نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: canon ya sony?

رأی دهندگان
8. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید
  • canon

4 50.00%
  • sony

4 50.00%
صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 24

موضوع: sony p200

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

Question sony p200

salam dostan./ mikham ye sony p200 bekharam be nazarteon chetor dorbiniyeh . darzemn ye canon a95 gereftam az aksash ke bedone keyfiyato tirevo tar bod khosham nayomad raftam pasesh dadam.hala ham mikham p200 begiramm . be nazareton chetoreh. .
    ویرایش توسط hamed693 : Thursday 15 September 2005 در ساعت 14:19

كاربر همراه dppictuer آواتار ها
    تشکر کرده
    37

دوربين سوني با کيفيت و داراي لنز و سنسور هماهنگ هستند اما يه اشکال بزرگ دارن اونم اينه که امکانات براي عکاسي تکنيکي ندارن .از اين رو خيلي کم ميارن در برابر نيکون و کانن .اما اگه ميخواي فقط عکس بگيري بايد بگم انتخاب خوبي هستن.
    Nikon D750 & D7200 - Tamron 24-70 f2.8 di vc - NIKKOR 50mm f/1.8G - Sigma 10-20 f4,5.6 - Nikon Sb800,Sb700,Godox TT685N - Lowepro Inverse 200 AW - Lowepro runner 450 aw - Gopro 4Black - Dji Osmo

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

man ye dorbin mikham ke hameja hamram bashehhh kochik bahse aksaye foholade khob ham begirehh . koli ham vagtamo sarfe tanzimo .. dorbin nakonam . be nazare shoma in p200 az on a95 e behtar ax migirehh?

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed693
    man ye dorbin mikham ke hameja hamram bashehhh kochik bahse aksaye foholade khob ham begirehh . koli ham vagtamo sarfe tanzimo .. dorbin nakonam . be nazare shoma in p200 az on a95 e behtar ax migirehh?
    اگر با Canon A95 نشود عكس خوبي گرفت، Sony P200 هم معجزه نمي‌كند. براي عكاسي حداقل با هردو، نياز به رعايت برخي نكات داريد. حالت Auto هميشه خوب عمل نمي‌كند و در نور كافي روز هم اكثر دوربينها هنرمندند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

1_از استیل و امکانات a95 خیلی خوشم اومده بود . بعد از 1 ماه تحقیق رفتم با قیمت 290 خریدمش . اما همون شب اول که باهاش کار کردمو یه سری عکس با مدهای مختلف گرفتم متوجه شدم این دوربین اون چیزی نیست که من می خوام چون به نظرم عکساش تیره و مات بود. همچین خوش دست هم نبود . همین باعث شد که برم پسش بدم و قصد خرید یه p200 رو بکنم .

2_ با p200 میشه عکاسی نیمه حرفه ای کرد؟

3_ آیا کتابهایی هست که طرز عکاسی با دوربینهای دیجیتال و مدهای مختلفش رو آموزش بده؟
    ویرایش توسط hamed693 : Friday 16 September 2005 در ساعت 19:05

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

شب باهاش عكس گرفتين؟؟؟ تيره و تار بود؟؟؟ وا

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

1_از استیل و امکانات a95 خیلی خوشم اومده بود . بعد از 1 ماه تحقیق رفتم با قیمت 290 خریدمش . اما همون شب اول که باهاش کار کردمو یه سری عکس با مدهای مختلف گرفتم متوجه شدم این دوربین اون چیزی نیست که من می خوام چون به نظرم عکساش تیره و مات بود. همچین خوش دست هم نبود . همین باعث شد که برم پسش بدم و قصد خرید یه p200 رو بکنم .

