صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13
Like Tree17تشکر

موضوع: لنز 50-500 سیگما یا دوربین فوجی اس 200

كاربر همراه shenasi آواتار ها
    تشکر کرده
    3783

پیش فرض پاسخ: لنز 50-500 سیگما یا دوربین فوجی اس 200

با سلام دوباره
    دوستان دیگر حجت را تمام کردند و توضیحات کامل را دادند
    آف تاپیک :
    فقط به طور مختصر و مفید میگویم فعلا اگر پول نداری یه نیم نگاهی به 300-70 ها بنداز (مخصوصا سیگما که ماکرو بدی هم نداره به قیمت 250) بعدا که پول ردیف شد برو سراغ تله های بلند تر .
    موفق باشید
    شناسی
    alireza99 تشکر می‌کند.
    محسن شناسی آذری
    About Me
    هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود ....
    D90

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran.fani نمایش پست ها
    با سلام دوباره.
    ببینید دوست عزیز اینو در نظر داشته باشید که با خرید یک لنز تله نمی شه عکاس حیات وحش شد.قصد اینو ندارم که شما رو دلسرد کنم.ولی فقط می خوام اینو عرض کنم که موضوع فقط خرید تجهیزات نیست.در عکاسی حیات وحش موضوعات زیادی مطرح هست از جمله شیوه استتار-روش نزدیک شدن به سوژه و شناخت سوژه و چندین موضوع که باید یاد گرفت.
    شما به نظر من هنوز نتونستین ژانر عکاسی مورد علاقتون رو انتخاب کنید چه بسا که بعد از خرید لنز مذکور ببینید که اصلا علاقه ای به حیات وحش ندارین و این بار به لنداسکیپ و لنزهای واید و اولترا واید احساس نیاز کردین.
    حالا پیشنهاد من.به نظر من شما اول یکمی در مورد عکاسی حیات وحش مطالعه کن.در مورد سختیها و فراز و نشیب هاش.هم زمان در مورد دیگر زمینه های عکاسی هم همینطور.و با دوربین و لنز خودت عکس بگیر و وقتی مطمئن شدی که در چه زمینه ای می خوای فعالیت کنی شروع به اولویت بندی خرید هات کن.در ضمن برای خرید عجله نکن.ببخشید که جوابم طولانی شد.
    امیدوارم موفق باشید.

سلام

کاملاً موافقم

ضمن احترام به دوست عزیز alireza99، باید گفت اصل این مقایسه غلط و توصیه به خرید هر یک به نوعی حرام کردن پول بی زبان است!

ولی بازم دوربین فوجی خیلی ارزونه !!!
    پول خود را برای خریدهای معقول‌تری پس‌انداز کنید.
    alireza99 تشکر می‌کند.
    .

كاربر جديد alireza99 آواتار ها
    تشکر کرده
    141

با تشکر از همه دوستان

راستش رو بخواید من کلا عاشق عکاسی هستم و با دیدن هر گونه از عکسها که واقعا استادانه گرفته شدن می خوام خودم هم یکی از اون عکاس ها باشم و اول دنبال یه لنز همه کاره بودم ولی دیدم چنین چیزی با کیفیت خوب امکان نداره از طرفی نمی تونم هزینه خریدن هر گونه از لنز ها را تامین کنم
    گفتم یه لنزی بگیرم که هم ماکرو مطلوبی داشته با شه و هم یه تله مناسب باشه که دوست عزیزم آقای شناسی لنز 70-300 رو پیشنهاد داند که می رم روش مطالعه کنم
    پس فعلا به بخش لنز ها مهاجرت می کنم .:cool:

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2