صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 23
Like Tree13تشکر

موضوع: Canon SX40 HS یا Canon SX500 IS یا Sony HX200V

كاربر همراه Danial_f4 آواتار ها
    تشکر کرده
    1690

نقل قول نوشته اصلی توسط sana88 نمایش پست ها
    دوربین را برای عکاسی معماری و عکاسی کودک و خانوادگی میخوام ... تا بحال با کامپکت ها کار کردم و حالا میخوام یکمی حرفه ای تر کار کنم ... دوربینی هم میخوام که حالا حالاها نخوام عوضش کنم . زومش ، کیفیت عکسش در نور خونه و نور کم مهمه ... ظاهرش هم میخوام شبه حرفه ای باشه
    من فکر میکنم سونی به دلیل داشتن متغییر شاتر و ایزوی بالاتر و سنسور 18 مگاپیکسلی انتخاب خوبی میتونه باشه .

اگه بودجتون کمه رو مدل پایین تری هم میتونید فکر کنید یعنی HX 100 .
    sana88 تشکر می‌کند.

كاربر جديد poya pardisi آواتار ها
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان بین sx 500 , sx260با بودجه 800 تا 1200 کدام بهتره؟
    ضمنن هیچ اطلاعاتی راجع به دوربین ندارم فقط میخوام کیفیت عکسش خوب باشه برای عکس های خانوادگی ، طبیعت ، چهره...
    راستش با سرچی که خودم کردم به sx500 رسیدم و حتی امروز داشتم میخردمیش(با قیمت870) اما گفتم دوباره یه سرچ کنم ببینم بدرد من میخوره این مدل با بودجه که فروم شما رسیدم...مدل مشابهی هم پیشنهاد دارید بگید.....نگران این هستم که کار با sx500 چندان اسان نباشه...دوستان چی راهنمایی می کنید

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط poya pardisi نمایش پست ها
    سلام دوستان بین sx 500 , sx260با بودجه 800 تا 1200 کدام بهتره؟
    ضمنن هیچ اطلاعاتی راجع به دوربین ندارم فقط میخوام کیفیت عکسش خوب باشه برای عکس های خانوادگی ، طبیعت ، چهره...
    راستش با سرچی که خودم کردم به sx500 رسیدم و حتی امروز داشتم میخردمیش(با قیمت870) اما گفتم دوباره یه سرچ کنم ببینم بدرد من میخوره این مدل با بودجه که فروم شما رسیدم...مدل مشابهی هم پیشنهاد دارید بگید.....نگران این هستم که کار با sx500 چندان اسان نباشه...دوستان چی راهنمایی می کنید
    درود
    دوست من تفاوت بین این دو انتخاب شما شاید اندک باشه مثلا sx500زوم بیشتری داره ولی sx260 فیلمبرداری بهتر و.... در مجموع sx260 به خاطر ابعاد کوچکتر دوربین خانوادگی بهتری می تونه باشه به خاطر حمل و نقل اسان و به اصل کامپکت بودن نزدیکتر و سنسور cmos در مجموع هر دو دوربین دوربین های بدی نیستند ولی توصیه من به شما اینه که ابتدا در همین فروم کمی اطلاعات خود را افزایش دهید بعد اقدام به خرید کنید اینجوری خرید بهتری نیز خواهید داشت
    M. Beyrami و morteza khademy تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

تا حالا هیچ خریدی تا این حد برام مسئله ساز نشده بود .... دوستام گفتن فعلا خرید نکنم چون داره ارزون میشه ولی خبری نیست از ارزون شدن :(

امروز رفتم که hx200 را بخرم با قیمت 1500 ، بعد دیدم با همین قیمت میتونم canon 1100 d بخرم و دوستان هم اصرارشون روی کنون بود و من باز نخریدم

درسته این مدل کنون یه دوربین حرفه ای هست اما من فکر نمیکنم هیچ وقت برای لنزای پیشرفته تر هزینه کنم. لنزام که ارزون نیستن و من که زوم بالا مد نظرمه با لنز 18- 55 کنون که زوم 3 داره چطوری سر کنم؟
    از طرفی میگم اشتباهه که وقتی میشه با این قیمت یه حرفه ای خرید برم hx200 بخرم

خرید این دوربین زیادی کشدار شده و میترسم اخرش هر کدومو که بخرم باز پشیمون بشم !

تشکر کرده
    3738

تا حالا هیچ خریدی تا این حد برام مسئله ساز نشده بود .... دوستام گفتن فعلا خرید نکنم چون داره ارزون میشه ولی خبری نیست از ارزون شدن :(

امروز رفتم که hx200 را بخرم با قیمت 1500 ، بعد دیدم با همین قیمت میتونم canon 1100 d بخرم و دوستان هم اصرارشون روی کنون بود و من باز نخریدم

درسته این مدل کنون یه دوربین حرفه ای هست اما من فکر نمیکنم هیچ وقت برای لنزای پیشرفته تر هزینه کنم. لنزام که ارزون نیستن و من که زوم بالا مد نظرمه با لنز 18- 55 کنون که زوم 3 داره چطوری سر کنم؟
    از طرفی میگم اشتباهه که وقتی میشه با این قیمت یه حرفه ای خرید برم hx200 بخرم

خرید این دوربین زیادی کشدار شده و میترسم اخرش هر کدومو که بخرم باز پشیمون بشم !
    درود
    هرچه قدر بیشتر وسواس به خرج دهید لذت خرید شما هم کم خواهد شد ... انتظار خود را اول از دوربین کاملا مشخص کنید سپس خرید انجام دهید ...اگر قصد خرید سوپر زوم را دارید انتظار خود از کیفیت را نیز باید به همان نسبت که برای زوم هزینه می کنید کاهش دهید ....
    به عقیده من اگر قصد خرید سوپر زوم دارید دنبال گزینه های ارزان تر باشید چون در کیفیت خروجی فرق انچنان بین این دوربین ها نیست و حداقل از بابت میزان هزینه پشیمان نخواهید شد
    M. Beyrami و sana88 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    26

پیشنهادتون برای گزینه های ارزانتر غیر از دست دوم که تنظیمات دستی هم داشته باشه چی هست؟

ضمنا پایتخت برای خرید بهتره یا جمهوری؟

در مورد نمایندگی ها هم راهنمایی میخوام لطفا ... دیروز همین 1100d را تو چندتا نمایندگی پرسیدم قیمت از 1480 دادن تا دو میلیون و پنجاه!!!
    همشونم ادعا داشتن که نمایندگین و دکور و چیزای دیگه را شاهد ادعاشون میدونستن و اون یکی را قبول نداشتن. خلاصه سر در نیاوردم که کی راست میگه و کی دروغ!
    Moty تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    درود
    هرچه قدر بیشتر وسواس به خرج دهید لذت خرید شما هم کم خواهد شد ... انتظار خود را اول از دوربین کاملا مشخص کنید سپس خرید انجام دهید ...اگر قصد خرید سوپر زوم را دارید انتظار خود از کیفیت را نیز باید به همان نسبت که برای زوم هزینه می کنید کاهش دهید ....
    به عقیده من اگر قصد خرید سوپر زوم دارید دنبال گزینه های ارزان تر باشید چون در کیفیت خروجی فرق انچنان بین این دوربین ها نیست و حداقل از بابت میزان هزینه پشیمان نخواهید شد
    درود
    دوست من در مورد گزینه های ارزانتر با مود های دستی
    به اعتقاد من کماکان با قیمتی مناسب و دینامیک رنج خوب دوربین hs20فوجی است که قیمت ان حدود 800 تا 900 باید باشد ....و البته مدلهای مثل sx40 یا fz150 و...
    در مورد اینکه کجا بهتر است فرق ندارد شما باید با امادگی کامل بروید
    همین هفته پیش برای خرید گوشی به جمهوری و پاساژ معروف رفته بودم ... کارت طلایی گارانتی را نیز جعل کرده بودند دوستان و حتی سامانه پیامکی مشابه سامانه پیامکی شرکت گارانتی کننده جهت تایید گارانتی....و 1000 و 1جور ترفند جهت فروش .....متاسفانه هنوز عده ای فکر می کنند تنها راه کسب سود و درامد تقلب است
    شما بهتر است نمونه ای گارانتی را دیده با خود شرکت هایی مثل نورنگار و یا ایده ال تماس بگیرید و قیمت هارا پرسیده و ادرس نمایندگی های معتبر را بپرسید....و البته حتی در نمایندگی هایی جز خود شرکت حواستان را بیشتر جمع کنید
    البته اینکه با چه لنزی به شما قیمت داده اند نیز مهم است
    بدنه این دوربین حدود 1400 قیمت دارد بدون لنز
    دروبین دی 3100 در نیکون هم نگاهی بیاندازید
    ویرایش توسط Moty : Wednesday 15 May 2013 در ساعت 11:25
    sana88 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام.
    از اونجایی که من نمیتونم پست جدید بزنم (نمیدونم چرا) مجبور شدم سوالم رو اینجا بپرسم (ببخشید):
    بین کنون sx240 و سونی hx10v یا hx20v کدومشو بخرم؟ کدوم بهتره؟ (من هم کیفیت عکس واسم مهمه هم فیلم)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Canon PowerShot SX40 HS
    Sony Cyber-Shot DSC-HX200V
    Canon PowerShot SX500 IS

میشه بگین کدوم یکی بهتره به نظرتون؟
    البته sx 500 را به لحاظ قیمت مناسبتر تو لیست قرار دادم

راستش خیلی وقته درگیر خریدم و از راهنمایی برخی دوستان هم استفاده کردم اما وقتی میبینم همین دوربینا را کمتر از یک سال پیش میتونستم با نصف این مبلغای الان بخرم اصن پشیمون میشم از خرید!

حالا بین این سه تا نظر شما چیه؟
    قیمتشون چنده؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط setare_k88 نمایش پست ها
    سلام.
    از اونجایی که من نمیتونم پست جدید بزنم (نمیدونم چرا) مجبور شدم سوالم رو اینجا بپرسم (ببخشید):
    بین کنون sx240 و سونی hx10v یا hx20v کدومشو بخرم؟ کدوم بهتره؟ (من هم کیفیت عکس واسم مهمه هم فیلم)
    کسی هست یه نظری بده لطفا

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین