صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12
Like Tree15تشکر

موضوع: Fuji HS50 یـــا...؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    117

پیش فرض Fuji HS50 یـــا...؟

یکی از دوستان میخواد یه سوپر زوم بگیره.... از من خواست درخواستشو اینجا مطرح کنم و از شما اساتید مشورت بگیرم.... ایشون قصد داشتن slr بگیرن اما بودجه کافی ندارن و نمیخوان خیلی دوربین حرفه ایی بگیرن بلکه میخوان یه دوربین خانوادگی باشه براشون و رفتم سراغ سوپر زومها.... از فوجی hs50 خوششون اومده و به نظرشون با نیازشون همخوانی داره حالا بین این مدل و fz200 که اتفاقا گیر هم نمیاد و hx200 سونی موندن و گفتن که سونی گویا با نسبت 3:2 عکس نمیگیره و چون ایشون میخوان عکساشون رو چاپ کنن گویا به مشکل میخورن... و از طرفی هم نظرشون روی x-s1 بود که متاسفانه دستشون که گرفتن گفتن بسیار سنگین و خسته کنندست و از اون هم منصرف شدن شما دوستان خرید HS50 رو پیشنهاد میکنید یا گزینه بهتری معرفی میکنید؟ ممنون از راهنماییتون

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrashkan نمایش پست ها
    یکی از دوستان میخواد یه سوپر زوم بگیره.... از من خواست درخواستشو اینجا مطرح کنم و از شما اساتید مشورت بگیرم.... ایشون قصد داشتن slr بگیرن اما بودجه کافی ندارن و نمیخوان خیلی دوربین حرفه ایی بگیرن بلکه میخوان یه دوربین خانوادگی باشه براشون و رفتم سراغ سوپر زومها.... از فوجی hs50 خوششون اومده و به نظرشون با نیازشون همخوانی داره حالا بین این مدل و fz200 که اتفاقا گیر هم نمیاد و hx200 سونی موندن و گفتن که سونی گویا با نسبت 3:2 عکس نمیگیره و چون ایشون میخوان عکساشون رو چاپ کنن گویا به مشکل میخورن... و از طرفی هم نظرشون روی x-s1 بود که متاسفانه دستشون که گرفتن گفتن بسیار سنگین و خسته کنندست و از اون هم منصرف شدن شما دوستان خرید HS50 رو پیشنهاد میکنید یا گزینه بهتری معرفی میکنید؟ ممنون از راهنماییتون
    سلام
    به نظرم برای عکس های خانوادگی و عمومی زوم بسیار بالا مورد نیاز نیست. شاید خرید یک کامپکت با سنسور بزرگتر و لنز سریع که منجر به خروجی بهتری از سوپرزوم ها می شود (و کوچکتر و سبک تر هم هست) انتخاب مناسب تری باشد. به نظرم دوربینی مانند Canon G15 برای مصارف عمومی و خانوادگی راضی کننده تر از سوپرزومی مانند HS50 باشد.
    M. Beyrami، kiavash، Moty و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم برای عکس های خانوادگی و عمومی زوم بسیار بالا مورد نیاز نیست. شاید خرید یک کامپکت با سنسور بزرگتر و لنز سریع که منجر به خروجی بهتری از سوپرزوم ها می شود (و کوچکتر و سبک تر هم هست) انتخاب مناسب تری باشد. به نظرم دوربینی مانند Canon G15 برای مصارف عمومی و خانوادگی راضی کننده تر از سوپرزومی مانند HS50 باشد.
    بنده هم با نظر چناب چگینی عزیز صد در صد موافقم. برای این مصارف به جای گرفتن دوربین سوپرزوم ( که زومش به کارتون نمیاد ) یک دوربین کامپکت مثل کنون g15 حرف نداره. خصوصا تو خروجی دوربین و کیفیت عکس ها که به نظرم g15 جز بهترین هاست.
    Dariush Chegini، mehrashkan و sh_asian تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    117

اتفاقا من هم با نظر شما موافقم و این سری دوربین ها رو پیشنهاد دادم اما ایشون دلیل خودشون که به شدت هم عجیب هست رو دارن و میخوان از دوربینهای سوپر زوم انتخاب کنن... دلیلشون هم استایل دوربین و سایز و شکل و شمایلش هست که من هیچ طوری نتونستم قانعشون کنم متاسفانه

تشکر کرده
    12403

دلیلشون هم استایل دوربین و سایز و شکل و شمایلش هست
    بدترین ملاک برای خرید هر نوع وسیله ای.
    mehrashkan و sh_asian تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    117

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    بدترین ملاک برای خرید هر نوع وسیله ای.
    والا من خودم هم با این ملاک کاملا مخالفم ولی نتونستم نظرشون رو تغییر بدم ایشون تصمیمشون سوپرزوم هست و اون مدل g15 رو هم که معرفی کردین بهشون انتقال دادم که گفتن حداقل سرعت شاتر 15ثانیه است و براش کمه چون گویا به حداقل 30 ثانیه نیاز داره

تشکر کرده
    12403

والا من خودم هم با این ملاک کاملا مخالفم ولی نتونستم نظرشون رو تغییر بدم ایشون تصمیمشون سوپرزوم هست و اون مدل g15 رو هم که معرفی کردین بهشون انتقال دادم که گفتن حداقل سرعت شاتر 15ثانیه است و براش کمه چون گویا به حداقل 30 ثانیه نیاز داره
    پس یا شما در مورد سلایق و استفاده ایشون از دوربین دارین اشتباه میکنین یا ایشون اصلا اطلاعاتی در مورد دوربین و کارایی دوربین ها ندارن. حداقل سرعت شاتر کجا و عکس های خانوادگی کجا. به نظرم اول باید ببینن با خودشون چند چندن بعد انتخاب کنن. فکرمیکنم ایشون هر مدلی که بهشون معرفی کنین اول میرن تو سایت های مثل SNAPSORT یک مقایسه با سوپرزوم مورد نظرشون میزنن بعد از رو امار و ارقام همچین سایت هایی به خوبی و بدی دوربین میرسن که اشتباهه ( حداقل اگه دو دوربین سوپرزوم باشه باز جای بحث داره )
    یا حق
    mehrashkan تشکر می‌کند.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

دوستان گفتنی ها رو گفتن
    به نظر من hs50 دوربین بسیار خوبی است روگزینه خوبی است دینامیک رنج مناسب و کیفیت ساخت خوب تو این ردهاما خروجی متوسط
    دو نکته که این دوربین هنوز به نظرم وارد نشده و به قیمتش که اگه بیاد نزدیک 2 تومن یکم کمتر بیشتر فکر نکنم گزینه جالبی باشه در حالی که ایشون می تونن دوربینی مثل 3100 رو برداغرن که هم سبکه و جمع و جور هم با لنز کیت کار خانوادگی راه می افته اگه نه بهتره برن سراغ دوربین هایی مثل g15 که نپسندیدند ولی x10 فوجی به نظرم گزینه بسیار مناسبی هست 30 ثانیه هم داره یا دوربینی مثل g1x
    mehrashkan تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    117

ممنونم پیشنهاد شما رو منتقل میکنم دوستان

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    117

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    پس یا شما در مورد سلایق و استفاده ایشون از دوربین دارین اشتباه میکنین یا ایشون اصلا اطلاعاتی در مورد دوربین و کارایی دوربین ها ندارن. حداقل سرعت شاتر کجا و عکس های خانوادگی کجا.
    خیر... ایشون برای عکسهای خانوادگی میخوان و صدها مورد استفاده دیگه اما بخاطر موارد خاصی که مدنظر خودشون هست ترجیح میدن حداقل سرعت شاتر 30ثانیع رو هم داشته باشن

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین