نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
Like Tree5تشکر
  • 5 Post By Navid7h

موضوع: از برند نیکون یا کانن یا سونی ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

پیش فرض از برند نیکون یا کانن یا سونی ؟

سلام دوستان

من تقریبا عاشق عکاسی هستم و به عنوان اولین دوربین که تهیه کردم پی 90 نیکون بود که برای من اصلا راضی کننده نبود و خیلی زود فروختمش در حالی که یکی از دوستانم همراه با من سونی اچ ایکس وان گرفت که یک روز در قیاس با هم دیدم با اینکه مشخصات نیکون بالاتر بود ولی سونی خیلی خیلی عکس های بهتری گرفت

به هر حال حالا میخوام دوربین حرفه ای بخرم و میخوام بدونم کلا به نظر دوستان از کدام برند انتخاب کنم ؟ شنیدم نیکون دیگه کیفیت سالهای گذشته رو نداره و مدل های قدیمش خیلی بهتر از مدل های جدیده

یک سوال دیگه هم این که مندارم میرم دوبی به نظر شما از ایران بخرم یا برم دوبی بخرم ؟ قیمت , گارانتی و ساپورت زبان فارسی رو توی این دو مکان خرید اگر ممکنه توضیح بدید

شرمنده انقدر طولانی و پر چونگی شد این هم اخرین سوال که تا سقف 700-800 با لنز دارای زوم مناسب چه مدلی رو معرفی میکنید

شرمنده و پیشاپیش ممنون از مدیران و کاربران محترم

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

پیش فرض پاسخ: از برند نیکون یا کانن یا سونی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط FAZELI نمایش پست ها
    سلام دوستان

من تقریبا عاشق عکاسی هستم و به عنوان اولین دوربین که تهیه کردم پی 90 نیکون بود که برای من اصلا راضی کننده نبود و خیلی زود فروختمش در حالی که یکی از دوستانم همراه با من سونی اچ ایکس وان گرفت که یک روز در قیاس با هم دیدم با اینکه مشخصات نیکون بالاتر بود ولی سونی خیلی خیلی عکس های بهتری گرفت

به هر حال حالا میخوام دوربین حرفه ای بخرم و میخوام بدونم کلا به نظر دوستان از کدام برند انتخاب کنم ؟ شنیدم نیکون دیگه کیفیت سالهای گذشته رو نداره و مدل های قدیمش خیلی بهتر از مدل های جدیده

یک سوال دیگه هم این که مندارم میرم دوبی به نظر شما از ایران بخرم یا برم دوبی بخرم ؟ قیمت , گارانتی و ساپورت زبان فارسی رو توی این دو مکان خرید اگر ممکنه توضیح بدید

شرمنده انقدر طولانی و پر چونگی شد این هم اخرین سوال که تا سقف 700-800 با لنز دارای زوم مناسب چه مدلی رو معرفی میکنید

شرمنده و پیشاپیش ممنون از مدیران و کاربران محترم

دوست عزیز سلام
    خوش آمدید

دوربین نیکون P90 چرا برای شما راضی کننده نبود؟

معنی دوربین حرفه ای یعنی چی ؟ ( منظور شما DSLR است ؟)

اگر منظور شما DSLR است ...
    بنده که از نیکون استفاده نمیکنم به جرات به شما می گویم تقریبا تمام دوربین های موجود در بازار دوربین های خوبی و بسیار خوبی هستند. مگه میشه کمپانی هایی به این بزرگی دوربین بد تولید کنند !!!
    ( پیشنهاد میکنم تا یک نیکونی متعصب نیامده پست خود را ویرایش کنید ! :cool:)

شدیدا توصیه میکنم مقداری مطالب پایه عکاسی را مطالعه بفرمایید.
    برای خرید همیشه وقت هست !!
    alireza_3d، mreza1001، Saeed.gh.sh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته