نمایش نتایج : از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4
Like Tree2تشکر
  • 1 Post By darkness_land
  • 1 Post By amir.komeily

موضوع: Nikon D5200 یا Canon 60D و تجربه کار با آنها...؟ کدام یک ...؟!

كاربر آشنا M.Rasouli آواتار ها
    تشکر کرده
    290

پیش فرض Nikon D5200 یا Canon 60D و تجربه کار با آنها...؟ کدام یک ...؟!

ضمن سلام و احترام خدمت اساتید و همراهان عکاسی:
    بنده قصذ خرید دوربینی با رنج قیمت 3 میلیون کرده ام.
    با توجه به تحقیقاتی که در این زمینه و پرس و جو از تنی چند از دوستان عکاسم داشته ام باز بین انتخاب این دو دوربین مانده ام.
    دوستان و اساتید بزر خواهشمندم دربازه توضحات فنی و نقد هریک بر دیگری با توجه به تجربه ای که در کار با این دروبین ها داشته اند بگویند و اینجانب را راهنمایی فرماند.
    بنده با توجه به جستجویی که در اینترنت داشته ام و مشخصات D5200 را دیده هم نظرم کمی متمایل به این دوربین هست ولی گویا در واقعیت و تجربه استفاده برخی از دوستان مرا در این امر مردد کرد...!!!

منتظر پاسخ شما دوستا و اساتید عزیز هستم.
    با سپاس

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

دوست عزیز تاپیک های هر دو دوربین در فروم موجود هست و می تونید بخونید و نتیجه گیری کنید
    نیازی به ایجاد تاپیک جدید نیز نبود !

كاربر آشنا M.Rasouli آواتار ها
    تشکر کرده
    290

با سلام خدمت دوست عزیزم،
    ضمن کمال احترام ، با توجه به نام تایپیک بنده سوال خود را مطرح کردم، اینجانب با قوانین آنجمن ب نسبت آگاهی دارم و تایپیک های مذکور را مطالعه نموده ام ولی به دلیل گسستگی مطالب قادر به جمع بنده آنچه نیاز داشتم نشدم. و همچنین تایپیکی با این عنوان نیافتم ، برای همین تصمیم بر آن گرفتم که تایپیکی را ایجاد نموده تا مطالب را بصورت جمع بنده شده ارائه گردد که هم بنده و هم سایر دوستانی که قصد مطاله در این باره را داند دیگر مانند اینجانب، سردرگم نباشند.

با سپاس مجدد از یاداوری شما ... ;)

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rasouli نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوست عزیزم،
    ضمن کمال احترام ، با توجه به نام تایپیک بنده سوال خود را مطرح کردم، اینجانب با قوانین آنجمن ب نسبت آگاهی دارم و تایپیک های مذکور را مطالعه نموده ام ولی به دلیل گسستگی مطالب قادر به جمع بنده آنچه نیاز داشتم نشدم. و همچنین تایپیکی با این عنوان نیافتم ، برای همین تصمیم بر آن گرفتم که تایپیکی را ایجاد نموده تا مطالب را بصورت جمع بنده شده ارائه گردد که هم بنده و هم سایر دوستانی که قصد مطاله در این باره را داند دیگر مانند اینجانب، سردرگم نباشند.

با سپاس مجدد از یاداوری شما ... ;)
    جناب رسولی عزیز فکر کنم اینجا ( راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR ) عنوان کنین خیلی بهتر باشه. این تاپیک اکثرا در حال به روز شدنه و دوستان خیلی فعالیتشون زیاده تو این تاپیک.
    احیانا اگه مدیران تاپیک شما رو پاک کردن به نظرم تو این تاپیک خیلی راحت تر به جوابتون میرسین.
    موفق باشید.
    یا حق
    darkness_land تشکر می‌کند.