نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By Hanibal

موضوع: ؟؟؟Canon G-12 -Panasonic LX5-Canon S95

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض ؟؟؟Canon G-12 -Panasonic LX5-Canon S95

500 تا 600 تومن Canon G-12 -Panasonic LX5-Canon S95 کدومشون ؟ اگه این دوربینارو دارید و تست کردید نظر بدید. کاری به امتیاز سایتها ندارم.

كاربر جديد Hanibal آواتار ها
    تشکر کرده
    75

نقل قول نوشته اصلی توسط hanif نمایش پست ها
    500 تا 600 تومن Canon G-12 -Panasonic LX5-Canon S95 کدومشون ؟ اگه این دوربینارو دارید و تست کردید نظر بدید. کاری به امتیاز سایتها ندارم.
    سلام

مدل S95 مدتی است در بازار جهانی نایاب شده و طبق آخرین استعلام بنده از دوستان داخل آن ها هم اذعان داشتند که در بازار داخل به زحمت پیدا میشه پس یا باید خیلی بگردید یا اینکه به فکر دسته دوم باشید.

در مقایسه مدل G12 و پاناسونیک LX5 بنده مدل کنونی را پیشنهاد می کنم زیرا خروجی عکس بهتری دارد. و نیز چشمی و ال سی دی چرخان دارد.

اما در مقایسه G12 و S95 که هر دو خروجی یکسانی دارند بنده نظرم روی S95 معطوف است زیرا هم ارزان تر است و با توجه به بودجه شما که سقف آن را 600 مشخص نمود انتخاب بهتری است.
    G12 حدود 600 است و با لوازم جانبی آن حول 700 دور میزند اما S95 ( تاکید میکنم نظر شخصی بنده است) برای شما بهتر است.
    kambiz.sh تشکر می‌کند.
    درباره من
    درود برشما

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

کیفیت عکس S95 خیلی شبیه G12 هست ولی کسی رو میشناسم که هر دو رو داره میگه G12 بهتره اما مزایای S95 یکی کوچکتر بودن و یکی هم دیافراگم باز تر هست 2 در برابر 2.8 که سرعت شاتر رو دو برابر میکنه و یکی هم نزدیک 100 تومن ارزانتر ولی در عوض G12 دارای کلیدهای متعدد هست که کار رو برای کاربر راحت میکنه و همچنین LCD چرخان و کفشک فلاش.
    LX5 با توجه به قیمتش خیلی توصیه نمیشه چون با همون قیمت مبتونید G12 بگیرید مگر اینکه به LX3 با قیمت 450 تومن فکر کنید .
    S95 رو با قیمت حدود 500 میتونید گیر بیارید که مطمئنا از خریدش پشیمون نمیشید چون از یه دوربین جمع و جور عکس خوبی میگیرید .
    البته برای انتخاب بین G12 و S95 سلیقه و کاربری هست که تعیین کننده هست .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

دوستان تشکر منم ته دلم با s95 هستش . چون با وجود کوچک بودنش خروجیش زیاد کم از دو مدل مذکور دیگر نداره. ممنونم
    پس شد s95