نمایش نتایج : از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: fuji 770EXR vs canon sx 260hs vs panasonic lumix tz30

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

پیش فرض fuji 770EXR vs canon sx 260hs vs panasonic lumix tz30

سلام
    هدف یک دوربین کوچک جمع و جور با یک رنج خوبه لنز هست که می خوام بری یک دوستی بگیریم که هم کاره عکس خانوادگی رو انجام بده هم آغاز برای شروع عکاسی باشه. اگر رنج لنز s100 بیشتر می بود مسلما تنها گزینه بود اما الان باید به این مدل ها راضی بود.
    چون خرید از ژاپن داره صورت میگیره قیمت ها بسیار نسبت به ایران پایین تر هست.

مزایای فوجی پشتیبانی از فایل خام raw که دو دوربین دیگه این مورد رو ندارند و همچنین قیمت پایین تری حدود 420 تومان هست و قیمت canon و panasonic هم حدود 520-540

البته تجربه کار با فوجی f500 exr رو دارم نسبت به قیمتش دوربین خوبی بود فقط کمی در فوکوس بعضی مواقع کند بود و کمی کار کردن باهاش در مودها عکاسی نیاز به تمرین بیشتر داشت. به نظر دوستان فوجی در هر دوربین جدید تغییرات ساختاری مثل برطرف کردن مورد فوق رو انجام داده یا تغییرات خیلی ناچیز هست و مورد فوق باقی مونده ، فقط ورژن جدید بیرون دادن. از طرفی هم با sx 230 (نسل قبلی sx 260)کار کردم که دوربین بسیار خوبی برای عکس خانوادگی و مسافرتی هست و کاربری راحتی داره اما نبود فرمت raw نکته منفی canon هست زیرا این دوست بنده نسبت به کار با فوتوشاپ توانایی خوبی داره و کار با فرمت خام براش مشکلی نیست.
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

من فوجی رو به همون دلایلی که خودتون گفتید توصیه میکنم.در کل دوربینهای فوجی تو این رده قیمت ارزان و کیفیت مناسب دارن که خیلی با دوربینهای گرونتر از خودشون تفاوت نداره.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم