نمایش پست ها
    جناب انوش!
    همين دو سه سانتيمتر در اين مقياس ميشه تفاوت. نميتونيم بگوييم اين دو بدنه تقريبا در يك ابعاد هستند.

سوال همچنان باقیست و این 3 سانت تفاوت ! چه کاربردی را میتواند برای V1 ایجاد کند که d3100 از آن محروم است؟

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

سوال همچنان باقیست و این 3 سانت تفاوت ! چه کاربردی را میتواند برای V1 ایجاد کند که d3100 از آن محروم است؟
    نسبت به قیمت فکر نمیکنم ارزش داشته باشه ، فقط برای عکاسی خیابانی میتونه مفید باشه.

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

ببخشيد. من نميدونم.

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 آخرینآخرین