نمایش نتایج : از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: راهنمایی درمورد خریددوربین عكاسی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

پیش فرض راهنمایی درمورد خریددوربین عكاسی

باراهنمایی كه دوستان دراین تاپیك داشته اند وهمچنین باگشت وگذاردرچندسایت داخلی وخارجی در انتخاب دوربین عكاسی بین سه مدل A710isكنن وfx30وfx50پاناسونیك از دوستان گرامی تقاضای راهنمایی دارم اگر هردوربین دیگری هم مدنظردوستان باشد مرا راهنمایی نمایید.البته بخاطر استفاده ی خانگی و توسط بچه ها ترجیحاً منوی فارسی و لرزشگیراهمیت دارد.
    ویرایش توسط roja : Monday 3 September 2007 در ساعت 00:25

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: راهنمایی درمورد خریددوربین عكاسی

نقل قول نوشته اصلی توسط roja نمایش پست ها
    ازدوستان تقاضادارم درموردانتخاب دوربین عكاسی بین كنون آ710آي اس،پاناسونيك اف ایكس(01)ویاهرمدل دیگر در این قیمت راهنمایی كنند البته پاناسونیك به خاطر دفترچه راهنماومنوی فارسی ولرزه گیراپتیكال ارجح تراست.
    سلام

منوی فارسی رو كه ....آنقدر بد ترجمه (برگردان) میكنند كه مجبوری از انگلیسی استفاده كنی ( و تا حدی در مورد دفترچه)

لرزشگیر اپتیكال رو هم هر دو دارند( هر چند كه مال پاناسونیك بهتره)

در ضمن FX01 از رده خارج شده و الآن FX30 جایش رو گرفته (نویزش هم از قبلی خیلی كمتره).

به نظر من قیمت و دفترچه فارسی و ..ملاكهای خوبی برای انتخاب نیستند, یكی از اینها لنز واید دارد و دیگری زوم 6 !!
    یكی اتوماتیك و دیگری تا حدی منوآل !!

معیار دیگری نمیخواهید در نظر بگیرید؟؟؟
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

پیش فرض پاسخ: راهنمایی درمورد خریددوربین عكاسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

منوی فارسی رو كه ....آنقدر بد ترجمه (برگردان) میكنند كه مجبوری از انگلیسی استفاده كنی ( و تا حدی در مورد دفترچه)

لرزشگیر اپتیكال رو هم هر دو دارند( هر چند كه مال پاناسونیك بهتره)

در ضمن FX01 از رده خارج شده و الآن FX30 جایش رو گرفته (نویزش هم از قبلی خیلی كمتره).

به نظر من قیمت و دفترچه فارسی و ..ملاكهای خوبی برای انتخاب نیستند, یكی از اینها لنز واید دارد و دیگری زوم 6 !!
    یكی اتوماتیك و دیگری تا حدی منوآل !!

معیار دیگری نمیخواهید در نظر بگیرید؟؟؟
    باسپاس ازراهنمایی شما البته من چندسایت داخلی وخارجی را بررسی كردم شاید از وسواس بیش از حدباشدكه نتوانستم به نتیجه برسم با راهنمایی كه شماكردین درانتخاب بین A710IS,FX30وFX50اگراحتمالااین آخری در بازارایران باشدمانده ام البته این دوربین را صرفا برای استفاده خانوادگی مخصوصاتوسط بچه ها لازم دارم بخاطر همین راهنمای فارسی و لرزشگیر برایم مهم است ازدوستانی كه دراین زمینه اطلاعات دارند تقاضادارم راهنمایی نمایند.