صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12
Like Tree18تشکر

موضوع: new" 450d+18-55" or old "400d+sigma 17-70"

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: new" 450d+18-55" or old "400d+sigma 17-70"

سلام

متاسفانه فرصت نكردم پاسخ دوستان رو بخونم ولي نظر بنده 100% با 450D نو است (اگر هنوز نو آن در بازار باشد). دوربين را بخريد و مدتي با لنز كيت آن سر كنيد و سر فرصت لنز بهتري مثلا 85-15 كنن برايش بخريد.
    kooshanjazayeri، M.Mobin، translator و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه translator آواتار ها
    تشکر کرده
    461

پیش فرض پاسخ: new" 450d+18-55" or old "400d+sigma 17-70"

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrlp نمایش پست ها
    دوست عزیز
    7017mm F2.8-4.5 DC Macro HSM فقط برای نیکون ساخته شد
    17-70 بدون HSM و OS همان نسخه قدیمی فکوسی سریعتر از 18-55 داره همچنین شارپنسی بهتر من بعد از 2 سال همچنان این لنز را دارم و کاملا از آن راضی هستم
    در رابطه با شارپنس پیشنهاد میکنم پست زیر را حتما ببینید:

http://www.akkasee.com/forum/showpos...7&postcount=26

میتونم دلایل سرتر بودن 450D رو بدونم؟
    شما چه فاکتور هایی رو در نظر گرفته اید؟
    دوست عزيز جناب سپهر
    فرمايش شما درمورد نسخه HSM لنز سيگما كاملا درست است اشتباه از من بود و فقط براي ماونت نيكون عرضه شده بود.
    آنچه كه بنده درمورد كيفيت و شارپنس لنز سيگما مدل ماكرو بدون HSM و بدون لرزشگير نقل كرده ام از ريويوهاي اينترنتي بود و قطعاً تجربه شخصي شما مي تواند معتبرتر باشد.
    دلايل سرتر بودن 450D نسبت به 400D متعدد و جزئي است. كه در لينك زير بطور كامل شرح داده شده :
    http://www.the-digital-picture.com/R...ra-Review.aspx
    مثلا مانيتور بزرگتر،لايو ويو،ارگونومي بهتر بخصوص دربخش گريپ سمت راست دوربين، امكان استفاده از مموري كارت هاي ارزانتر SD، باطري بهبود يافته با دوام طولاني تر، الگوريتم فوكوس بهبود يافته كه به ادعاي سايت فوق منجر به 30% فوكوس سريعتر ميشود،همانطور كه گفتم عمر بيشتر شاتر، تصويرر ويوفياندر بزرگتر وبه اندازه طبيعي نزديكتر شده،نويز كمتر است،افزودن سيستم نورسنجي Spot Metering كه در 400D وجود نداشت،سرعت عمل بيشتر دوربين در هنگام روشن شدن (Startup) كه در 400D حدود 2ثانيه بود دراين دوربين به 1 ثانيه كاهش يافته،همچنين تاخير پس از فشرده شدن شستي شاتر بميزان 25% كمترشده (درعكاسي باسرعت بالا خودش را نشان ميدهد)، منو با امكانات گسترده تر در CFN و چند تغيير ديگر كه از حوصله اين بحث خارج است.
    milad_iut تشکر می‌کند.
    Canon 5D II | Canon EF 16-35 f/2.8 LII USM| Canon EF 70-200 f/4 LIS USM l Canon 430 EX II
    l Canon EF 100mm f/2.8 Macro LIS USM l
    يوسف جمسي

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2