2_ با p200 میشه عکاسی نیمه حرفه ای کرد؟

3_ آیا کتابهایی هست که طرز عکاسی با دوربینهای دیجیتال و مدهای مختلفش رو آموزش بده؟
    ج :
    1- به هر حال نتيجه تحقيق شما غلط نبوده و انتخابتان يكي از بهترينها در اين رده بوده‌است.
    2- دوربين Canon A95 به مراتب حرفه‌اي تر از Sony DSC P200 است و امكانات مهمي چون تقدم شاتر و ديافراگم و نيز دستيار پانوراما (Stitch Assist) دارد كه P200 ندارد.
    3- شايد A95 آنچنان كه بايد خوشدست نباشد. اما اگر P200 را در دست بگيريد و با آن كاركنيد، صد رحمت بر A95 خواهيد فرستاد.
    4- توصيه مي‌كنم A510 را هم امتحان كنيد. بسيار ارزان است و خيلي كامل. ضمناً خيلي خوشدست تر از A95 است و به جاي 4 باتري، 2 باتري قلمي مي‌خورد و 300 عكس با يك سري 2300mAh ميگيرد. شرح كامل مشخصات آن را در بخشهاي ديگر در همين تالار داده‌ام(كليه ارساليهاي اينجانب را مرور كنيد). ديگر خسته شدم از بس با اين دست كند تايپ كردم.
    5- در مورد دوربين خيلي زود قضاوت كرده‌ايد. كمي صبر و حوصله به خرج دهيد و در شرايط مختلف دوربين را امتحان كنيد.
    6- دفترچه خود دوربين جامعترين راهنما است به خصوص دوربينهاي Canon
    ویرایش توسط yousefmon : Friday 16 September 2005 در ساعت 22:00

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

1_ با a95 هم تو شب با نور پر دازی عالی عکس گرفتم . هم روز . ولی بازم با عکساش حال نکردم.

2_ به نظر شما من با بوجه 400 تا h 450 تومان چه دوربینی بگیرم خوبه.؟ ( یه دوربین که اولا کیفیت عکسش عالی باشه . ثانیا بشه به عنوان یه دوربین نیمه حرفه ای ازش استفاده کرد. زیاد هم بزرگ نباشه.
    ویرایش توسط hamed693 : Saturday 17 September 2005 در ساعت 12:37

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

اگر A95 از لحاظ كيفيت عكس راضي تان نكرده، بعيده دوربين ديگه اي اين كار را بكند

من اگه بودم، با توجه به ديدن نمونه عكسهاي اين دوربين در اينترنت، به مهارت و توانايي خودم شك ميكردم.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

1_ با a95 هم تو شب با نور پر دازی عالی عکس گرفتم . هم روز . ولی بازم با عکساش حال نکردم.

2_ به نظر شما من با بوجه 400 تا h 450 تومان چه دوربینی بگیرم خوبه.؟ ( یه دوربین که اولا کیفیت عکسش عالی باشه . ثانیا بشه به عنوان یه دوربین نیمه حرفه ای ازش استفاده کرد. زیاد هم بزرگ نباشه.
    اگر حدود 2 هفته تا 1 ماه ديگر صبر كنيد، A610 و A620 وارد ايران خواهند شد كه رزولوشن آنها به ترتيب 5 و 7 مگاپيكسل و قيمت احتمالي آنها 300 و 400 هزار تومان است و در واقع تكامل يافته A95 محسوب مي‌شوند. اما اگر فكر كرده‌ايد اين دوربينها يا هر دوربين ديگري خودبخود و تحت هر شرايطي كه ما دلمان بخواهد، عكس خوبي مي‌گيرند، اشتباه مي‌كنيد. به جاي تعويض دوربيني كه اكثر معتمدان آن را تأييد كرده‌اند، روش و موقيتهاي عكاسي خود را تغيير دهيد. ضمناً ايراد دقيق و واقعي عكسهايتان را نگفتيد. به عبارت ديگر منظورتان از "حال" روشن نيست.
    ویرایش توسط yousefmon : Saturday 17 September 2005 در ساعت 20:23

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین