صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25
Like Tree66تشکر

موضوع: Fujifilm X-E1 یا Olympus E-M5

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پیش فرض Fujifilm X-E1 یا Olympus E-M5

سلام
    با توجه به نزديك بودن قيمت اين دو دوربين
    اگه امكان خريد داشتيد كدوم براي شما ارجح هست
    و دليل رو هم ذكر كنيد

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

من بین این دو تا دوربین o-md رو انتخاب کردم. دلیل اصلیم این بود که فوکوس سریع برام خیلی مهم بود. دلیل دوم تنوع بیشتر لنز ها و قیمت پایین تر اونها بود.
    یک دلیل مهم دیگه در انتخاب اولیمپوس این بود که با om-d عکس هایی می تونم بگیرم که با EX-1 نمی تونستم بگیرم. اما عکسی نیست که بتونم با EX-1 بگیرم ولی با om-d نشه گرفت. نهایتا کیفیت ex-1 بیشتر باشه.

اما اینکه برای شما کدوم دوربین بهتره, بستگی به نیازتون و هدفتون از عکاسی داره.
    M. Beyrami تشکر می‌کند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    من بین این دو تا دوربین o-md رو انتخاب کردم. دلیل اصلیم این بود که فوکوس سریع برام خیلی مهم بود. دلیل دوم تنوع بیشتر لنز ها و قیمت پایین تر اونها بود.
    یک دلیل مهم دیگه در انتخاب اولیمپوس این بود که با om-d عکس هایی می تونم بگیرم که با EX-1 نمی تونستم بگیرم. اما عکسی نیست که بتونم با EX-1 بگیرم ولی با om-d نشه گرفت. نهایتا کیفیت ex-1 بیشتر باشه.

اما اینکه برای شما کدوم دوربین بهتره, بستگی به نیازتون و هدفتون از عکاسی داره.
    دوست عزيز در مورد اين قسمت كه فرموديد عكسهايي رو نميشه با ex-1 گرفت كمي واضحتر بگين برام جالبه

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط Aliyekta نمایش پست ها
    دوست عزيز در مورد اين قسمت كه فرموديد عكسهايي رو نميشه با ex-1 گرفت كمي واضحتر بگين برام جالبه
    البته عرض کردم که من نمی تونستم بگیرم نه اینکه نمی شه گرفت. om-d به واسطه دارا بودن مانیتور چرخان و قابلیت عکس گرفتن با لمس صفحه نمایش و بدون فشردن شاتر باعث میشه در برخی شرایط بدون جلب توجه سوژه, عکاسی کرد. چنین نکاتی برای یک عکاس خیابانی خیلی سودمنده به خصوص که عکاس, آدم کمرویی مثل من باشه.

به این عکس ها نگاه کنید:

3.jpg

2.jpg

1.jpg

توضیح: ثبت هر سه عکس فوق بر اساس قوانین محلی مجاز بوده اما احتمالا اگر سوژه ها متوجه این میشدن که در حال عکس گرفتن ازشون هستم نمی تونستم این عکس ها رو بگیرم.
    nmroshan، Navid7h، Nima Sadigh و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

Side by Side Comparison: Digital Photography Review
    این مقایسه شانه به شانه این دو دوربین هست که dp 1 امتیاز در مجموع به الیمپوس بیشتر داده
    اما در حالت کلی سنسور فوجی 60%از همتای خودش بزرگتره و اندازه پیکسلی بزرگتری رو هم داره که خب خیلی مهمه و فلاش خارجی روش نصب میشه و سبک تر و کوچک تر هست
    از اونور هم ایزو بالاتری داره الیمپوس بدنش قابلیت سیلینگ داره لنز های بیشتری براش موجوده (البته در بازار داخل اصلا از ساپورت الیمپوس خبر ندارم که به چه شکل هست دوستان کمک کنن)
    سرعت عکاسی بالاتر و قابلیت 60ثانیه ای در مد b
    البته من فوجی رو انتخاب می کردم و فکر میکنم بیشتر سلیقه ای هست هدو دوربین جزو دوربین های خوب هستن
    yaghoobi و کوروش تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر همراه platoali آواتار ها
    تشکر کرده
    175

کسی این دوربین الیمپوس را توی ایران دیده است. من دو سه جا توی پایتخت پرسیدم گفتند که هنوز به ایران آورده نشده است.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط platoali نمایش پست ها
    کسی این دوربین الیمپوس را توی ایران دیده است. من دو سه جا توی پایتخت پرسیدم گفتند که هنوز به ایران آورده نشده است.
    از نظر خدمات پس از فروش و لوازم جانبی بین این دو گزینه فوجی خیلی در بازار داخلی بهتر هست
    yaghoobi، Navid7h و jebrahim تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

سلام

اولین بار که تصویر OLYMPUS OM-D را دیدم، خیلی از قیافه بدنه اش و طراحی اش ایراد گرفتم ! به دلم ننشست ! :) (شاید نسبت به OM های قدیمی که داشته ام مقایسه اش کردم)

بعدا چند بار دیگر Review ها و مقالات مربوط به این دوربین را بررسی کردم . OM-D از داخل به نظرم دوربین بسیار خوبی است. از بیرون هم الان قیافه اش برایم قابل تحمل شده است!

اما اگر من باشم Fuji را انتخاب میکنم. مخصوصا به نظرم اگر در ایران زندگی میکنید مزایایی که جواد جان برای لنز های OM-D برشمردند صادق نیست.

در حال حاضر هم نماینده Fuji در ایران X-E1 را به قیمت مناسبی ( قیمت ارز، وضیعت حال !) ارائه میدهد.
    yaghoobi، Amin Zarif، jebrahim و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

با تجربه ای که از کار با X-E1 داشتم به هیچوجه این دوربین رو به کسی پیشنهاد نمیکنم
    در مورد E-M5 تجربه شخصی ندارم ولی بنظرم انتخاب منطقی تری هست (اگر بهش دسترسی داشته باشید)
    jebrahim و Miladend تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    837

فوجی ایکس ای وان اون چیزی که باید باشه نیست!
    دوربین فوق العاده ای هست ولی با توجه به محصولات قبلی فوجی و انتظاراتی که با توجه به این محصولات بالاتر رفته اونی که باید نیست امیدوارم ایکس 100 اس اینگونه نباشه
    المپیوس رو دوستانی که دارن باید نظر بدن
    در سرزمینی که سایه ی آدم های کوچک بزرگ میشود، قطعا آفتاب در حال غروب است!
    Nikkor 16-35 | Nikon F5

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین