صفحه 11 از 32 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 101 تا 110 , از مجموع 315
Like Tree733تشکر

موضوع: Nikon D3200

كاربر همراه eallymehr آواتار ها
    تشکر کرده
    267

نقل قول نوشته اصلی توسط SaEiD_MaFiA نمایش پست ها
    ای بابا. این روش رو بارها و بارها انجام دادم. اما متاسفانه برای زمان هایی که سرعت حرکت ابرها زیاده بازهم وقت گیر محسوب میشه و سه عکس نسبتا متفاوت ارایهمیده که ظاهرا چاره ای نیست!!! :(

دوستان یه سوال دیگه هم دارم بیزحمت:

سوال:

. این دوربینه منوش انگار موشکل داره. مثلا Auto Rotat عکس رو Off میکنم ولی اصن کار نمیکنه!!! یعنی بازهم اتومات Rtate میکنه!!! اصن انگار گزینه ها کار نمیکنه! O_o

کسی هست علت رو واسم روشن کنه؟

سعید
    تو منو ها که فقط یه Auo rotate tall هست که فقط برای بازبینی عکسها هست. اگه منظور شما Rotate کردن منو ها موقع عکاسی کردنه من چیزی نتونستم پیدا کنم! البته به نظرم خیلی راحتتره که اینجوری Rotate میشه. دوربین قبلیم اینو نداشت اذیت میشدم.

------------------------------

هر چی نباشه این دوربین Entry Level هست و با تمام امکاناتی که داره نیکون یک سری قابلیت ها رو ازش حذف کرده.
    آزار دهنده ترینشون نداشتن براکتینگ هستش به نظرم. اینکه فرمودند روی مد دستی بزارید و با سرعت بالاتر و پایینتر ( دیاف رو دست نزنید) عکس بگیرید با اینکه جواب میده ولی اصلا جایگزین نمیشه.
    یه چیز دیگه هم اون چیزی که باهاش دوربین رو تراز میکنی نداره، نمیدونم بهش چی میگن ولی فکر کنم چون ژیروسکوپ داره که چرخش دوربین رو تشخیص میده این یه قابلیت نرم افزاریه که نزاشتن روش.
    ویرایش توسط eallymehr : Saturday 23 March 2013 در ساعت 16:19 دلیل: املا
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر فعال behzad_milad آواتار ها
    تشکر کرده
    2201

. این دوربینه منوش انگار موشکل داره. مثلا Auto Rotat عکس رو Off میکنم ولی اصن کار نمیکنه!!! یعنی بازهم اتومات Rtate میکنه!!! اصن انگار گزینه ها کار نمیکنه! O_o
    این نوع رتویت مربوط میشه به هنگامی که شما میخواهید عکسها رو به کامپیوتر انتقال بدید .

دراینجا عکسهای که شما به صورت عمودی ثبت کرده اید به طور خودکار عمودی نمایش داده میشه که اگه این مورد رو غیر فعال کنید تمامی عکسها به صورت افقی درکامپیوتر شما ذخیره میشه .

این نوع رتویت برای نمایش عمودی یا افقی بودن عکس در دوربین شما نیست .

درمنوی PlayBack

Rotate All رو OFF کنید .
    ben163s تشکر می‌کند.
    Nikon D600

كاربر آشنا SaEiD_MaFiA آواتار ها
    تشکر کرده
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط eallymehr نمایش پست ها
    آزار دهنده ترینشون نداشتن براکتینگ هستش به نظرم. اینکه فرمودند روی مد دستی بزارید و با سرعت بالاتر و پایینتر ( دیاف رو دست نزنید) عکس بگیرید با اینکه جواب میده ولی اصلا جایگزین نمیشه.
    یه چیز دیگه هم اون چیزی که باهاش دوربین رو تراز میکنی نداره، نمیدونم بهش چی میگن ولی فکر کنم چون ژیروسکوپ داره که چرخش دوربین رو تشخیص میده این یه قابلیت نرم افزاریه که نزاشتن روش.
    دقیقا :( متاسفانه روی دوربین به این با کیفیتی و این رزولوشن خوب فط جای براکتینگ خالیه.
    اون دومی که که تو میگی همون تراز سطح افق هست که حتی دوربین های نیه حرفه ای هم دارن و تازه دیروز بعد از عکاسی طبیعت با این دوربین متوجه شدم واقعا چقدر جاش خالیه!!!

فکر نمیکنم حالت براکتینگ و تراز افق هزینه زیادی داشته باشه که حذفش کردن :(
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

درود

Review این دوربین توسط منصوراف:

کد:
    http://photographylife.com/reviews/nikon-d3200
    Nikon-D3200-Sample-22.jpg

ترجمه بخش نتیجه گیری این Review :

بدون شک D3200 دوربینی کوچک و و درخور توجه هست ، باوجود اینکه هدف تولید این دوربین تازه واردان به عکاسی و افرادی که از دوبین های point and shoot به این دوربین ارتقاء داده اند میباشد ، رزولوشنی بالایی رو میتواند ارائه دهد نزدیک به دوربینهای high end در نیکون ( اگر کسی بتونه بخوبی از رزرلوشن بالای اون استفاده کنه ) افرادی با علاقه مندی منظره و معماری خیلی خرسند خواهند شد از این دوربین چرا که میتونه چاپهای بزرگی رو حتی در ایزوهای بیشتر ، عاری از نویز ارائه کنه ،سیستم Focus یازده نقطه ای این دوربین برای عکاسان معماری و لنداسکیپ هم نمیتونه محدود کننده باشه چرا که اغلب اونها با استفاده از Live View و به صورت دستی Focus میکنند. اختلاف در عملکرد نویزی این دوربین با دو دوربین بالا دست خود d5200/d7100 تنها محدود به ایزوی بالای 800 خواهد شد که خیلی محسوس نیست ، خصوصا وقتی قرار باشد از سه پایه استفاده شود ( نیازی با ایزوهای خیلی بالا نباشد )

برای عکاسی پرتره و بکار گیری روی دست ، حتی از دو دوربین بالا دست خود d5200/ D7100 عملکرد بهتری در نور کم دارد اما بدیهی است که در چنین مواقعی سیستم Focus رده های بالاتر میتواند منفعت بیشتری برساند.

همه اینها بستگی داره به نیاز شما ، اگر یک دوربین توانمند برای مصارف روزمره خانوادگی و عکاسی منظره و معماری نیاز دارید D3200 به مقدار کفایت براورده کننده آن خواهد بود ، اما برای نیاز های تخصصی تر و دسترسی به آپشن های بیشتر ، به رده های بالاتر دورین های کراپدار نیکون ( Nikon DX )
    احتیاج خواهد بود.

افزایش رزلوشن این دوربین برای عکاس می تونه یک تحول ایجاد کنه یا حتی برای کسی که برای اولین بار داره شروع میکنه ،24مگاپسکل ، پیکسل زیادی هست وقتی اون رو با دوربین های نسل قبلی مقایسه میکنیم مثل 8 یا 12 مگاپیکسلی ها ( حتی فول فریمهایی مثل d700 که 12 مگاپیکسلی هستند ) 24MP برای یک عکاس توانا میتواند مفید باشد . اما بعد همه اینها ، کامپیوتر همه تازه کاران سریع نیست که بتونه بخوبی از پس فایل 24 مگاپیکسلی RAW این دوربین بر بیاد ( کند شدن ) نکته دیگری که باید در مورد D3200 در نظر داشت ، دسترسی به لنز هایی هست که بتونه از پس این مگاپیکسل بربیاد.

درکل ، من از D3200 تحت تاثیر قرار گرفتم بدون شک دوربین کوچک توانمندی هست ، نه فقط برای تازه کاران بلکه
    برای آماتورهایی که میخواهند از دوربین رزلوشن پایین قبلی خود به سمت رزلوشن بیشتر نیز حرکت کنند.

موفق باشید
    vahidshah، Pelikan، Saadat و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا mrali1234 آواتار ها
    تشکر کرده
    181

1909182 e2.jpg

کیفیت بالا یعنی این. رزولوشن عالی
    واقعا دوست داشتنیه
    این عکس رو از dpreview.com گرفتم.
    data و ben163s تشکر می‌کنند.
    دوربین من : Nikon CooLPix P510

كاربر همراه Pelikan آواتار ها
    تشکر کرده
    316

نقل قول نوشته اصلی توسط mrali1234 نمایش پست ها

واقعا دوست داشتنیه
    دوست من فکر میکنم بیش از حد ذوق زده شدید
    Dariush Chegini، mrali1234 و ben163s تشکر می‌کنند.
    ویگن سرکیسیان
    --------------------------------------
    Canon EOS 7D, Canon EF-S 15-85

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط mrali1234 نمایش پست ها
    1909182 e2.jpg

واقعا دوست داشتنیه
    این عکس رو از dpreview.com گرفتم.
    سلام

دوست عزیز بنده با D5100 هم همینطور نتیجه میگیرم یک موقع اشتباه نکنید وقتی مگاپیکسل بالا هست حتما جزئیات موقع زوم افزایش پیدا میکنه!!
    شما باید لنز مناسبی داشته باشید تا بتونید از این رزولوشن استفاده کنید!(مراجعه کنید با بررسی که انوش عزیز رحمت ترجمش رو کشیدند ، پست بالای شما)

یا حق
    Dariush Chegini، mrali1234 و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا mrali1234 آواتار ها
    تشکر کرده
    181

نقل قول نوشته اصلی توسط D.Daneshmand نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز بنده با D5100 هم همینطور نتیجه میگیرم یک موقع اشتباه نکنید وقتی مگاپیکسل بالا هست حتما جزئیات موقع زوم افزایش پیدا میکنه!!
    شما باید لنز مناسبی داشته باشید تا بتونید از این رزولوشن استفاده کنید!(مراجعه کنید با بررسی که انوش عزیز رحمت ترجمش رو کشیدند ، پست بالای شما)

یا حق
    شما درست میفرمایید،ولی توجه دارید که لنز معمولی و پیشفرض همه دوربینها 18-55 هست
    ben163s تشکر می‌کند.
    دوربین من : Nikon CooLPix P510

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام
    کسی میدونه چه لنز هایی می تونند کیفیت واقعی این دوربین را نشان دهند ؟
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12234

نقل قول نوشته اصلی توسط jadogar نمایش پست ها
    سلام
    کسی میدونه چه لنز هایی می تونند کیفیت واقعی این دوربین را نشان دهند ؟
    درود

همه لنز های پرایم ، همه لنز های زوم با کیفیت

هر چقدر پول لنز ها بدیم همانقدر خروجی میگیریم!

از اینها گذشته اون عکس پست 104 در تست منصوراف هم که با همان 18-55 بوده...

این موضوع مرتبط به تاپیک نیست
    data، D.Daneshmand و jadogar تشکر می‌کنند.

صفحه 11 از 32 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... آخرینآخرین