نمایش نتایج : از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6
Like Tree1تشکر
  • 1 Post By korosh1

موضوع: Sony HX7V/ vs Canon sx 230 hs

كاربر آشنا korosh1 آواتار ها
    تشکر کرده
    324

پیش فرض Sony HX7V/ vs Canon sx 230 hs

با سلام:

دوستان امروز زحمت کشیدند و در تاپیک سوالات عمومی من رو راهنمایی کردند، که نهایتا به این دو مدل رسیدم، حالا برای کاربری خانوادگی و عکاسی از طبیعت و فیلمبرداری کدوم رو پیشنهاد میکنید.

خیلی ممنونم

تشکر کرده
    324

دوستان کسی نیت مان رو راهنمایی کنه!!!!!!!!!

من تو برسی هایی در حد معمول متوجه شدم عکسای سونی پر رنگ تر و زیباتره اما کانن کمی بیحاله عکساش!!
    خیلی ممنون میشم کمک کنید
    bahri-d تشکر می‌کند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

معمولا همینطوره . رنگهای کنون کمرنگتر از سونیه و البته به واقعیت نزدیکتره !!!

تشکر کرده
    324

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    معمولا همینطوره . رنگهای کنون کمرنگتر از سونیه و البته به واقعیت نزدیکتره !!!
    حالا به نظر شما با این وجود کدوم بهتره؟ و اینکه دیافراگم سونی از 3.5 شروع میشه و کانن از 3.1 آیا خیلی فرق دارن؟

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

گذشته از عددها و تبلیغات یکی از بهترین راهها دانلود نمونه عکسها با ایزوهای مختلفه . چون اینقدر تو این زمینه شرکتها پیشرفت میکنن اصلا نمیشه تا نمونه عکسها رو دید نظر داد . مثلا SX230 به ظاهر فرقی با SX210 نکرده ولی به میزان قابل توجهی کیفیت عکسهاش بالا رفته . ممکنه کنون تو کیفیت از سونی بهتر باشه و بتونه با 1/4 درجه ایزوی بالاتر اون مقدار دیافراگم رو جبران کنه .
    در مورد اشباع بالای رنگ تو سونی کاملا سلیقه ایه و بعضیا از این روش برای رسیدن به کیفیت کاذب راضی باشن ولی بعضی به همون شکل رنگهای طبیعی راضیتر باشن .

تشکر کرده
    324

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    گذشته از عددها و تبلیغات یکی از بهترین راهها دانلود نمونه عکسها با ایزوهای مختلفه . چون اینقدر تو این زمینه شرکتها پیشرفت میکنن اصلا نمیشه تا نمونه عکسها رو دید نظر داد . مثلا SX230 به ظاهر فرقی با SX210 نکرده ولی به میزان قابل توجهی کیفیت عکسهاش بالا رفته . ممکنه کنون تو کیفیت از سونی بهتر باشه و بتونه با 1/4 درجه ایزوی بالاتر اون مقدار دیافراگم رو جبران کنه .
    در مورد اشباع بالای رنگ تو سونی کاملا سلیقه ایه و بعضیا از این روش برای رسیدن به کیفیت کاذب راضی باشن ولی بعضی به همون شکل رنگهای طبیعی راضیتر باشن .

پس میشه گغت که sx230 جزو بهترینهاست در رده قیمتی خودش؟؟
    و برای پیشنهاد به من شما کدوم رو پیشنهاد میکنید چون فکر نمیکنم برای کاربری معمولی من زیاد نویز به چشم بیاد و بیشتر کیفیت عکس و به قول حرفه ای ها شلرپ بودن مهمه حالا کدوم رو انتخاب کنم؟؟
    و نکته مهم فلاش sx230 رو اگه بعد هر بار روشن شدن بادست داخل داد خراب نمیشه؟